Treść opublikowana przez zalew
-
Koniec BMW w F1
nie spieszcie sie z tym kupowaniem ferrari ;) http://wyborcza.pl/1,75248,6873948,Schumacher_wraca_do_F1__Zastapi_Masse_w_Ferrari.html
-
Koniec BMW w F1
albo yarisa To juz raczej Fiata 500 - przynajmniej stajnia ta sama ;). spoko, chad hurley wchodzi z zespolem, youtube lubie, to moze tam kubek isc :D
-
Koniec BMW w F1
albo yarisa
-
Koniec BMW w F1
kasa kasa
-
felgi 13'' - jakie opony polecacie?
jak nie modyfikujesz to pilnuj seryjnej srednicy kola. zalozysz kola o mniejszej srednicy to bedziesz wygladal jakbys na zapasowych jechal
-
felgi 13'' - jakie opony polecacie?
lowridera robisz ze chcesz niski profil na malych kolkach??
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
NIE WIEM NIE WIEM TEZ CZEMU IDIOCI PISZA Z WLACZONYM CAPSLOCKIEM TEGO KAŁU NIE DA SIE CZYTAC PRZECIEZ PODOBNIE JAK BRAKU ZNAKOW INTERPUNCYJNYCH ALLEGRO POWINNO ZROBIC JAKAS AUTOMATYCZNA MODYFIKACJE TYCH TEKSTOW DEBILNYCH JA BYM SAMOCHODU KTORY MA OPIS PISANY PRZEZ JAKIEGOS TREPA NIE KUPIL
-
logo marotti
lol http://www.marotti.eu/grafika/foto/CIMG2675.JPG lol2 @ auto w tle :D http://www.marotti.eu/pl/index.php?s=4
-
Nowe BMW serii 3 F30
Tak to jest jak axel springer musi zaprojektowac kazdy nadchodzacy samochod. BMW nie przedstawilo projektu serii 3. najblizszy ktory przdstawia to bedzie prawdopodobnie nowa seria 5, ktora sie testuje. http://www.bmwblog.com/2009/07/10/2011-bmw-5-series-enter-the-final-evaluation-phase/" target="_blank
-
Liftingi w e38 i e39
kazdy? http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_7_Series_%28E38%29#Model_History http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_E39#Changes_by_year
-
Zadzior na oponie
podjedz do wulkanizatora niech ci to podklei
-
Co to jest za model?
Ktos umie powiedziec cos wiecej o tym, co widac na zdjeciu? http://farm3.static.flickr.com/2431/3633698936_29137074cb.jpg?v=0 http://farm4.static.flickr.com/3382/3633711026_83c66f9bcc.jpg?v=0 Pod nazwa ze zdjecia i z tagow nie moge nic wygooglowac sensownego " target="_blank
-
[E30] Artykuł
Bardzo fajnie. Na polskich nedznych portalach malo jest dobrych artykulow o tej prawdziwej motoryzacji ;) cieszy mnie tym bardziej ze ten jest autorstwa Klubowicza.
-
wypadek - kto winny?
100km/h to 28m/s 50km/h to 14m/s tlumaczenie ze nie widzi ktos nadjezdzajacego samochodu 50 czy 100m dalej i nie umie ocenic jego predkosci, na pulawskiej, przy normalnych warunkach przejrystosci, to dla mnie jakis nonsens. czesto zdarza sie najechanie (z tylu) w wyniku zahamowania kogos z przodu kolumny samochodow. czesto ten z przodu kolumny nie powinien ostro zahamowac. winny zawsze jest ten co najechal bo nie zachowal nalezytej ostroznosci i odstepu umozliwiajacego zahamowanie bez najechania. imo to wymuszenie to analogiczna sytuacja - mial zachowac ostroznosc i ustapic pierwszenstwa.
