Treść opublikowana przez franus_
-
Kupno e36 pomocy??
a co masz do tego M?
-
tarcze czy bebny?
witam,mam takie pytanie,mam e36 318i i z tylu mam tarcze ale widze ze w wiekszosci 318 z tylu sa bebny,dlaczego tak jest?
-
Jest sposób na wyciszenie tłumika
o gustach sie nie dyskutuje jedni wola blondynki inni brunetki,od tega sa sportowe tlumiki zeby je zakladac i od tego jest policja zeby wlepiala mandaty,w koncu z tego zyja!
-
Sprężyny i amortyzatory do Bmw E36
ja bym polecil ci sprezyny weiteca zielone,srednioutwardzone, nie mam ich w bmw ale załozylem takie w astrze na seryjne amortyzarory i powiem ze swietnie sie sprawują,są odpowiednio twarde(nie za twarde)no i na zakretach juz nie zwalniam:)
-
układ chłodzenia
moze masz wode zamiast plynu?
-
jaki płyn do chłodzenia polecacie???
a gdzie sie wybierasz tym autkiem?bo chyba nie na syberie:)?
-
piaskowanie szyb w zamian przyciemniania szyb????
ta parowa chyba sie tyle znała...haha
-
Dziwne "klekotanie" silnika...pomocy
moze walek rozrzadu klepie?
-
Jakiego oleju mam dolac???? HELP!!!
zalej polsyntetyk,bedzie bezpieczniej,10w40 czy 15w40 w stacji powinni ci doradzic jeszzce
-
Jakiego oleju mam dolac???? HELP!!!
ja bym zalal polsyntetyk bo autko ma juz pewnie troche przebiegu
-
Czy i dlaczego w ręcznej skrzyni nie należy wymieniać oleju?
na moj łeb to czemu nie wymienic na nowy? do silnika tez trzeba by dolewac a nie wymieniac?bzdura...
-
Czy i dlaczego w ręcznej skrzyni nie należy wymieniać oleju?
ja wylalem stary i zalalem derxton II i jest ok:)
-
BMW VS AUDI
i tu jest wieczny spór! BMW czy Audi
-
jaki płyn do chłodzenia polecacie???
nie pouczam,kolega weeb ma racje,tez jezdze na borygo zielonym i jest ok,cena tez przyzwoita,pozdrawiam
-
BMW VS AUDI
bardzo interesujacy temat,jak sie scigniesz to zdaj koniecznie relacje,ja obstawiam na BMW,moze ze startu cie wyrwie ale powyzej 100km/h niema szans!!!
-
Nie działa regulacja oparcia części lędźwiowej
aaa to taki bajer,to na tym sie kompletnie nie znam,
-
kontrolka od recznego dziwne zachowania
hm...
-
kontrolka od recznego dziwne zachowania
hm...
-
Polerowanie porysowanej szyby - czy to ma sens?
mam do sprzedania,cena do negocjacji.polecam
-
m43 zmiana z półsyntetyka na syntetyk, zmieniał ktoś?
mi tez chodzi jak trzeba...
-
problem z abs i asc
ja bym zaczol od najprostrzych czynnosci,najpierw sprawdz bezpieczniki i zarowki w tablicy
-
wspomaganie kierownicy
daj mi jakis nr tel.interesuja mnie te oponki,albo mi powiedz ile by kosztowaly z przesylka?
-
tłumik do 1.8 is m42
to ma zasadnicze znaczenie...
-
jaki płyn do chłodzenia polecacie???
to zalej ten zielony i z glowy,wszystkie markowe płyny sa dobre jakosciowo,sposzczasz stary wlewasz nowy,prosta czynnosc:)prawda?
- ESP