Treść opublikowana przez zalew
-
przyszly parking w centrum wawy
ze zdania ktore zacytowales rozumiem, ze oddane bedzie miastu kiedy koszty eksploatacyjne zaczna przewyzszac zyski, taki bedzie mialo pewnie miasto biznes z tego :D niemniej fajnie jak to w ogole powstanie.
-
przyszly parking w centrum wawy
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4990199.html
-
Youngtimery z ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item323399006_e30_325i_klasyczny_rarytas_w_unikatowym_stanie.html via http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=536999#536999
-
Dlaczego w servisie placimy 2RAZY wiecej niz na bmwfans.info
to ceny zapewne z katalogu ETK dla regionu z ktorego autor strony mial dane.. w polskim serwisie moga byc wyzsze (cena regionalna, marze, itd) ale tez i nizsze (promocje, obnizki, itd), bo bmw reguluje te ceny w miedzy czasie..
-
Uzywacie CB radio?
wyciagnal trupa z szafy :) przenosze do elektroniki
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
chodzi mi o to, ze to miejsce zawsze ostro walilo w zawieche, poza tym jest niebezpieczne, wiec watpie w legendy ze ktos tam specjalnie jezdzi sie bawic; bo sa/byly (nie wiem jak teraz) inne hopy na ktorych skacze sie na wprost gdzie nie ma zakretu ani slupow i robi sie to bez koniecznosci jechania 200, wiec ludzie jezdzili w nocy 'poskakac'. pytasz czy probowalem - za bardzo lubie swoj samochod zeby sie bawic w takie rzeczy jak skakanie specjalnie, choc raz zdarzylo mi sie poleciec na wybrzuszeniu na wislostradzie dosc dawno temu
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
news rodem z faktu czy gazety tego dziennikarza co polegl.. tam mozna sobie zawieche popsuc, zeby sobie skoczyc sie jezdzi gdzie indziej..
-
Ostrzeżenie: Orkan Emma
zalew odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyhttp://www.tvn24.pl/-1,1540790,wiadomosc.html pierwsza fotka w wideo :(
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
masz racje, to ze wiekszosc dziennikarzy marginalizuje jego wine to chyba solidarnosc zawodowa, bo gdyby ktos z nas tak dmuchnal to wszyscy korespondenci z powazna mina przy mikrofonie uzywaliby sformulowan typu 'mordercy' itd, a tak wiecej slychac informacji o tym ze to ferrari niz to ze jechali jak kretyni... zreszta co za roznica czy to ferrari, nie wiem czy gdyby jechal tak bardziej popularna marka to czy by byla taka medialna zadyma i robienie z niego postaci narodowej - wszystkie portale jako pierwszy news przez 2 dni mowili tylko o zientarskim i relacje byly pelne emocji i szczegolow typu 'o godzinie 22 ferrari startuje z ulicy takiej i takiej, rozpedza sie..', kurde, to sredni dziennikarz a nie ksiezna diana.. niemniej ciesze sie ze naglasniaja sprawe hopy, bo pomimo tego ze warszawa sie mocno ruszyla jesli chodzi o przebudowe drog, to czesto mozna miec pretensje o kolejnosc..
-
Czerwone światło dla piratów drogowych
zalew odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdysa juz te rozwiazania w polsce, nawet mam wrazenie ze trafilem na kilka miejsc takich.. jak ktos jedzie z duzo mniejsza predkoscia z tylu to dla niego nie ma to znaczenia duzego..
-
Czy warto kupić dość stare bmw?
o w morde.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
media juz troche przeginaja, ksiezna diana sie z tego zientarskiego zrobila
-
Czy warto kupić dość stare bmw?
latwiejszy dostep czesci bedziesz mial do e30 po 1987, a tez kupisz tanio
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
Co to jest ten pierwszy zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym? Tu żadna katastrofa nie została spowodowana. Jedynie jest spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym. Nic wiecej. http://prawoity.pl/wiadomosci/katastrofa-w-komunikacji-przestepstwo-z-art-173-kodeksu-karnego panfil, ten wypadek w ogole nie miesci sie w definicji katastrofy, choc twoja sugestia spowodowala ze az sprawdzilem. moze jakby to ferrari skosilo slup a nie slup skosil ferrari to by byla katastrofa..