-
wypadek - kto winny?
byl z fotoradarem ktory stwierdzil ze bylo to 100? swiadkowie z boku maja tendencje do zawyzania, poza tym nie jest to zaden dowod. jak stoisz na lewoskrecie to masz ustapic pierwszenstwa a nie zgadywac ile jechal. jesli A przejechal na czerwonym to A winny, bez tego to wymuszenie pierwszenstwa, nie widze tego inaczej, ale moze sie myle.
-
wypadek - kto winny?
B - wymuszenie pierwszenstwa policjanci mierza widoczne slady hamowania i rozrzut czesci, poziom zniszczenia pojazdu itd. i jesli te by nie wskazaly na predkosc uniemozliwiajaca B zobaczenie nadjezdzajacego A, winny jest ten ktory powinien ustapic pierwszenstwa czyli B. jesli slady by wskazywaly na to, ze A uniemozliwil B zobaczenie go, to pewnie A bylby winny kolizji. IMO A by musial naprawde grzac ostro albo konstrukcja drogi typu wzniesienie czy cos musialoby wskazywac ze B faktycznie nie mial szans zobaczenia to tylko i wylacznie z powodu predkosci; ale jesli jego predkosc bylaby nie do udowodnienia jednoznacznie to i tak B za wymuszenie tak mi sie wydaje jesli by sie dobrowolnie w zeznaniach przyznali ze wjezdzali na poznym zoltym to niezaleznie od winy dodatkowo obaj by zarobili po mandacie :)
-
BMW Spicup '69
uwielbiam kolory lat 60-70, zwlaszcza te zielenie
-
230km/h i lis............
zalew odpowiedział(a) na czestek1 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdy%5B640%3A480%5Dhttp%3A//imgur.com/6n3i5.jpg
-
BMW ze Szwajcarii
G prawda, na fury jest clo 0% miedzy szwajcaria a unia
-
BMW E90 320i wraznia z jazdy
'odejscie' mozna sprawdzic w danych katalogowych. jak to tyle jesli chodzi o 'wrazenia z jazdy', to wybieraj samochod ktory ma najlepsze 0-100
-
jak odzyskać kasę za szybę wybitą kamieniem z jadącego ...
za twoimi oponami leca ta same kamienie. idz sponsorowac innym szyby
-
jak odzyskać kasę za szybę wybitą kamieniem z jadącego ...
'dopadles' goscia za to ze jechal droga i najechal na kamien? nie dziwie sie, ze policja sie na ciebie wkurzyla, przeciez to co zrobiles sie kupy nie trzyma, jesli jeszcze przy tym sie denerwowales i probowales im udowodnic swoja racje to oni ci udowodnili swoja. jeszcze czas kolesiowi zabierales niepotrzebnie, dziwie sie ze w ogole z toba gadal i czekal na policje, pewnie ma niezla polewke z twojego swirowania
-
3 cylindry w BMW :-|
to tylko 1 cylinder mniej niz u ciebie, wiec o co cho ;) najwiecej i tak narzekaja ci co i tak nie sa klientami. przeciez teraz tez mozna kupowac wieksze silniki to czemu tak malo osob je kupuje :D niemniej jest to przykre, jesli o to chodzi. no, posluchaj sobie ten wyklad o wizji stworzenia systemu ktory by umozliwil wydajne korzystanie z samochodow elektrycznych http://blog.ted.com/2009/04/from_software_e.php
-
3 cylindry w BMW :-|
taaaaa, bo tym co kupuja teraz glownie 1.6-2.0 strasznie zalezy na ilosci cylindrow, a najbardziej obruszeni sa ci co i tak nie kupuja :D v10 i v12 nadal sa dostepne, salony zapraszaja, stoja otworem, no no predziutko :D
-
Hartge vs Hamann vs G-POWER
ale jaki model z jakim ty chcesz porownywac?? wymieniles nazwy firm i czekasz... ten temat jest jak 'bmw a mercedes, ktory szybszy na zakretach?' przejrzyj oferte i znajdz artykuly dot. konkretnych modeli, pakietow tuningowych itd. http://www.hartge.de/ http://www.hamann-motorsport.de/7.0.html http://www.g-power.de/308.html?&L=1