Treść opublikowana przez franus_
-
Problem z ABS-em
przyłanczam sie do tematu, u mnie od jakiegos czasu tez swieci sie abs w czasie jazdy. czekam na propozycje jak sprawdzic co moze byc przyczyną?
-
Centralny zamek (otwieranie z bagaznika)
tak czy siak, spróbuj może na dzwiach od pasażera bo w dzwiach od kierowcy ten próg może być nie wyczuwalny z powodu częstrzego użytkowania tego zamka i z reguły zużycia, pozdrawiam
-
Centralny zamek (otwieranie z bagaznika)
kolego, w zamku dżwi jest taki myk,tak samo u kierowcy jak i u pasażera, zamykanie jest dwustopniowe, kiedy w dzwiach zamkniesz dzwi na pierwszy sropien tzn. przekręcisz kluczyk gdzies tak do polowy, (jest to wyczówalne) to pózniej otworzysz całość z bagażnika, ale jesli w dzwiach przekręcisz kluczyk do konca to później otwietajac bagażnik otwierasz tylko bagażnik :D heh. chyba zrozumiale napisałem :lol
-
Kultura na drodze ;)
Racja. Na wymowne spojrzenie innych kierowców totalna olewka, to działa!
-
Muzeum BMW
niewiem jak w nowym muzeum będzie ale w starym były 2 pomieszczenia, w jednym same zabytki włącznie z motorkami:) a w drugim współczesne auta, pozdro,
-
Muzeum BMW
2 lata temu byłem w starym muzeum, w sumie to jak w muzeum, dla mnie nic wystrzałowego:) na jesieni wybieram sie na Octoberfest wiec jest możliwość że zalicze nowe muzeum, pozdrawiam
-
stereotyp posiadacza BMW
300tys. w benzynie ale nadal jeździ! a matiz? to chyba ze 3 sztuki trzeba mieć!
-
Jak przyciąć sprężyny przednie.
Człowieku z Ostrowca, weź sie puknij w czambo, jak można ciąć sprężyny i to jeszcze na aucie :duh: powiedz mi jaki kolor buni masz i jakieś znaki szczególne, żebym w przyszłości tego nie kupił!!!
- Nawiew w aucie
-
bixenony podpiecie?
kolego, jeszcze raz i po polsku
-
BMW w USA
1 BMW i jeszcze bite, Wstyd :oops:
-
Kultura na drodze ;)
Witam, Mam dwa auta, astre i bmw. Kiedy jade Astra wszystko odbywa sie spokojnie nikt mi sie nie dostawia i nie prowokuje do ścigania lecz kiedy wsiąde do BMW ten problem narasta :? i obserwuje w lusterku zachowania innych kierowców jak próbuja mnie obiechać, czuje sie wtedy jakis inny, może to przez zazdrość :) to dziwne.
-
Różnice między E36 320i a 320i Vanos ???
Tak jak w temacie, jakie są różnice w budowie silnika tej z Vanosem i bez? I czy można jakoś odróżnić te oba silniki patrząc z zewnątrz?
-
Czy to normalne 260km na liczniku?!
nie przejmuj sie, u mnie w m40 1.8 tez jest 260:) jeszcze nie sprawdzałem z zgodności z vinem:),
-
Kasowanie inspection
zamknij dzwi jak wykonujesz ten zabieg
-
wymiana tylnych lozysk oraz tulei wahacza
oooo,masz tarcze a to jest i czy is? bo ja mam 1.8i i tez mam tarcze
-
Silnik pracuje jak diesel... pomocy!
hehe, hydrauliczny naciag w 318is??? :jawdrop:
-
Silnik pracuje jak diesel... pomocy!
a moze poprostu musisz naciagnac łancuch rozrządu ???
-
Licznik w 318i ?? pytanie do posiadaczy 318i:)
moj 91r ma 260km/h
-
e46 BUSINESS vs PROFESSIONAL
ja mam ale nie powiem :lol:
-
Jak rozumiec wskaznik paliwa w 1.8i ???
jesli ci wskoczy rezerwa czyli znaczy ze masz jeszcze ok.10L zatankujesz za te przykladowe 100zł cztyli 22L to juz jest ok.30L i wskaznik pokazuje jak trzeba:) W kazdym aucie jest tak ze na rezerwie zrobisz jeszcze ok.100km (z wlasnego doswiadczenia wiem,z roznymi skutkami) :lol:
-
Tylnie lampy
lampki sa super, niewiem czemu bmw wychodzilo z pomaranczowymi kierunkami,szkoda ze tak ciezko dostac orginalne lampki be te z allegro to niestety DEPO!!!
-
ogrzewanie tylnej szyby i zakłócenia radia
to nie sa te same paski,ogrzewanie i antena jest oddzielona,antena to sa tylko gorne paski i dwa pioniwe i nie zlancza sie ona z ogrzewaniem,wymiana wzmacniacza powinna pomoc.
-
E36 318i vs W202 C180
witam,nie chodzi mi o jakies nocne wyscigi na prostej samochodem taty:),pytam sie o te 2modele aut poniewaz sa to auta w tej samej klasie z takim samym motorem i podobna moca mercedes ma podobno 125KM,ale roznica jest znikoma,wiec chcialbym sie dowiedziec ktore autko jest ze tak powiem lepsze?glownie chodzi o spalanie,przyspieszenie,komfort jazdy,itd...
-
Jaki program do E-36 ??
najlepszy program to chyba takie ze: wsiadasz w swoja bunie i jedziesz do servisu:)