Treść opublikowana przez belgus
-
problem z paskiem rozradu w 1.8 M40 pomocy.
To zrob to jeszcze raz :P pozdrawiam
-
problem z paskiem rozradu w 1.8 M40 pomocy.
Witam wyglada na to,ze m 40 sa bezkolizyjne :P Az mi sie wierzyc nie chce :mad2: Zeby na pasku wytarlo wskutek zablokowania /kolizji/rozrzadu a tu nic? pozdrawiam
-
Poszerzenie otworów rurki smarującej w M40, bocian zamilczy?
Czesc Kiedys nad tym myslalem :P Ale dalem spokoj,bo te srednice napewno zostaly wyliczone ,przez konstruktorow,wiec nie wiem czy sie polepszy,czy sie pogorszy. Poza tym ,klepanie ,to jest skutek braku smarownaia a co zatym idzie zniszczenia krzywek walka,dzwigienek.Wiec usuniesz przyczyne,ale jak nie wymienisz tych elementow,to bedzie klepal. pozdrawiam
-
Automat w e36 prosze o pomoc
Witam Tez tak mysle. Sprawdz sterownik skrzyni. Jezeli nie wymieniales oleju,to wymien. pozdrawiam
-
Przerażający wynik spalin BMW E36 M50.Smierdzi jajkiem
Jasne ze nieoryginalny :P Ja sobie zalozylem za 220 pln i wszystko gra! Albo wytnij w cholere ten swoj i wstaw jakas atrape kata i czesc. pozdrawiam
-
Przerażający wynik spalin BMW E36 M50.Smierdzi jajkiem
Witam To zalezy jaki kupisz :P Mysle,ze za 300 pln sie zmiescisz!Zobacz na allegro. pozdrawiam
-
Mam problem pomocy
Czesc Przewod powietrza do krokowego.Albo sie nie otwiera przeslona w kroku. pozdrawiam
-
Zmieniam olej z mineralnego na pełen syntetyk
Czesc A co ma wspolnego z tymi objawami wymiana oleju na syntetyk? :mad2: pozdrawiam
-
Zmieniam olej z mineralnego na pełen syntetyk
Czesc Pisalem kilka razy!! Wlalem po mineralnym 5w40 a po 500 km 10w60 ful syntetykCastrol RS. Wszystkow porzadku!0 strat,nie ma wyciekow! M 40 ,przebieg zna on sam :P pozdrawiam
-
problem z automatyczną skrzynią biegów
Czesc Tak jak radzi kolega,zmien olej i filtr! Mnie to wygloada na zanieczyszczenie. Ciekawy jestem,czy ta przypadlosc wystepuje rowniez przy rozgrzanym silniku.,bo powinno byc troche lepiej. pozdrawiam
-
Cykanie w silmiku, może zły olej?? Zawory ??
Ja jezdze na full syntetyku.Wczesniej po mineralu,wlalem 5W40 a teraz 10W60 castrol RS/Edge/. Nic sie nie dzialo,0 wyciekow.0 strat oleju. Moim zdaniem mozesz spo0kojnie wymienic na polsyntetyk. pozdrawiam
-
Cykanie w silmiku, może zły olej?? Zawory ??
Czesc Nie przekaonales mnie :) Baza kazdego oleju jest mineral! pozdrawiam
-
Cykanie w silmiku, może zły olej?? Zawory ??
kolego ale powiedz mi ile czasu do tego aż sie zacznie sie to co pisałeś, utrata mocy itd. ?? Nie wiem :P Ale wiem,ze ostatnio zmienilem walek i teraz ustawiaja sie popychacze,ktore wymieniklem 1000km temu.
-
Cykanie w silmiku, może zły olej?? Zawory ??
Czesc Czyli nie zalecasz zdrady? :P A dlaczego nie mozna wlac innego oleju? Bardzo jestem ciekawy? pozdrawiam
-
cieknie woda przez uszczeke tylnej lampy
Witam To nie uszczelka lampy,tylko uszczelka bagaznika! Przez uszczelke lampy ,woda sie do lampy nie dostanie. Przerabialem to i sprawdzilem. pozdrawiam
-
Cykanie w silmiku, może zły olej?? Zawory ??
Witam Ja w sprawie cudu!! Tzn.w sprawie nieuzasadnionej wiary w likwidacje cykania,klepania,stukania,przez zastosowanie cudownego oleju do silnika. Dajcie sobie spokoj! Niech sobie cyka!!Potem zacznie klepac i tracic moc! Chyba,ze wymienicie popychacze,walek i dzwigienki. Wtedy na dluzszy czas bedzie CISZA!! Ja juz przerabialem wszystko a potem wymienilem wszystko i jest CISZA! pozdrawiam Harych Potterow!! :P
-
Czy mozna jezdzic z odlaczonym krokowcem??
Witam To dziadostwo sluzy wylacznie do ustawiania obrotow jalowych. Wiec mozesz spokojnie bez tego jezdzic,ale na poprawne jalowe obroty nie licz :) pozdrawiam
-
Dziwny świst na 1 i 2 biegu w automacie w 328 E46 1999r.
Witam Taki objaw,jest przy zbyt niskim stanie oleju. pozdrawiam
-
E36 316 nie zapala
Witam Przede wszystkim sprawdz ,czy jest iskra. Jezeli jest,to sprawdz,czy podaje paliwo. Nawet na pomylonych kablach troche by zagadal. Moze czujnik polozenia walu padl,albo sie poluzowal? pozdrawiam
- 316i m40
-
Czy przy wymianie wałka i hydrauliki w silniku M40 trzeba...
Czesc A jak to wszystko juz zrobisz,to rozejrzyj sie za iinnym silnikiem :P pozdrawiam
-
Walek firmy Federal Modul AE.?
Witam Kupilem taki walek do m 40 i chcialbym aby ktos ,kto to zna wypowiedzial sie na temat jakosci tego walka. pozdrawiam
-
Bmw E30, znika cały czas płyn chłodniczy.
Czesc A sprawdzales pod samochodem?Albo pod dywanikami? Trzeba tez zerknac na pompe plynu!Przy pracujacym silniku! Czy leci ci para z wydechu?/gesta/Czy olej w silniku ma normalny kolor? Na forum ,jest duzo takich przypadkow,wiec sprobuj poszukac. pozdrawiam
-
problem z przewodami paliwowymi
Czesc Jak zle zalozysz ,to ci nie odpali!Wiec zlaoz i sprobuj! pozdrawiam
-
Ręce opadają :-( Strzela, znika wode, nierówno pracuje
Czesc Wywal ten gaz!!Albo jedz do dobrego fachowca. Jak mozna jezdzic bez klapki przeplywomierza i jeszcze narzekac :mad2: pozdrawiam