Skocz do zawartości

wzet

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wzet

  1. Nikt tu raczej nie zna całych łąńcuchów dostaw w BMW, ale wątpię…
  2. Ja mam Sensatec w G30, auto mam od jesieni, ale z ogrzewaniem foteli podobnie - nie korzystam. Raz włączyłem sprawdzić jak działa. Natomiast wentylacja - jestem ciekaw jak będzie. Miałem starą S-klasę (W140) i w upały plecy się kleiły na trasie. Nie wiem na ile to efekt mało wydajnej klimy (która notorycznie się psuła)…
  3. Z ciekawości nie miałeś potrzeby korzystać z wentylacji czy po prostu ten system jest niewydajny?
  4. Jak kiedyś szukałem informacji, opinii to zwłaszcza w USA pisano, źe nappa owszem najmilsza w dotyku ale najbardziej delikatna… Pewnie sporo też zależy od pielęgnacji, użytkowania…
  5. wzet odpowiedział(a) na kubul temat w G30, G31, F90
    Mam G30 LCI 2021, albo to jest nieintuicyjne albo coś nie tak. Dwa razy próbowałem się sparować z iPhonem, ale nie wyszło. Zresztą nie jest mi to do niczego potrzebne.
  6. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Piękna, gratulację. Ja robiłem wymianę oleju przy 1700km.
  7. W Warszawie Bawaria i Fus maja oferte na wymiane oleju za 600 pln
  8. 518d LCI Warszawa-Gdansk po S7; przepisowo +10kmh; 2+2+pelny bagaznik: 5,4l/100 7km na zimnym silniku po pustym miescie to ok 6.1l/100 Wg komputera oczywiscie. Ogolem po 3k km wg dystrybutora wychodzi na ten moment 6,0l/100 (80% trasy).
  9. Tak jest. Swietny, praktyczny kolor. Ladne auto!
  10. Jeden z bardziej znanych detailerow zalecil mi Colourlock Soft do Sensateca „co nie zaszkodzi skorze, nie zaszkodzi eko-skorze”.
  11. Wlasnie te parametry leasingu sa kluczowe i powyzej to zostalo dobrze wylozone. Z ciekawostek, szwagier chcial wziac sprzet medyczny w leasing i u dwoch finansujacych dostal oferte na 130% (tylko no wlasnie: tez nie wiem przy jakich parametrach, w kazdym razie robi wrazenie)
  12. Dokladnie. Tez w domu mamy odkurzacz ‚na kiju’. Philipsa. Nie dosc ze w domu bardzo uzyteczny to jeszcze swietnie nadaje sie do samochodu, dzieki czemu nie ma potrzeby dokupowania dodatkowego, swoja droga slabego, odkurzacza do auta.
  13. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Piekna, gratulacje!
  14. Nie. Przy 150 albo kompletuja albo juz maja skompletowane wszystkie czesci do konkretnego egzemplarza.
  15. Sliczna jest ta zielen. W wakacje, gdy kolejny raz przelozono mi produkcje G30 to sie zastanawialem czy takiej 4GC nie wziac… Na szczescie G30 odebralem „juz” w pazdzierniku. Na GC pewnie trzeba by jeszcze czekac :)
  16. Nie mam czasu na robienie screenow. Ale mam stare porownanie dla przedliftowej G30 Wersja A - bez pakietow BRI/BSI Wersja B - z pakietami BRI/BSI Rabat na A: 28% Rabat na B: 26,58% (ale jak wartosc upustu przyrownam do ceny katalogowej pomniejszonej o BRI/BSI, rabat wyniesie 28%). Btw BRI mozna wykupic po odbiorze (do wspominanych 90 dni). W kazdym razie w pazdzierniku tak mozna bylo.
  17. Spoko: ostatnio Zona jechala pierwszy raz 5er G30 i gdy ruszala z parkingu zapytala jak sie wlacza tylna wycieraczke :-)
  18. Pakietow nie rabatuja - nawet jak im przeslesz konfiguracje razem z pakietem. Wowczas rabatują samochod i wyposazenie, ale cena pakietu pozostaje bez zmian - tez z doswiadczenia pisze :-)
  19. Nie do konca. Pre-LCI mialo flotowke na poziomie 28%. LCI z racji odswiezenia modelu 26% i to wlasnie okolo rok temu. Te rabaty zostaly zmniejszone gdzies od listopada b.r.
  20. Z ciekawosci zdradzisz ile jest teraz flotowego?
  21. wzet odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    1. "CAR" 2. "Ustawienia" 3. "Ogólne ustawienia" 4. "Dźwięk" 5. Wybrać ustawienia.
  22. wzet odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Mam 676 HiFi i mam equalizer zeby ustawic parametry.
  23. Dziala wszystko.
  24. Zanim wsiade do samochodu, wiem gdzie bede jechac. Wiec cel ustalam sobie jeszcze w domu albo zanim rusze. Serio: z powiekszania mapy nie mialem potrzeby korzystac. Kwestia osobistych preferencji.
  25. Adres do nawigacji szybciej i wygodniej wpisuje mi sie w telefonie, pozniej tylko wysyłam dane do auta i voila, wiec nie ma co plakac za tym dotykowym touchpadem. Nawigacji tez nie mialem potrzeby powiekszac i zmniejszac…

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.