Skocz do zawartości

franus_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franus_

  1. franus_ odpowiedział(a) na stiven temat w E36
    przy automacie to podobno wymiana oleju w skrzyni razem z tym silnikowym,bodajze jest to drexton II lub drexton III ale dopytaj sie zebys nie rozwalil skrzyni,
  2. franus_ odpowiedział(a) na Binio temat w E46
    robilem tak ale nic szczegolnego nie zauwazylem w pracy silnika,jesli ci faluja obroty to jest szansa ze takim domowym sposobem mozesz to naprawic,w servisie zawsze to bedzie profesjonalnie
  3. franus_ odpowiedział(a) na Binio temat w E46
    chodzi ci o kasowanie oilservice?jesli tak to niema!
  4. franus_ odpowiedział(a) na franus_ temat w E36
    mozna przy tym zastosowac filtr stożkowy?
  5. franus_ odpowiedział(a) na franus_ temat w E36
    nie no bez jaj! wiem co to kolektor,kolega by dobrze przeczytal to by wiedzial,pytalem sie co zrobic z tym kolektorem.
  6. jesli nie odkrecisz pompy wodnej to caly plyn ci nie zeleci,korek spustowy jest plastikowy pod chłodnicą
  7. :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :jawdrop: Boże Świety....... pokolenie neostrady.... Przecież tego sie nie da odczytać. a co masz do neostrady? wiesz co to jest zrozumialosc? to jest wyrazistosc + inteligencja, ktorej chyba u ciebie brak,chlopak nie pisze po chinsku,doczytac sie mozna wiec jak masz do powiedzenia to wez to ku... powiedz a jak nic niewiesz to lepiej zamilcz!!!
  8. franus_ odpowiedział(a) na franus_ temat w E36
    ok,wkladka czyli filtr powietrza?a co mam rozumiec przez kolektor?co mam zrobic z nim?
  9. franus_ opublikował(a) temat w E36
    posiadam bmw e36 320 i chcę zwiększyć moc najtaniej i najszybciej
  10. franus_ odpowiedział(a) na pgmuzyk temat w E30
    ze srodkowego zawsze leci chlodne i to jest normalne,ale z tym ze nie masz piekarnika w srodku to nie wiem,moze termostat moze zapowietrzony uklad moze nagrzewnica zapchana,sprawdz te trzy rzeczy na poczatek
  11. pompka org.600zł nieorg.ok 250-300 ale to chinski badziew ja kupilem na allegro za 150 uzywana i jest ok
  12. po co ci zawor zwrotny,jak masz padnieta pompe to tylko do wymiany
  13. na poczatek to sprawdz czy masz paliwko i czy wogole dochodzi:)mialem kiedys ten sam problem,okazalo sie ze pompa paliwa padla,znajduje sie ona w baku jesli jest ok to wez sie za swiece,kable,itp ale obstawiam na ta pompke.pozdro
  14. cisnienie powinno wynosic około 3bar. W czasie 30sek.pompa powinna przetłoczyc 1litr paliwa. oczywiscie sprawdzamy za filtrem paliwa.pozdrawiam
  15. franus_ odpowiedział(a) na Kratek temat w E30
    poszukaj na forum,jest tego duzo,poszukaj o kasowaniu DMA,sprawdz silnik krokowy moze swiece,to zapewnie nie jest wielka usterka
  16. do skrzyni zalej drexton 2.pozdrawiam
  17. ja juz pisalem kiedys podobny temat,u mnie tnie na 4tys.pojechalem do mechanika i znalazla sie przyczyna....obrotomierz!!! wskazowka nie nadarza za obrotami silnika,mozliwe ze zegary od innej betki i u ciebie moze byc podobnie.pozdro
  18. franus_ odpowiedział(a) na sebor temat w E36
    sebor chcialem zapytac co z ta szyba???zapewne mnie pamietasz.sprzedales mi szybe i twierdziles ze to do sedana a ta szyba poprostu pochodzi z twojej is,pewnie tez rozbitej:(
  19. franus_ odpowiedział(a) na piotr2569 temat w E36
    a ja borygo :D
  20. franus_ odpowiedział(a) na karolll temat w E30
    tak
  21. franus_ odpowiedział(a) na karolll temat w E30
    tak
  22. franus_ odpowiedział(a) na karolll temat w E30
    tak
  23. mam valeo cena ok 40 zł,po roku czasu dzialaja prawie tak samo,polecam i co najwazniejsze sa ciche:)
  24. a jak sie poci od strony półosi to czemu to takie straszne?u mnie sie poci z prawej półosi.
  25. franus_ odpowiedział(a) na Seba-S1 temat w E36
    z tego co wiem to łozysko jest z piasta

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.