Treść opublikowana przez Paszczaku
-
Problem z Lampą E81
No to jest właśnie błąd tego xenona w kompie . Ringi są z żarówek albo ledy ale to osobny obwód . Możesz przetwornice podmienić . Bosma to takie ... badziewie po mojemu . z GE są dobre . Potem Philips .
-
Brakującą zakrętka pod maską, duże drgania na biegu D
Taka sama tona syfu na przepływomierzu , w dolocie , klapkach . Miodzio .
-
Nie grzeją oba lusterka.
No wkłady są z grzaniem ? Podłączone ? Może lusterka były wymieniane całe .
-
rozrząd 3.0D czy komuś rozleciał się
Czasem strzeli "bezobjawowo" :D
-
18d N47N rozrząd kolizyjny czy bezkolizyjny? Pytanie o dpf
Bardzo kolizyjny
-
F10 Obroty silnika a prędkość 520d, 184KM, automat
Przyjrzałem się dokładniej i przy 120 mam 1894 obr/min . Trzeba było się dobrze wskazówce przyjrzeć cytując Petrolhead-a :)
-
rozrząd 3.0D czy komuś rozleciał się
Rozleci się na pewno . Reguły nie ma . Jednemu rozleci się przy 120 kkm innemu przy 330 kkm .
-
Problem z hamulcami Rysy na nowych tarczach hamulcowych
Wrzuć fotkę .
-
Barwa światła xenonow
Wygrzanie to podobno ileś godzin świecenia . Cokolwiek by to znaczyło .
-
Adaptive Led problem
Sprawdziłbym na stacji SKP od spodu czy przypadkiem obejma cięgna czujnika wysokości założenia z przodu i z tyłu jest w porządku . Może zimą śnieg przestawił . Mi w 1er z racji wieku poprostu pękła obejma .
-
Barwa światła xenonow
Muszą się wygrzać . Żółte to tak bardziej 5000k albo 4300 nawet .
-
Adaptive Led problem
Na postoju lampy w lewo nie skręcają . Miałem Xenon Dynamic w 1er i też tak robił .
-
Elektryczne ogrzewanie postojowe
Te 150 W z gniazda zapalniczki .... kilka akcji z nią i akumulator wyrazi swoje zdanie na ten temat . Ta nagrzewnica 1kW fabryczna to za mało ?
-
F10 Obroty silnika a prędkość 520d, 184KM, automat
Tak też może być .
-
E81 skrętny xenon
Koło lustra w zasadzie pod złączką od żarnika jest mechanizm ślimakowy do skrętu i potencjometr suwakowy . Możliwe że się zużył i sterownik teraz nie zna pozycji lustra . To działa w trybie Auto . Przy ręcznym sztywnym włączeniu funkcja jest nieaktywna .
-
F10 Obroty silnika a prędkość 520d, 184KM, automat
Tak i pamiętaj że licznik zaniża prędkość . Albo przeprogramuj . W Polsce to nie ma sensu . Ogólnie bez sensu . Raczej się oryginalny dyfer rozleciał i wstawił jaki znalazł najtaniej . Obroty może pojutrze podam . Chyba przy 120 mam 2000 obr . Przy spokojnej jezdzie to mi 8 bieg wskakuje poniżej 80km/h . Jak na płaskim się turlam . rzekłbym że za nisko nawet .Przy R6 to by było nawet ok .
-
F10 520d szarpanie, drgania, wibracje [rozwiązany]
3% różnicy to błąd pomiarowy nawet . Grunt że pokonane . Nie znaczy to że u każdego będzie to przyczyną . No i dobrze że sprężyna pękła tak że nie narobiła więcej szkód . Może na postoju się to stało .
-
Dym i smród w kabinie... ale tylko podczas 520d
nieszczelny wydech ?
-
BMW 530d Touring, 2011, 245hp
W czwartek w bielsku na ekspresówkę wjechał mietek e klassa z rozwalonym chyba całym airmatikiem . z przodu to miał taką glebę że nie jeden hondziarz by mu zazdrościł na zlocie . raczej leżał na odbojach bo skakał jak pingpong .
-
Opinie o rozrządzie Dayco
Montuj SWAG/FEBI . Chociaż DAYCO dobre paski robi .
-
Aktualizacja oprogramowania
Szkoda czasu . W bonusie jeszcze można uwalić multimedia . Bo było w dziale 5 er z takimi problemami .
-
BMW 530d Touring, 2011, 245hp
Uu masakra . No ale już szczelny to nie zaleje elektroniki . Ja się dzisiaj na parkingu prawie zakopałem . No a taki okręt potem ruszyć to nie jest prosta sprawa .
-
Ładowanie w 118
Nie , ten raczej nie . Jak na razie pomocne jest to że się problem powtarza to jest szansa złapać winowajcę .
-
F11 NBT 2014 jaki max pendrive USB obsługiwany
OK . Dzięki .
-
Regulacja czujnika zmierzchu F11
Nie jestem pewien czy temperatura otoczenia nie jest brana też pod uwagę .