Treść opublikowana przez Ratovnik
-
Grad na Śląsku i mój samochód
A na jakich to ulicach w Katowicach tak waliło gradem?
-
Wyjazd na Węgry sprowadzonym z Niemiec /żółty pasek/.
Z tymi tablicami żółtymi i czerwonymi to jest tak, ze - żółte mają ważność ubezpieczenia i rejestracji danego auta na 5 dni, - czerwone mają ubezpieczenie i rejestrację ważną dla danego auta przez miesiąc. Po terminie ważności tablicy żółtej albo czerwonej kończy się ubezpieczenie OC i okres rejestracja danego samochodu. W przypadku wykupienia OC do tablic, które utraciły swój termin ważności, sprawa wygląda tak, że mamy OC, ale auto po terminie ważności tablicy JEST JUŻ WYREJESTROWANE, czyli jeździmy wówczas autem, które ma OC, ale jest wyrejestrowane.
-
Antena CB (SIRIO TRIFLEX)
Może w CB powinien być kanał nr 41 tylko dla nas, czyli tylko dla kierowców BMW... :-)
-
Antena CB (SIRIO TRIFLEX)
nie mów że przewiercisz szybę ... mi antena z telefonu się odklejała to zamontowałem z opla omegi na dachu kurcze że wtedy nie wiedziałem że są takie SIRIO TRIFLEX bo ze CB mam na stałe zamontowaną na klapie bagażnika Ale ja mam fabrycznie antenę do telefonu GSM w tylnej szybie w jej górnej części (sedan), szyba jest przewiercona fabrycznie.
-
Antena CB (SIRIO TRIFLEX)
Zamontować chcę zamiast anteny GSM w górnej części tylnej szyby (sedan). Bedzie służyła jako antena Fm, GSM i CB. :-)
-
Antena CB (SIRIO TRIFLEX)
Tzn. jakie to będą efekty (konkretnie) :-)?
-
Antena CB (SIRIO TRIFLEX)
Witam :-), czy ktoś ma zamontowaną antenę SIRIO TRIFLEX do CB Radia? Interesuje mnie jak wygląda tył sedana po montażu anteny (najlepiej byłoby to zobaczy na fotkach :-) ) Pozdrowionka :-)
-
Jak wyjąć boczne migacze z błotników w E39?
Witam, mam problem jak wyjąć boczne migacze z błotników w E39? Ciągnąć na siłę czy jak? :-)
-
Antena RADIA FM
Chcę podpiąć rafio FM do zewnętrznej anteny w górnej części tylnej szyby w sedanie. Można zrobić jakieś rozdzielenie na kablu ogrzewającym szybę czy ciągnąć nowy kabel antenowy od radia do anteny zewnętrznej?
-
Antena RADIA FM
dzięki serdeczne :-). Jasny gwint, niezłe rozwiązanie :-). To jak będę chciał podłączyć antenę zewnętrzną do radia FM to mam zastosować jakiś rozdzielacz na kablu ogrzewającym szybę??
-
Antena RADIA FM
Witam forumowiczów :-), pytanie mam na pierwszy rzut oka proste. Mianowicie chodzi mi o informację gdzie jest umieszczona antena radiowa FM w e39 sedan? :-) W górnej części tylnej szyby mam antenę, ale to jest od samochodowego telefonu GSM. Pozdrawiam. Piotr.
-
Masakryczny strzal w lewe kolo
Może jakiś fotki tych "masakrycznych przypadków" do reanimacji? :-)
-
Wyświetlacz LED. Proszę o opinie.
Fakt, kiedyś jechał za mną Golf (zderzak w zderzak), wyświetliłem "zachowaj odstęp !" i nie wiem za kogo mnie wziął, ale zwolnił do takiej prędkości, że zniknął mi w lusterku :-D
-
Wyświetlacz LED
Co myślicie o tego typu wyświetlaczu? :-D http://patrz.pl/filmy/id/342387
-
Wyświetlacz LED. Proszę o opinie.
Co myślicie o tego typu wyświetlaczu? :-D http://patrz.pl/filmy/id/342387 Jest jeszcze drugi: :-) http://pl.youtube.com/watch?v=7q2nUIUhT0
-
Emblemat BMW na masce i klapie bagażnika - likwidacja
Emblemacik BMW zostawię :-D
-
Emblemat BMW na masce i klapie bagażnika - likwidacja
Przerobiłem kilka zdjęć :-). Co myślicie i takiej likwidacji emblematu? http://images27.fotosik.pl/256/8e3c01d308463753.jpg http://images34.fotosik.pl/328/37206d0fc20360bc.jpg http://images31.fotosik.pl/335/2fe898b62dfa678c.jpg http://images32.fotosik.pl/328/f3bfb19e453f21fa.jpg http://images28.fotosik.pl/257/6eb6529ee8a78921.jpg
-
Emblemat BMW na masce i klapie bagażnika - likwidacja
Faktycznie, szpachla może popękać...
-
Emblemat BMW na masce i klapie bagażnika - likwidacja
Najpierw chcę zobaczyć jak to wygląda :-)
-
Emblemat BMW na masce i klapie bagażnika - likwidacja
O nudzie nie ma mowy. Chcę zobaczyć jak wygląda przód i tył auta po takiej "modyfikacji" :-)
-
Emblemat BMW na masce i klapie bagażnika - likwidacja
Witam :-), kiedyś na forum ktoś wspominał w jakimś wątku, że zlikwidował u lakiernika (szpachla, farba, lakier :-) ) okrągłe emblematy z maski i z klapy bagażnika. Czy ktoś może tez tak likwidował i ewentualnie ma kilka fotek jak to wygląda po takim zabiegu? :-) Pozdrowionka.
-
Emblemat BMW na masce i klapie bagażnika - likwidacja
Witam :-), kiedyś na forum ktoś wspominał w jakimś wątku, że zlikwidował u lakiernika (szpachla, farba, lakier :-) ) okrągłe emblematy z maski i z klapy bagażnika. Czy ktoś może tez tak likwidował i ewentualnie ma kilka fotek jak to wygląda po takim zabiegu? :-) Pozdrowionka.
-
Przegląd zawieszenia, diagnoza usterek - konkrety
Ja sprawdzam następująco: - amortyzatory na stacji diagnostycznej + samodzielne kołysanie auta i "wsłuchiwanie" się w ich pracę - na szarpakach ewentualne luzy - spód auta wizualnie na kanale - wizualne sprawdzanie stanu zawieszenia (od spodu na kanale) podczas kołysania samochodu przez osoby trzecie :-) - na kanale przy uniesionym boku auta na lewarku (stronę uniesioną). Druga strona tak samo. Pręt w rękę i jazda :-) - przejazd po niewielkich nierównościach, wszystkie szyby otwarte i nasłuchiwanie pracy elementów zawieszenia Nie wszystkie usterki zawieszenia wychodzą podczas jego "badania" gdy auto stoi na kołach. Nieodzowne jest także badanie elementów zawieszenia na uniesionym samochodzie.
-
[E34][EXX] Montaż CB radia
Witam :-), mam pytanie w sprawie modelu tej anteny. Tez myślałem o podłączeniu anteny zamiast tej w tylnej szybie, tak aby obsługiwała telefon, radio fm i CB RADIO. Jaki model sie do tego nadaje? :-)
-
Usunięcie kleju po likwaidacji emblematu oznaczenia silnika
Benzyną ekstrakcyjną też przemywałem i zostały cienie. Może spróbuję z tą suszarką :-). Ściągnąłem, ponieważ jakoś tak dostojniej i bardziej tajemniczo wygląda BMWica :-)