Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. A u nas w ogloszeniu by bylo: chlodnice i poduszki czolowe OK ! no bo w sumie to najwazniejsze :mrgreen:
  2. jutro moze podjade do niego i zobaczymy inpa co z tym vanosem, olej wymieniany jakies 3 tysiace temu ale ten blad w ciagu roku pojawil sie moze 5 razy, zazwyczaj rano po przejechaniu 2-3 km, po zgaszeni i odpaleniu auta nie wraca na zegarach oczywiscie, nie ma jakiejs reguly
  3. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w E90, E91, E92, E93
    Dzięki, ten biuletyn widziałem wczoraj na innym forum. Myślisz, że nie warto inwestować w te elektrozawory ?? Olej jest ok, wymieniał jakieś 3 tysiące temu. Castrol edge 0w40, filtr chyba mann. Olej jest w połowie skali na wyświetlaczu, nie na maxa jak przeważnie, ja mam tak u siebie. Może to być powodem, że nie jest na maxa ?? Auto ma coś ok 100 tyś. km, ori przebieg... Można jakoś sprawdzić ciśnienie oleju istą, inpą ??
  4. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w E90, E91, E92, E93
    nie, nie ma zadnej utraty mocy, totalnie nic poza check na desce, auto normalnie ciagnie a po ponownym odpaleniu brak bledow na desce, w dme oczywiscie zapisuje jak wyskoczy check, tym sie sugerowalem
  5. U kolegi w e90 z silnikiem N52 czasem wywala check, kontrolka na żółto wypełniona do połowy, po odczytaniu błędów pokazał 2A87 exhaust vanos, 2A99 crankshaft-exhaust camshaft, reference, 2A98 cranshaft-inlet camshaft, reference. Kiedy wywali check wystarczy zgasić auto, odpalić ponownie i jest spokój na jakiś czas. Przypuszczam, że padaja elektrozawory na vanosie ale może ktoś to potwierdzić ?
  6. kris1973 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    U kolegi w e90 z silnikiem N52 czasem wywala check, kontrolka na żółto wypełniona do połowy, po odczytaniu błędów pokazał 2A87 exhaust vanos, 2A99 crankshaft-exhaust camshaft, reference, 2A98 cranshaft-inlet camshaft, reference. Kiedy wywali check wystarczy zgasić auto, odpalić ponownie i jest spokój na jakiś czas. Przypuszczam, że padaja elektrozawory na vanosie ale może ktoś to potwierdzić ?
  7. Mówisz, napisz jak da się to obejść.
  8. Póki co nie da się programowo emulować NOX'a w DME BMW jak jest to obecnie w silnikach grupy VAG, pewnie kwestia czasu. W VAG'u jak złapie błąd przechodzi w tryb awaryjny w BMW na szczęście tak nie jest.
  9. Nie wiem jak w e46 ale w e90 musisz wymienic lusterka, nowy panel do ich sterowania i dopiero zakodowac. Jak ma to dzialac skoro masz zwykle bez silniczkow ? Kodowanie nic nie da ...
  10. Co nie chce dzialac icom z ncsem ? Sciagnij bmw itool radar, zarezerwuj icom i robisz inpa, ncsem co chcesz. Ista p to raczej do aktu calego auta, takich rzeczy jak drl to raczej tym nie zrobisz ale moze sie myle...
  11. Co to znaczy na komputerze ? Czy czytasz te bledy ? Zainwestuj w jakis kabel, postaw iste czy inpe i bedziesz mial kody z opisem.
  12. Nie widoczne bez zalogowania sie ...
  13. Kup zamiennik za ok 600 zl i po problemie. Wymienic sam dasz rade, to nie operacja na otwartym mozgu ....
  14. Przestaje dzialac dsc. Sprawdz inpa, ista bedziesz mial dokladne info. Moze byc ktorys czujnik abs a moze byc agregat dsc ...
  15. kris1973 odpowiedział(a) na Ghorion temat w E90, E91, E92, E93
    Akurat się spaliły ścieżki od ringów, no proszę Cię... Jak miał dokładane to trzeba podpinać piny do FRM'a od ringów w xenonie, przy zmianie z halogenów. Sam to dłubałeś czy ktoś to rzeźbił ?? Zobacz może się, któreś piny powypinały.
  16. kris1973 odpowiedział(a) na Ghorion temat w E90, E91, E92, E93
    to by nie mial kierunkow, szyby by nie dzialaly i oswietlenie w srodku a o tym nie pisze
  17. W De wpisuja rok i miesiac pierwszej rejestracji jako rok produkcji a nie to co masz w vin i dlatego ta roznica
  18. To nie sa resztki napinacza tylko kawalki slizgu lancucha rozrzadu... Widze, ze im nowsze Bmw tym wiekszy syf.
  19. Za drogie ? W USA kosztuje 749 dolarow. Ten nowy dynavin n6 nie jest na androidzie ani win ce to jest system producenta radia.
  20. Kup oryginalny bmw i bedziesz mial zgodny. Kazdy plyn do chlodnic alu podejdzie ale chyba innych juz nie produkuja.
  21. Masz tam vin, zgadza się ?? Zawsze możesz uderzyć do kogoś kto ma dostęp do carfax'u. Też się nią interesowałem 2 tygodnie temu i dlatego to wykopałem. 335i już mi przeszło, szczególnie kupione w Polsce. Po wakacjach będę szukał 325i w DE.
  22. Tak jak pisałem da radę. Znajomy ma e92 z tym silnikiem, włożył gaz i jeździ. Ja bym tego nie zrobił ale to jego auto i jego problem bo prędzej czy później coś się wysra...
  23. W zawieszeniu wszystko powinno wymieniac sie parami. Oleju wchodzi teoretycznie tyle ile napisales ale zawsze caly nie zleci. Olej 0w40 lub 5w40 castrol, motul, bmw. Plynu hamulcowego wchodzi lekko ponad 1l, kup 2 bo musisz przepompowac uklad.
  24. 2006 to masz tam stary silnik N52 i nie tam bezposredniego wtrysku. Da sie to to zagazowac.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.