Skocz do zawartości

franus_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franus_

  1. ESP

    franus_ opublikował(a) temat w E36
    jak dziala esp w e36,jak wogole dzial ten system,ponoc jest w moim aucie ale nic nie zauwazylem,czy moze mi ktos to wyjasnic?
  2. najpierw sprawdz ta poduszke co jest na goze amora tam gdzie sie laczy z nadkolem,zazwyczaj te poduchy padaja,
  3. radek powiedz czemu ci odradzali 15w40 bo ja niewiem co jest z nim nie tak,do tej pory niemam zadnych problemow,daj jakies powody to moze zmienie na inny
  4. wymontuj siedzenie i popatrz na linkach moze cos spadlo,ciezko cos powiedziec,rozbieralem dzisiaj siedzenie ale niemam przed oczami tego mechanizmu
  5. franus_ odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    no ja musze powiedziec ze paluszkiem nie ukrece,ogolnie jest dosc ciezko ale mam 205/60 wiec to tez ma jakies znaczenie,jak zaloze zimowke 185/65 to ciut lepiej ale rewelacji niema
  6. krzywy191 jk bym mogl sie gniewac :D
  7. a podwiedz dlaczego na syntetyku mam robic dolewki a na mineralnym nie???? tak serio bez zlosliwosci zadaje te pytanie sprawdzasz mnie czy co? jestes znawca,byles we francji w elfie to zabojady powinny ci powiedziec dlaczego :wink: tak serio to wiesz dlaczego
  8. papatrz sobie na tabele i sie dowiesz,skoro twierdzisz ze niema polsyntetyka 15w40, Nie twierdzę że nie ma. Czytaj ze zrozumieniem. Przeciez napisałem "ZAZWYCZAJ" no tak.napisalem 15w40 bo to taka gestosc ktora zazwyczaj zalecaja,poza tym tez na nim jezdze i nie narzekam,cena-jakosc=ok
  9. to masz zdrowa motorownie, gdybym jezdzil na mineralu nigdzy bym sie nie odwarzyl zalac syntetyk,taka jest moja opinia
  10. ciekawe jak czesto robisz dolewki?
  11. franus_ odpowiedział(a) na poul35 temat w E36
    abo masz aluski krzywe?
  12. muszisz wyjac caly licznik,poszukaj na forum gdziesz widzialem jak to wyjac zeby nic nie polamac
  13. papatrz sobie na tabele i sie dowiesz,skoro twierdzisz ze niema polsyntetyka 15w40,
  14. nie kombinuj,rozszczelnisz silnik,jak jest dobrze to niech tak pozostanie,zalej posyntetyk 15w40 i bedzi git
  15. a ja bym proponowal sprawdzic stan oleju w skrzyni,jak terzeba to dolac,o ile sie nie myle to chyba drexton II
  16. no kolego i jeszcze powietrze w oponach wymień :lol: haha.
  17. franus_ odpowiedział(a) na voitazz temat w E36
    no ciekawe
  18. franus_ odpowiedział(a) na Winoo1 temat w E36
    odnisnie przegladu to niemam zadnych problemow,to zalezy gdzie sie robi,w jednej stacji spoko a w innej sie czepiaja,ale kata za cholere bym nie wstawil z powrotem :twisted2:
  19. franus_ odpowiedział(a) na Winoo1 temat w E36
    nie kupuj na allegro zadnych srumiennic lub cos w tym stylu,ja zalozylem i auto chodzi jak polonez,no chyba ze lubisz taki metaliczny poddzwiek,proponuje w miejsce kata zalozyc jakis srodkowy tlumiczek nawet od innego auta,byle pasował i gitara,nic nie dusi a autko cichutko pracuje
  20. franus_ odpowiedział(a) na gagapuk temat w E36
    najlepiej złóż stare lampy albo przełóz same szkła
  21. franus_ odpowiedział(a) na saku82pl temat w E36
    ja rezygnuje,moze kiedys kupie jakies kompletne fotele ze sprawnym podgrzewaniem.pozdrawiam
  22. franus_ odpowiedział(a) na saku82pl temat w E36
    wymontowalem oparcie a teraz niewiem jak wymontowac siedzisko,czy to sa te plastikowe kolki pod spodem?help!
  23. franus_ odpowiedział(a) na franus_ temat w E36
    jesli cos wymyslisz lub wymysliles sensownego z tym problemem to prosze daj znac, tu masz meila mojego [email protected]
  24. franus_ odpowiedział(a) na lolek temat w E36
    pierwsza decyzja najlepsza:)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.