Treść opublikowana przez Paszczaku
-
Zmiana silnika różnice
e60 miało ten sam silnik . dla pewności jeszcze ktoś potwierdzi . wciskano go wszędzie z wyjątkiem x6 i 7er .
-
BMW E87 118 d 2.0 Diesel - Kreci nie odpala , Blad 4b90
To nie e46 czy e39 . Tu nie ma pompy progowej . To co tam widzicie to jest filtr paliwa z podgrzewaczem . Pompa wstępna jest w baku . Jest o zmiennej wydajności i ma swój sterownik chyba pod kanapą nazwany EKP . Nie odpala bo : -pompa wstępna zdechła lub , -pompa CR umarła lub sterowanie . -któryś wtrysk padł i całe ciśnienie leci na przelew . 4 wężyki plus menzurki i próbujemy odpalić i jak wyleci zaraz z jednego to wymiana wtrysku .
-
Odpływ szyberdachu jak się dostać
Bravo-girl :)
-
Ubytek prądu
To wywal ten moduł skoro stał w wodzie . Bo zaraz będzie świątecznie na liczniku .
-
E87 116D n47 szarpanie
No to zestaw sprzęgła i jedziem z wymianą .
-
ikony abs.hamulcai trojkąt ze strzałką co robić ??
Syndrom pierścieni tylnych ABS . Było nie raz .
-
Brak wyjścia na wzmacniacz w oryginalnym radiu
Nawet jakbyś miał fabryczny wzmacniacz ten o którym piszesz to nic to nie da bo dźwięk i sterowanie leci światłowodami . Nie przypominam sobie by ori radia miały jakieś wyjścia typu cincz . Pozostaje brać sygnał z głośników . niektóre wzmacniacze posiadają taką opcję .
-
520d zmiana silnika z N47 177km na M47 150km
163 było w przedlifcie seryjnie . I tak trochę roboty .
-
E60 535d Problemy z układem kierowniczym.
Stuk D>R to luzy w napędach . Reszta to do sprawdzenia : bicie opon , felg , może opona uszkodzona . Stan łożysk . Bicie tarcz , może klocek hamulcowy zakleszczony w jarzmie . Stuki na kolumnie kierowniczej to tam trzeba obejrzeć . Może jednak ten przegubowy drążek w komorze silnika ma dość . Sprężyny całe ? Łożyska amortyzatorów nie blokują się ? Tył zawieszenia też do sprawdzenia . Auto w górę i atakujesz połączenia dużą łyżką .
-
Regulacja pozioma xenon
Są dwie regulacje . Przynajmniej w e87 tak mam . Jedna do poziomu druga lewo prawo w niedużym zakresie .
-
Ślizganie sprzęgła N47
O ile faktycznie było wymienione . Jest na to jakiś papier ?
-
520d zmiana silnika z N47 177km na M47 150km
Potem sprzedaj komuś taką twórczość .
-
e60 530i połączenie bluetooth z muzyką?
Przez fabryczne BT tylko rozmowa i książka telefoniczna . Można dodać ten moduł , tylko będą dwa odbiorniki BT i będzie trochę zamieszania .
-
Odpływ szyberdachu jak się dostać
Generalnie w instrukcji jest opis awaryjnego otwarcia i zamknięcia szyberdachu za pomocą takiej korbki . Odpływy są w rogach szyberdachu , z przodu wygląda że słupkiem A leci i kończy się jak wielu pojazdach w progu . Z tyłu to nie wiem .
-
118d podniesienie mocy
W Katowicach jest Dyna Mite . Raczej dobre opinie mają . Jest jeszcze jedna taka 120d w automacie ale kolor czarny to kompletnie mi nie podchodzi
-
118d podniesienie mocy
No raczej strzały ze sprzęgła mi nie w głowie . Tylko dobre wykorzystanie 5 i 6 biegu .
-
BMW 120i E87 2004 - kontrolka oleju
Sprawdź miarką stan oleju . Uzupełnij jak będzie taka potrzeba . Pojeździj z tydzień i sprawdź ponownie . Najlepiej wszystkie pomiary tak z godzinnym postojem . Jak w takim tempie olej znika to albo wycieka zdrowo albo by była chmura niebieska co światła . W czasie pracy silnika pomiar jest nic nie warty .
-
Bmw E60 M5 Japan Import
W sumie Ruda Śląska Dunikowskiego 8 . W necie są normalnie do znalezienia . Ja tam byłem co prawda 2x na kodowanie lamp ale oni tylko BMW robią i mają wiedzę . Opcjonalnie jest w Katowicach za multeximem z tyłu jest też serwis tylko BMW . Tego nie znam bo nie korzystałem z ich usług . W tych autach sprawny akumulator to podstawa . 90 % problemów znika . W sumie każde BMW po 2005 dostaje szajby jak akumulator czy alternator niedomaga . Przy problemach z zasilanie wspomaganie jest wyłączone . Nawigacja albo się powiesiła albo padła poprostu .One padają i tyle .
-
E60 3.0 d falowanie mocy i stukanie
sam włączony zapłon i odczyt błędów . może coś już będzie wiadomo . klapki w kolektorze są ?
-
Problem z 6HP21 320d N47
skoro były problemy ze zmianą 1-2 i 2-1 to przypaliło tarcze w koszach sprzęgłowych . albo się już trochę ślizgają i pali olej . bez wyjęcia skrzyni i rozebrania to się nie dowiesz raczej .
-
e87 120d Lemans Blau Kompost
Przy okazji drążek kierowniczy lewy zmieniłem . Był tak luźny że normalnie bujał się na osłonie . Wyskoczył komunikat Serwis Przegląd . Miał rację , w niedzielę kończyły się badania techniczne . Jeszcze zmiana oleju w grafiku .
-
BMW 130i zabawka
zacny hebel milordzie
-
Czujnik poziomowania - adaptacja?
Pisałem że może źle założone :) . Czyli śmiga .
-
118d podniesienie mocy
Manual , coś tam czytałem o papierowych synchronizatorach . No ale 118d typowo nie jedzie , 120d jakoś już tam się odpycha .
-
Czujnik poziomowania - adaptacja?
Tylny trochę już na granicę zakresu wchodzi . Musiałbym pewnie sprawdzić jak to u mnie jest tylko to pewnie w wekend dopiero .