Skocz do zawartości

wzet

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wzet

  1. Fus wlasnie.
  2. A ile was wychodzi wymiana (razem z olejem, kpl filtra) w zaufanym serwisie? Ostatnio po 10k km placilem 570 w Aso za wszystko.
  3. Co do adaptacyjnych i tras to zalezy jakie trasy… Na autostradach i ekspresowkach nie widze jakichs duzych plusow swiatel adaptacyjnych. Jezdnia i tak jest szeroka, odgrodzona wiec zaden zwierzak nie powinien wpasc. Adaptacyjne, jak i lasery, przydaja sie, gdy sporo jezdzi sie krajowkami.
  4. Moja Zona miala podobna obserwacje. Na tyl podawane jest chlodniejsze powietrze niz na przod.
  5. Nawiazujac do wrzucania zdjec G30 po wosku:
  6. W swoim czarnym G30 zrobilem podobnie. Zaraz z salonu zawiezione na mycie, wosk i folię full front. Ja osobiscie nie widzialem wartosci w wydawaniu kilku tysiecy na ceramike, ktora co roku trzeba przegladac i uzupelniac za kilka stowek.
  7. Ceramika tez ma trwalosci iles lat, ale i tak trzeba ja kazdego roku uzupelniac. Zakladam ze tu pewnie podobnie.
  8. Może profil kierowcy trzeba powiązać z kluczykiem? Miałem coś podobnego ostatnio i to rozwiązało problem.
  9. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Tez mi sie wydaje ze w Niemczech nie bylo 518d. W kazdym razie jak zamawialem swoja w 2020 to konfigurator niemiecki nie mial 518d. Btw jesli chodzi o wieksze hamulce w 520e to moze to kwestia wiekszej masy, ze musieli tam takie wsadzic.
  10. Hmm, ale iconic light in 3/4 circle shape oraz eyebrow indicator to lampy pre-LCI - a te podobno skręcały. Mam LCI z adaptacyjnymi i mam wrazenie, ze nie skrecaja - mimo to swieca i wycinaja bardzo dobrze. Musialbym w garazu jeszcze sprawdzic czy skrecaja lub nie na krotkich i na dlugich.
  11. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Szczerze to nie pamiętam, bo to przeklejka z mojego starego postu. Chyba któryś z vin dekoderów pokazał mi taką informację. Co do foteli - Na jazdach testowych miałem pre-LCI, sportowe z dakotą. Nie wiem czy źle ustawiłem fotel czy co, ale po 40 minutach potrafiły mnie boleć dolne partie, zwłaszcza prawa noga. Swoje LCI zamawiałem ze zwykłymi fotelami, ale w międzyczasie musieliśmy zrobić upgrade, w tym wypadku właśnie na sportowe, tyle że z Sensatec (aby auto wyprodukowało się z podparciem lędźwiowym). Przejechałem 7k km i zero zastrzeżeń, żadnych bólów. Trzymanie super (regulowanie boczków też się na szczęście wyprodukowało - nawet po stronie pasażera) - jestem zadowolony. Komforty tylko poznałem w salonie. Wsiada się super, czuć jak są miłe, zwłaszcza te bardziej miękkie zagłówki. No ale w boju - na trasie nie miałem okazji przetestować. Swoją drogą - dużo też daje tempomat. Nogi można raz podkurczyć, raz wyprostować, co pasuje w danej chwili. Jak sobie przypomnę poprzednie auto bez tempomatu, gdzie prawa noga cały czas była w napięciu… 3h to był maks i trzeba było robić przerwę.
  12. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Okolo miesiac. Na moim przykladzie: 02.09.2021 - nadanie VIN; status 150 20.09.2021 - data produkcji (wg VIN) 20-26.09.2021 - oczekiwanie na transport 27.09.2021 - auto na skladzie celnym w Polsce 28.09.2021 - pojawienie sie auta w apce MyBMW i Instrukcji (chyba tez vin decoder zaczal widziec jako G30, bo wczesniej jako E46) 01.10.2021 - rejestracja 06.10.2021 - odbior
  13. Fus i Bawaria wymieniaja olej z filtrem za 600 pln.
  14. wzet odpowiedział(a) na p0sitiv temat w G70
    Beda „zwykle silniki”. Oczywiscie dziennikarzyna sie nie przylozyl. Z profilu Bawaria Motors: W ofercie pojawią się cztery wersje napędowe: ➡️ 740d xDrive - diesel o pojemności 3 litrów i mocy 300 KM ➡️ i7 xDrive60 - elektryk o mocy 544 KM ➡️ 750e xDrive - benzynowa hybryda PHEV o mocy 490 KM ➡️ M760e xDrive - benzynowa hybryda PHEV o mocy 571 KM
  15. wzet odpowiedział(a) na p0sitiv temat w G70
    To pomyslcie ze wyglada jak Alfa 166. Od razu przyjemniej :) Mieszane uczucia, czyli jak niemal kazde BMW ostatnio po premierze. Czyli po czasie bedzie sie podobac. Wnetrze bardziej mi podchodzi w tym 7 niz w S-klasie czy EQS - Mercedes strasznie zepsul srodki moim zdaniem…
  16. wzet odpowiedział(a) na p0sitiv temat w G70
    Chyba jutro premiera? Dotychczasowe wycieki…
  17. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Zobaczymy - moze byc tak, ze podwojne swiatla beda zarezerwowane dla 7/X7 zeby wyrozniac te topowe modele w gamie (gdzies taka plotke przeczytalem).
  18. wzet odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Czworka jednak juz tak nie szokuje :)
  19. wzet odpowiedział(a) na monogramus temat w G30, G31, F90
    Ale to nie Gullwing zeby sie bawic w VIN Polizei.
  20. wzet odpowiedział(a) na monogramus temat w G30, G31, F90
    Moje G30 LCI tez tak brzeczy. Sprawdze te gasnice…
  21. No ale co chcesz wiecej wiedziec. Masz jak byk napisane ze zatrzymuja fabryki bo nie ma wiązek. BMW jest notowane na gieldzie i nikt by takiego fejka nie puscil, a nawet jesli to natychmiast by byl zdementowany dla dobra akcjonariuszy…
  22. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Przychody :)
  23. Wymienil lasery wiec i tak moga sie czepic ukladu elektrycznego, w konsekwencji i tak tych multimediow nie naprawią…
  24. wzet odpowiedział(a) na markos79 temat w G42
    Moze chlebem i maslem placone :D
  25. wzet odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    Jeśli jest nadany vin to samochód lada moment się wyprodukuje. Zamrożone są już wszystkie częsci do jego produkcji. Więc jeśli dealer faktycznie ma VIN to niech Ci go przekaże.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.