Skocz do zawartości

wzet

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wzet

  1. wzet odpowiedział(a) na maz9 temat w X7 (G07)
    autentycznie CI wspolczuje tego co przezywasz z tym wozem. Bo perypetie kojarze od samego poczatku…
  2. wzet odpowiedział(a) na jolko temat w G70
    W dużym uproszczeniu - w reflektorach ledowych nie stosuje się już spryskiwaczy.
  3. Naprawde wspolczuje przebojow, ktore masz z tym egzemplarzem…
  4. wzet odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    W sumie w wyposazeniu G60 nie ma czegos rewolucyjnego, nowego wzgledem G30 LCI. poki co nie widze przeslanek do przesiadki na nowy model… swoja droga-widzialem i5 prasowe. Jest okej, ale na ten moment nie porywa jak G30 LCI.
  5. Przecież to średnia - zależy od tego jakie prędkości są w mieście… Ja blisko 2 lata, 24k km w 518 d. Co najmniej 2/3 to trasy ekspresowe/autostrady. 5,5l/100 km wg komputera (5,76 z dystrybutora). Średnia 66,4 km/h.
  6. wzet odpowiedział(a) na durin90 temat w G30, G31, F90
    Akurat ostatnio zrobilem 1318 na baku. Zasiegu mialem na kolejne 17… zatankowalem wg dystrybutora 67,461 litra… (518d)
  7. Ja juz 6 lat temu slyszalem ze Mercedes wprowadzi polityke „jak w Apple” - zero rabatow. Jak widac: nie wprowadzili poki co.
  8. wzet odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    cos slyszalem o M560i z phev. tylko nie pamietam czy to v8 czy r6 ma byc…
  9. Realnie do zrobienia :)
  10. A propos floty, akurat znajomy niedawno zamawial (inny model) i przy flocie nie ma roznicy w rabacie zaleznej od zrodla finansowania (bmw/zewnetrzne). Roznie to bywa jak widac
  11. wzet odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    To jest kwestia subsydiów, ktore brytyjscy rolnicy moga otrzymywac od Panstwa. Nie chce mi sie ciagnac off topu, ale kwestii handlu m-nar nie traktowalbym traktowalbym tak zero-jedynkowo (np. tam sa wyzsze koszty produkcji, wiec produkty z UK powinny byc drozsze).
  12. A jak w gorach? Lancuchy byly potrzebne?
  13. Ja mam 518d, wiec dosc podobny silnik do 520. Spojrzalem na fakture i wychodzi ze wlali 5,5l (robilem wymiang miedzy interwalami)
  14. Do mnie dzwonili z Volvo, jak sprzedawcy garnkow, czy nie chce nowego samochodu. Wyglada, ze sytuacja sie normalizuje na rynku…
  15. Piekna! A te obwodki wokol znaczka na 50-lecie M to naklejki?
  16. Taka ciekawostka. Co prawda seria 5, ale to są te same systemy. Auto odebrałem w pazdzierniku 2020 i podczas poerwszej trasy po Warszawie, z salonu do domu dzialal mi aktywny tempomat dostosowujacy sie do znakow. Jakos srednio mi pasowalo funkcjonowanie tego rozwiazania w miescie, wiec po zaparkowaniu, wylaczylem to w ustawieniach. Pozniej chcialem włączyc i tak zrobilem w menu, ale sam system nie dzialal. Dopiero po czasie dowiedzialem sie, ze to kwestia jurysdykcji. W zwiazku z tym zakladam, ze zaraz po odpaleniu w salonie samochod jeszcze nie wykryl ze jest w naszym pieknym kraju :) Chcialbyn dac temu jeszcze jedna szanse i sprawdzic jak dziala wlasnie na krajowkach. Jak wspomnialem-w miescie srednio sie to sprawdzilo
  17. Tak - mam ten sam problem z RDS (ale w G30 LCI)
  18. Przykladowo na E-klase zamowienia juz zamkniete. Nowy model tez w przyszlym roku.
  19. Mam dwa komplety (lato/zima) 17 cali… +tansze +węższe opony wiec maja wiekszy nacisk, co pewnie zwieksza przyczepnosc, zwlaszcza w glebszym sniegu +trudniej obetrzec o kraweznik, a jak juz sie zdarzy to mniejsze wyrzuty (bo tansze niz 18/19 cali) -wyglad
  20. Fajnie czytac i ogladac. Widac ze auto trafilo w dobre rece. No i fajny egzemplarz: jest i HUD, Mpakiet. W ogole mam wrazenie ze przedlift jednak lepiej sie prezentuje - jakis taki bardziej postawny jest niz LCI (a sam mam polifta…)
  21. Wizualnie swietng konfig. Gratulacje!
  22. Przepraszam - czy moge namieszac? :) Polecam drewno w macie (odpada kwestia odciskow palcow, odbic swiatla). Ale w czarnym macie. Wyglada neutralnie; mam to polaczone z beżem. Niemniej musze przyznac, ze Grey Poplar ma bardzo ladny wzor.
  23. wzet odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Zwykly rabat flotowy. Ot cala tajemnica handlowa
  24. Calkiem mozliwe. Znajomy z mercedesa mowil ze na E-klase juz nie zbieraja zamowien…
  25. Ja tez Chorwacja w tym roku. Ale jednak samolotem… :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.