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
daleko sie posuwasz ze swoja spekulacja.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
moze powtorze informacje ktora malo osob zanotowalo: jest to znane miejsce wsrod warszawskich kierowcow, oraz drogowcow... ta hopa nie wyrosla wczoraj.. dodatkowo (dzis przczytalem, nie wiem czy to 100% info) zientarski mieszkal na tej dzielnicy... czy jechal 200 czy nie 200, to ze przepalowal szybko (ilekolwiek to szybko nie jest) tym miejscem to podwojny idiotyzm.. szczerze jak przeczytalem gdzie to sie stalo, to pierwsze co mi przyszlo na mysl to czy nastepny news nie bedzie z informacja o promilach... nie potrafie sobie wyobrazic co mu odbilo... dodatkowo, nie chce zeby to zabrzmialo jak naklanianie do lamania przepisow, ale jest pare miejsc w warszawie i okolicach gdzie mozna 'sprawdzic ferrari' w 100 razy bezpieczniejszy sposob... nie rozumiem tego wypadku..
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
o czym ty mowisz? przeciez placisz skladki na ubezpieczenie, jakich twoich podatkow??
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
ja nie zwalam. to wina kierowcy ze grzal (jesli grzal, na razie poza domniemaniami internetowymi nie slyszalem oficjalnej informacji ile konkretnie jechali). co nie zmienia faktu ze to miejsce juz ma wlasny cmentarz a drogowcy niz z tym nie robia. przeciez tam nawet byla opcja 'w tvn turbo pokazywali' ze rozbila sie beemka, kolega potem poszedl postawic kierowcy swieczke (umarl ten z beemki) i w trakcie jak kolega go oplakiwal to jakas babka w hatchbacku zrobila to samo i zabila tego co stawial swieczke.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
jestem ciekaw czy w protokolach z wypadkow na pulawskiej sa zapiski o tym ze jezdnia jest do bani, czy tylko jak zwykle 'nie dostosowal' a problem drog zamiesc mozna pod dywan.. z 80 na 50 ograniczenie, to po tym wypadku postawia 40 albo 30, ale robot drogowych tam pewnie nie ujrzymy jeszcze dlugo.
-
Musze sie wypisać o tym bo mnie krew zalewa
zalew odpowiedział(a) na kdpiast temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdygdyby jadac 50 dalo sie przez miasto przejechac na zielonej fali to nikt by nie jechal 70 (mowiac nikt pomijam skrajnych idiotow co na odcinku 100m musze 3 piskacze zrobic), nie oszukujmy sie. dla pocieszenia troche statystyki
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
przestan sie czepiac.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
jesli to to miejsce co mysle, to jest tam zgrubienie na jezdni ktore robi skocznie; pokazywali nawet je kiedys w wypadek przypadek czy jazda polska, niejeden samochod juz tam o slupy roztrzaskalo jak za szybko jechal.
-
Takie same felgi E32 i E39 ?
e39 sie wyroznia tym, ze ma odrobine inna srednice piasty, nie wiem czym to podyktowalo bmw ale akurat z e39 jest inaczej.. >>> Wszędzie piszą że felgi z E32 pasują do E39 i odwrotnie. chyba nie wszedzie bo wiele razy byly tu o tym wzmianki nie musi wejsc, wiec na sile nie wcisniesz; jak otwor felgi jest wiekszy to nie ma problemu bo wkladasz pierscienie zapelniajace wolna przestrzen, jak jest za maly to gorzej :) sprzedaj i kup inne - e38, e32, e23, e34 - wszystko jeden pies
-
Musze sie wypisać o tym bo mnie krew zalewa
zalew odpowiedział(a) na kdpiast temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyz jaki niskimi powinna byc karana? nizszymi niz dozwolona, czy za malo przekraczajaca dozwolona? tez mnie to denerwuje, ale nie wiem jak sobie wyobrazasz ten przepis
-
Musze sie wypisać o tym bo mnie krew zalewa
zalew odpowiedział(a) na kdpiast temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdydzis na skrzyzowaniu swietokrzyskiej i marszalkowskiej mojemu koledze (bylem pasazerem) przecial koles bez kierunku droge, przelatujac przez marszalkowska tak go rzucilo ze o malo ludziom przy pasach po nogach nie przejechal, potem dalej na lewy pas tez bez kierunku. jedyne co zdazylem zauwazyc to ze jeszcze na blachach z czerwonym paskiem byl.. dobrze ze powstaje co raz wiecej kamer monitoringu na miescie, moze za jakis czas takie barany beda tracic prawko zdalnie..