Treść opublikowana przez zalew
-
SKRADZIONO AUTO BMW 320d E90
ta srubeczka nadal nie uniemozliwia odpalenia fury poprzez danie pradu rozrusznikowi. czy srubka czy kluczyk, wlasny patent musi byc czyms wiecej
-
SKRADZIONO AUTO BMW 320d E90
immobilizer to nic innego jak przerwany obwod, zamkniesz obwod w innym miejscu i to tyle, nikomu nie jest potrzebny kluczyk. chyba ze w nowych beemkach sa jakies lepsze czary mary, ale na czary mary to zlodzieje wlasne kompy maja :/
-
Życie BMW 850ci
jesli to oryginalne mpowery to gwarancja jakosci, osobiscie slyszalem wiele bardzo dobrych opinii o tych felach, w sensie ze sie nie gna, a jesli sie zegna to juz w takiej sytuacji ze felga bedzie twoim najmniejszym zmartwieniem ;)
-
Jaką bunią do ślubu
i slusznie :)
-
Jaką bunią do ślubu
zabytek albo cos nowego bardzo drogiego odpicowanego. a moze lepiej zamiast sie zenic to po prostu kupic sobie fajna fure :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
"ślnik" !!!!
-
SKRADZIONO AUTO BMW 320d E90
te auta zastepcze firm ubezpieczeniowych to komedia.. 'dajemy auto zastepcze!!!!!!!!!!!!!!' i potem 'na 2 dni, czyli nic ci to nie da frajerze' run flat
-
SKRADZIONO AUTO BMW 320d E90
hmmm.. moze moje pytanie jest glupie, bo nie znam tych procedur.. ale czy czasem jak masz auto na leasingu, to firma nie powinna ci dac nowego auta, a odzyskanie ac to ich brocha?
-
felgi 22'
a co tu doradzac? wolisz szersze - wez szersze. oba rozmiary sa bardzo szerokie w sumie. sprawdz szerokosc felgi i wg tabelki obczaj ktory rozmiar ci lepiej pasuje
-
E60 na taxi w PL
zabraklo kluczowego info: jak cie wydzwonic (nie chodzi mi o numer do ele tylko zeby napewno e60 przyjechala ;))? :)
-
opony Run Flat tire
tak wypada, ze jesli nie masz czujnika cisnienia w kolach to je sprzedaj i kup normalne. runflaty bez czujnika cisnienia sie nie nadaja, bo nie poczujesz kiedy zlapiesz gume, pojezdzisz na tym co runflat ma pojezdzic i opona bedzie do wywalenia. marcin850 gdzies dal watek o runflatach gdzie narzekal ze sa za twarde i poza tym stalo mu sie to co wyzej opisalem
-
Śruba
tu masz cos o tym http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=71897 i linki do aukcji
-
Sprowadzenie auta
za 23kpln masz w lodzkim salonie BMW 540i 1996 w skorze, nie jest to premium selection wiec nie ma gwarancji jakosci, ale przynajmniej w polsce, na gotowo i od handlarza ktory nie zniknie pojutrze :) sprawdz bmw.pl->uzywane zakladka 'inne bmw'
-
czy w nr vin zakodowana jest informacja o rynku
w rubryce Type obok oznaczenia modelu masz w nawiasie, np. Type 728 (ECE) ECE (europa), JAP, THA, USA, ZA (rpa) a rubryka Steering to z ktorej strony kierownica
-
o ile kłamie twój prędkościomierz?
??? chodzilo mi o forumowe przescigiwanie sie kto ile mial na liczniku.
