Treść opublikowana przez kris1973
-
E92 335xi 2008r - Białystok - WBAWC73518E066182
kris1973 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA u nas w ogloszeniu by bylo: chlodnice i poduszki czolowe OK ! no bo w sumie to najwazniejsze :mrgreen:
-
E90 N52 błędy
jutro moze podjade do niego i zobaczymy inpa co z tym vanosem, olej wymieniany jakies 3 tysiace temu ale ten blad w ciagu roku pojawil sie moze 5 razy, zazwyczaj rano po przejechaniu 2-3 km, po zgaszeni i odpaleniu auta nie wraca na zegarach oczywiscie, nie ma jakiejs reguly
-
E90 N52 błędy
Dzięki, ten biuletyn widziałem wczoraj na innym forum. Myślisz, że nie warto inwestować w te elektrozawory ?? Olej jest ok, wymieniał jakieś 3 tysiące temu. Castrol edge 0w40, filtr chyba mann. Olej jest w połowie skali na wyświetlaczu, nie na maxa jak przeważnie, ja mam tak u siebie. Może to być powodem, że nie jest na maxa ?? Auto ma coś ok 100 tyś. km, ori przebieg... Można jakoś sprawdzić ciśnienie oleju istą, inpą ??
-
E90 N52 błędy
nie, nie ma zadnej utraty mocy, totalnie nic poza check na desce, auto normalnie ciagnie a po ponownym odpaleniu brak bledow na desce, w dme oczywiscie zapisuje jak wyskoczy check, tym sie sugerowalem
-
E90 N52 błędy
U kolegi w e90 z silnikiem N52 czasem wywala check, kontrolka na żółto wypełniona do połowy, po odczytaniu błędów pokazał 2A87 exhaust vanos, 2A99 crankshaft-exhaust camshaft, reference, 2A98 cranshaft-inlet camshaft, reference. Kiedy wywali check wystarczy zgasić auto, odpalić ponownie i jest spokój na jakiś czas. Przypuszczam, że padaja elektrozawory na vanosie ale może ktoś to potwierdzić ?
-
E90 N52 błędy
U kolegi w e90 z silnikiem N52 czasem wywala check, kontrolka na żółto wypełniona do połowy, po odczytaniu błędów pokazał 2A87 exhaust vanos, 2A99 crankshaft-exhaust camshaft, reference, 2A98 cranshaft-inlet camshaft, reference. Kiedy wywali check wystarczy zgasić auto, odpalić ponownie i jest spokój na jakiś czas. Przypuszczam, że padaja elektrozawory na vanosie ale może ktoś to potwierdzić ?
-
Usuwanie wyłączanie NOX silniki serii N43.
Mówisz, napisz jak da się to obejść.
-
Usuwanie wyłączanie NOX silniki serii N43.
Póki co nie da się programowo emulować NOX'a w DME BMW jak jest to obecnie w silnikach grupy VAG, pewnie kwestia czasu. W VAG'u jak złapie błąd przechodzi w tryb awaryjny w BMW na szczęście tak nie jest.
-
(e46) kontra inpa porady?
Nie wiem jak w e46 ale w e90 musisz wymienic lusterka, nowy panel do ich sterowania i dopiero zakodowac. Jak ma to dzialac skoro masz zwykle bez silniczkow ? Kodowanie nic nie da ...
-
kodowanie drl ista-pi zasilacz
Co nie chce dzialac icom z ncsem ? Sciagnij bmw itool radar, zarezerwuj icom i robisz inpa, ncsem co chcesz. Ista p to raczej do aktu calego auta, takich rzeczy jak drl to raczej tym nie zrobisz ale moze sie myle...
-
kody błędów
Co to znaczy na komputerze ? Czy czytasz te bledy ? Zainwestuj w jakis kabel, postaw iste czy inpe i bedziesz mial kody z opisem.
-
ZBIÓR FUNKCJI NCS
Nie widoczne bez zalogowania sie ...
-
e90 320i ubytek oleju, naprawa pompy vacum
Kup zamiennik za ok 600 zl i po problemie. Wymienic sam dasz rade, to nie operacja na otwartym mozgu ....
-
e90 320d powracający błąd?
Przestaje dzialac dsc. Sprawdz inpa, ista bedziesz mial dokladne info. Moze byc ktorys czujnik abs a moze byc agregat dsc ...
-
Zanik ringów
Akurat się spaliły ścieżki od ringów, no proszę Cię... Jak miał dokładane to trzeba podpinać piny do FRM'a od ringów w xenonie, przy zmianie z halogenów. Sam to dłubałeś czy ktoś to rzeźbił ?? Zobacz może się, któreś piny powypinały.
-
Zanik ringów
to by nie mial kierunkow, szyby by nie dzialaly i oswietlenie w srodku a o tym nie pisze
-
BMW E90 325 2007r. VIN: WBAVC51060VD01268
kris1973 odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW De wpisuja rok i miesiac pierwszej rejestracji jako rok produkcji a nie to co masz w vin i dlatego ta roznica
-
BMW 528i problem z silnikiem
To nie sa resztki napinacza tylko kawalki slizgu lancucha rozrzadu... Widze, ze im nowsze Bmw tym wiekszy syf.
-
E92 330i 08r. WBAWE71020PV93187
kris1973 odpowiedział(a) na majkbakier temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażN54 to byly w 335i a nie w 330i. Tam mozesz miec N52.
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
Za drogie ? W USA kosztuje 749 dolarow. Ten nowy dynavin n6 nie jest na androidzie ani win ce to jest system producenta radia.
-
Jaki płyn do układu chłodzenia w E90 318i?
Kup oryginalny bmw i bedziesz mial zgodny. Kazdy plyn do chlodnic alu podejdzie ale chyba innych juz nie produkuja.
-
BMW 335 Czerniejewo, WBAWB73569P046308
kris1973 odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz tam vin, zgadza się ?? Zawsze możesz uderzyć do kogoś kto ma dostęp do carfax'u. Też się nią interesowałem 2 tygodnie temu i dlatego to wykopałem. 335i już mi przeszło, szczególnie kupione w Polsce. Po wakacjach będę szukał 325i w DE.
-
[e90] 325i 3.0i pilne pytanie o gaz.
Tak jak pisałem da radę. Znajomy ma e92 z tym silnikiem, włożył gaz i jeździ. Ja bym tego nie zrobił ale to jego auto i jego problem bo prędzej czy później coś się wysra...
-
e93 320i olej, płyn hamulcowy, zawieszenie
W zawieszeniu wszystko powinno wymieniac sie parami. Oleju wchodzi teoretycznie tyle ile napisales ale zawsze caly nie zleci. Olej 0w40 lub 5w40 castrol, motul, bmw. Plynu hamulcowego wchodzi lekko ponad 1l, kup 2 bo musisz przepompowac uklad.
-
[e90] 325i 3.0i pilne pytanie o gaz.
2006 to masz tam stary silnik N52 i nie tam bezposredniego wtrysku. Da sie to to zagazowac.