Treść opublikowana przez franus_
-
jaki olej do skrzyni biegow
przy automacie to podobno wymiana oleju w skrzyni razem z tym silnikowym,bodajze jest to drexton II lub drexton III ale dopytaj sie zebys nie rozwalil skrzyni,
-
Kasowanie kompa DME
robilem tak ale nic szczegolnego nie zauwazylem w pracy silnika,jesli ci faluja obroty to jest szansa ze takim domowym sposobem mozesz to naprawic,w servisie zawsze to bedzie profesjonalnie
-
Kasowanie kompa DME
chodzi ci o kasowanie oilservice?jesli tak to niema!
-
jak zwiększyć moc w E36 320
mozna przy tym zastosowac filtr stożkowy?
-
jak zwiększyć moc w E36 320
nie no bez jaj! wiem co to kolektor,kolega by dobrze przeczytal to by wiedzial,pytalem sie co zrobic z tym kolektorem.
-
ile płynu wchodzi do układu chłodzenia w e36?
jesli nie odkrecisz pompy wodnej to caly plyn ci nie zeleci,korek spustowy jest plastikowy pod chłodnicą
-
Co się mogło stać, auto nie pali po uderzeniu
:mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :jawdrop: Boże Świety....... pokolenie neostrady.... Przecież tego sie nie da odczytać. a co masz do neostrady? wiesz co to jest zrozumialosc? to jest wyrazistosc + inteligencja, ktorej chyba u ciebie brak,chlopak nie pisze po chinsku,doczytac sie mozna wiec jak masz do powiedzenia to wez to ku... powiedz a jak nic niewiesz to lepiej zamilcz!!!
-
jak zwiększyć moc w E36 320
ok,wkladka czyli filtr powietrza?a co mam rozumiec przez kolektor?co mam zrobic z nim?
-
jak zwiększyć moc w E36 320
posiadam bmw e36 320 i chcę zwiększyć moc najtaniej i najszybciej
-
Ogrzewanie
ze srodkowego zawsze leci chlodne i to jest normalne,ale z tym ze nie masz piekarnika w srodku to nie wiem,moze termostat moze zapowietrzony uklad moze nagrzewnica zapchana,sprawdz te trzy rzeczy na poczatek
-
Pomocy - problem z zapaleniem samochodu.
pompka org.600zł nieorg.ok 250-300 ale to chinski badziew ja kupilem na allegro za 150 uzywana i jest ok
-
Pomocy - problem z zapaleniem samochodu.
po co ci zawor zwrotny,jak masz padnieta pompe to tylko do wymiany
-
Pomocy - problem z zapaleniem samochodu.
na poczatek to sprawdz czy masz paliwko i czy wogole dochodzi:)mialem kiedys ten sam problem,okazalo sie ze pompa paliwa padla,znajduje sie ona w baku jesli jest ok to wez sie za swiece,kable,itp ale obstawiam na ta pompke.pozdro
-
pytanie o cisnienie paliwa!
cisnienie powinno wynosic około 3bar. W czasie 30sek.pompa powinna przetłoczyc 1litr paliwa. oczywiscie sprawdzamy za filtrem paliwa.pozdrawiam
-
przy odpalaniu obroty maleja
poszukaj na forum,jest tego duzo,poszukaj o kasowaniu DMA,sprawdz silnik krokowy moze swiece,to zapewnie nie jest wielka usterka
-
Jaki olej do manualnej skrzyni biegów i termostat E36 318
do skrzyni zalej drexton 2.pozdrawiam
-
318i , odciecie przy 5000, dlaczego???
ja juz pisalem kiedys podobny temat,u mnie tnie na 4tys.pojechalem do mechanika i znalazla sie przyczyna....obrotomierz!!! wskazowka nie nadarza za obrotami silnika,mozliwe ze zegary od innej betki i u ciebie moze byc podobnie.pozdro
-
tak rozbiłem swoją e36
sebor chcialem zapytac co z ta szyba???zapewne mnie pamietasz.sprzedales mi szybe i twierdziles ze to do sedana a ta szyba poprostu pochodzi z twojej is,pewnie tez rozbitej:(
- Płyn do chłodnicy
- Pytanie odnosnie tylniej klapy
- Pytanie odnosnie tylniej klapy
- Pytanie odnosnie tylniej klapy
-
Jakie wycieraczki znacie i polecacie
mam valeo cena ok 40 zł,po roku czasu dzialaja prawie tak samo,polecam i co najwazniejsze sa ciche:)
-
Pocenie się tylnego mostu od strony skrzyni biegów
a jak sie poci od strony półosi to czemu to takie straszne?u mnie sie poci z prawej półosi.
-
Pytanko???
z tego co wiem to łozysko jest z piasta