-
o ile kłamie twój prędkościomierz?
forumowe vmaxy - to lubie. 'kto da wiecej'
-
Poszukuje oszusta (prosze nie kasowac)
jesli zajmujesz sie sprzedaza czesci (a tak wynika z podpisu) i uwazasz ze 'bardzo dobry stan' to rzecz subiektywna (co wynika z powyzszej wypowiedzi), towar moze byc szrotem ale mozna go zareklamowac jako ideal, to zycze powodzenia twoim klientom. tez uwazam, ze autor watku powinien byl sprawdzic, co nie zmienia faktu ze sprzedajacy klamal. czy to ze bezmyslnie dales sie oszukac zmienia fakt ze zostales oszukany?
-
Poszukuje oszusta (prosze nie kasowac)
w tresci aukcji jest "FELGI SA W BARDZO DOBRYM STANIE", jesli ktos nie zaglada albo nie wie co sprzedaje to nie powinien wciskac kitu. moglby sie wtedy tlumaczyc ze 'nie pisalem ze sa idealne'. ale napisal.
-
330i ktore samo jezdzi - TopGear J.Clarkson Test
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=67375
-
Czy w wersji USA automat jest przy kierownicy ?
nie tylko w wersji usa, po prostu tam sa. taka delikatna galeczka jak kierunkowskaz. http://www.bmw-klub.pl/n/samochody/testy/20071121_730Ld/20071121.htm http://www.bmw-klub.pl/n/samochody/testy/20071121_730Ld/pic10L.jpg takie cos jak to po lewej, tyle ze po prawej
-
Moja przygoda z wyborek i kupnem autka w niemczech :)
no moznaby, ale wybralem inna droge przyhamowania hasel typu 'brudas' (stad moja dygresja, po poscie varrola pozostaje mi sie cieszyc ze nie tylko ja tutaj zwracam uwage ze brudasow bardzo latwo znalezc wsrod polakow) chyba wszystko na temat samochodow sprzedawanych w nie-niemieckich komisach na terenie niemiec zostalo juz powiedziane, a autor watku chyba skumal ze mogl lepiej w niemczech trafic, wiec zamykam
-
Moja przygoda z wyborek i kupnem autka w niemczech :)
jesli mowisz o islamie, to nie ma tam zakazu kapieli czesciej niz raz w tygodniu, wrecz jest bardzo duzo zalecen oczyszczenia przed modlitwa, po stosunku, itp. itd. nigdzie nie powiedzialem ze nie zdarzy sie smierdzacy turek, arab czy berber bo w kazdej nacji zdarzaja sie spore odstepstwa od higieny i przewaznie im biedniejsza spolecznosc tym wieksze prawdopodobienstwo zasmierdzenia; po prostu stwierdzam ze polacy jako spoleczenstwo sa dalecy od higieny (nawet wiele artykulow i badan/statystyk potwierdza ta teze) dlatego smieszy mnie gdy tak silnie przez polakow jest przekazywane jak to jakis turek, rumun, pakistanczyk czy (jakakolwiek nacja) smierdzial.. (co do balaganu i smrodzie padliny na ulicach to sam mowielm ze nie przecze - syf jakich malo, wszystko pod siebie).. polecam tez poczytac pare artykulow na temat dlaczego polskie dziewczyny tak chetnie leca na turkow, tunezyjczykow itd, to znajdziesz tez troche wzmianek o polskiej higienie. to tyle ode mnie bo nie ma co walkowac w nieskonczonnosc kto poznal smierdzacego turka a komu sie chce wymiotowac w polskiej komunikacji miejskiej. skonczmy temat niemycia sie turkow i polakow i zostanmy przy samochodach :)
-
ciekawostka z uk - ulice bez sygnalizacji bezpieczniejsze?
jak oni mieli czuc ze sa badani? po prostu zebrali liczby wypadkow ze swiatlami i bez.
-
Rozkręcanie BBS RC (i polerowanie)
z bardziej przyziemnych robot, moze powiedzcie mi czym zmyc stare slady po ciezarkach na rancie (kilka razy mialem na zewnatrz odwazniki).. takie czarne plamy po kleju.
-
felgi 22'
wrzuc te 22 do e32, chociaz do fotki :D