Treść opublikowana przez franus_
- ESP
-
głuche stuki z tyłu samochodu i lokalizacja poduszek
najpierw sprawdz ta poduszke co jest na goze amora tam gdzie sie laczy z nadkolem,zazwyczaj te poduchy padaja,
-
m43 zmiana z półsyntetyka na syntetyk, zmieniał ktoś?
radek powiedz czemu ci odradzali 15w40 bo ja niewiem co jest z nim nie tak,do tej pory niemam zadnych problemow,daj jakies powody to moze zmienie na inny
-
Nie działa regulacja oparcia części lędźwiowej
wymontuj siedzenie i popatrz na linkach moze cos spadlo,ciezko cos powiedziec,rozbieralem dzisiaj siedzenie ale niemam przed oczami tego mechanizmu
-
wspomaganie kierownicy
no ja musze powiedziec ze paluszkiem nie ukrece,ogolnie jest dosc ciezko ale mam 205/60 wiec to tez ma jakies znaczenie,jak zaloze zimowke 185/65 to ciut lepiej ale rewelacji niema
-
m43 zmiana z półsyntetyka na syntetyk, zmieniał ktoś?
krzywy191 jk bym mogl sie gniewac :D
-
m43 zmiana z półsyntetyka na syntetyk, zmieniał ktoś?
a podwiedz dlaczego na syntetyku mam robic dolewki a na mineralnym nie???? tak serio bez zlosliwosci zadaje te pytanie sprawdzasz mnie czy co? jestes znawca,byles we francji w elfie to zabojady powinny ci powiedziec dlaczego :wink: tak serio to wiesz dlaczego
-
m43 zmiana z półsyntetyka na syntetyk, zmieniał ktoś?
dlaczego?
-
m43 zmiana z półsyntetyka na syntetyk, zmieniał ktoś?
papatrz sobie na tabele i sie dowiesz,skoro twierdzisz ze niema polsyntetyka 15w40, Nie twierdzę że nie ma. Czytaj ze zrozumieniem. Przeciez napisałem "ZAZWYCZAJ" no tak.napisalem 15w40 bo to taka gestosc ktora zazwyczaj zalecaja,poza tym tez na nim jezdze i nie narzekam,cena-jakosc=ok
-
m43 zmiana z półsyntetyka na syntetyk, zmieniał ktoś?
to masz zdrowa motorownie, gdybym jezdzil na mineralu nigdzy bym sie nie odwarzyl zalac syntetyk,taka jest moja opinia
-
m43 zmiana z półsyntetyka na syntetyk, zmieniał ktoś?
ciekawe jak czesto robisz dolewki?
-
drgania kierownicy
abo masz aluski krzywe?
-
Dziwne zachowanie podswietlenia licznika!
muszisz wyjac caly licznik,poszukaj na forum gdziesz widzialem jak to wyjac zeby nic nie polamac
-
m43 zmiana z półsyntetyka na syntetyk, zmieniał ktoś?
papatrz sobie na tabele i sie dowiesz,skoro twierdzisz ze niema polsyntetyka 15w40,
-
m43 zmiana z półsyntetyka na syntetyk, zmieniał ktoś?
nie kombinuj,rozszczelnisz silnik,jak jest dobrze to niech tak pozostanie,zalej posyntetyk 15w40 i bedzi git
-
wymiana płynów i części po zakupie
a ja bym proponowal sprawdzic stan oleju w skrzyni,jak terzeba to dolac,o ile sie nie myle to chyba drexton II
-
wymiana płynów i części po zakupie
no kolego i jeszcze powietrze w oponach wymień :lol: haha.
- 340i
-
Różnica w katalizatorach w is
odnisnie przegladu to niemam zadnych problemow,to zalezy gdzie sie robi,w jednej stacji spoko a w innej sie czepiaja,ale kata za cholere bym nie wstawil z powrotem :twisted2:
-
Różnica w katalizatorach w is
nie kupuj na allegro zadnych srumiennic lub cos w tym stylu,ja zalozylem i auto chodzi jak polonez,no chyba ze lubisz taki metaliczny poddzwiek,proponuje w miejsce kata zalozyc jakis srodkowy tlumiczek nawet od innego auta,byle pasował i gitara,nic nie dusi a autko cichutko pracuje
-
blad komputera
najlepiej złóż stare lampy albo przełóz same szkła
-
nie dziala podgrzewanie fotela
ja rezygnuje,moze kiedys kupie jakies kompletne fotele ze sprawnym podgrzewaniem.pozdrawiam
-
nie dziala podgrzewanie fotela
wymontowalem oparcie a teraz niewiem jak wymontowac siedzisko,czy to sa te plastikowe kolki pod spodem?help!
-
problem z fotelami
jesli cos wymyslisz lub wymysliles sensownego z tym problemem to prosze daj znac, tu masz meila mojego [email protected]
-
alusy do 316 compact
pierwsza decyzja najlepsza:)