Treść opublikowana przez NIKI
-
Mercedes CLS 55 AMG vs BMW 750iL E32
NIGDY NIGDY E32 750i nie miało 272 koni. i NIGDY nie miały ogranicznika do 240 mylisz fakty z 740i
-
ASC-dlaczego nie chce działac poprawnie?
Ba! Wymieniałem go w serwisie z dwa lata temu i tam wlali mi właśnie ten. Nic niepokojącego nigdy mi się nie działo.
-
ASC-dlaczego nie chce działac poprawnie?
Jak to jest ten płyn co obsługuje wspomaganie kierownicy i NIVO to mam jak najbardziej czerwony.
-
Mercedes CLS 55 AMG vs BMW 750iL E32
No ale bądźmy sprawiedliwi kolega nie twierdzi ze ma szybsze auto ale jeżeli tamten Mercedes miał blokadę do 250 to chyba normalne ze E32 jadąc 260 go wyprzedzi i nie mówcie mi ze E32 nie jeździ więcej niż 250 bo w takim razie po co miała by ogranicznik?
-
Mercedes CLS 55 AMG vs BMW 750iL E32
Dajcie luzu trochę :) Czy to ważne czy się jedzie 250 czy 260 zabić i tak się zdążycie :P A czy mi się odcina równo z 250 to nie wiem jechałem z dwa razy tak w życiu i szczerze mówiąc raczej patrzę na drogę niż na zegary :D Raczej często nie jeżdżę do Niemiec to nie mam gdzie takich prędkości rozwijać.
-
Mercedes CLS 55 AMG vs BMW 750iL E32
hehehehehe a podobno bez gwiazdy nie ma jazdy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
chce kupic starego mercedesa, ktore diesle sa bez turbo?
Wręcz przeciwnie W115 przy E12 wyglądało jak stary klamot :twisted2:
-
chce kupic starego mercedesa, ktore diesle sa bez turbo?
eeeee tam głupoty gadacie :P a modele : 507 (1956 - 1959), 3200CS (1962 - 65), 2000 (1965 - 70),2002 turbo (1973) ,3.0 CLS (1971 - 75), E12, E26(M1), E21, E23, E24 czy Z1 To co są brzydkie i czy ustępowały czymś Mercedesą z tamtych lat???????
-
chce kupic starego mercedesa, ktore diesle sa bez turbo?
Kup sobie 123 Coupe super ładne auto chociaż wolałbym E24 ;)
-
co to za komunikat?
jak na mój włoski to masz klocki hamulcowe do wymiany :D
-
Olej do wspomagania.
olej to musi być np. Mobil ATF taki czerwony. Co do ABS-u to rozpędź się do jakieś sensownej prędkości i maksymalnie daj po hamulcach jak działa to się koła nie zablokują i będzie ci pulsować pedał a jak nie działa to po prostu się zablokują koła :)
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
Robili http://www.autoscout24.pl/home/index/detail.asp?ts=6087939&id=fueradzzin2&sc=&make=70&model=2046&pricefrom=0&euroto=0&zip= Troche to brzydkie ale zawsze Toyota :)
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
No niestety potwierdziłem to 4 różnymi innymi źródłami Audi C4 Avant ma 390 litrów a tu uwaga sedan ma 510 :D No oczywiście wszystkie te wartości w przypadku kombi podawane są do linii okien :)
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
Z tymi bagażnikami to jest tak: E36 - 370 litrów :( E34 - 460 litrów :( Audi 100/A6 - 390 litrów :D Citroen XM - 720 litrów !!! ale dopada z wiadomych względów :D Mondeo - 540 litrów :) Mrercedes E ( okular ) - 600 litrów, ale na takiego nie mam kasy :( Omega - 540 litrów :) Camry - 533 litry i to jest tez ciekawa propozycja :) Volvo 850 i tu moje zaskoczenie tylko 420 litry Oczywiście wszystkie wartości są podane dla samochodów kombi
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
To jest tak z przyjemnością bym kupił jakieś BMW ale... te auto potrzebuje trochę do pracy trochę do jazdy po mieście :) (Swojej siódemki nie sprzedaje ;) ) Teraz mam do przewożenie towaru Fiata Doblo Cargo ale nie wożę aż tyle żeby mi to auto było potrzebne no i boli mnie w nim brat tylnich siedzeń. Więc korzystam z okazji że kończy mi się leasing i chce zamienić Fiata na cos osobowego ale z dużym bagażnikiem. A BMW E36, E34 (na takie było by mnie stać ;) ) maja te bagażniki jednak za małe a Omega i Mondeo maja je po 540 litrów !! Myślę też o jakimś Vanie typu Sharan.
-
Xenon problem
Xenony w BMW zaczęto montować od 1991 roku w modelu E32 i chyba E31 :)
-
wysokoprężna wojna
Od czasu do czasu mam okazje prowadzić Mercedesa S400CDi i mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach o tym silniku. Co prawda moc 250 koni ale bardzo wielki moment obrotowy sprawiają ze osiągi są praktycznie identyczne jak w mojej 750 a spalanie jest na poziomie 10 litrów na 100km :)
-
735. Jakie cisnienie w oponach?
Przy takim rozmiarze opon wszystko ci gra?? Ja miałem taki i musiałem na szybko nowe opony kupować bo przy gwałtownym hamowaniu tarło niemiłosiernie :( Teraz mam 225/55 R16 i jest o.k Zresztą ten rozmiar jest zamiennikiem 225/60 R15
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
Oglądałeś ją? Ze zdjęć ta wygląda lepiej http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C396774 No fajna bo w automacie a ja lubię automaty :) Ale jeszcze znalazłem takiego Forda i mam teraz dylemat http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=57839743
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
A to takie aż istotne żeby się tym kierować przy kupnie auta. Ja bym nie kupił co prawda bez klimy ale żeby się upierać przy automatycznej to raczej nie :)
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
Dokładnie interesowało by mnie to auto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C290447
-
Xenon problem
Aż miło popatrzeć oryginalne ksenony z 1992 roku :) Ja musiałem sobie dorobić, a tobie radzę jechać do ASO i nie rezygnować z nich bo to świetna sprawa :)
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
Też mi się wydaje raczej nie realne ten sam silnik w BMW się nie psuje a w Oplu już tak . To tak jak by ktoś chodził w Adidasach i były super trwałe i wygodne a jak by je założyła inna osoba to by obcierały i rozleciały się :D Może tu chodzi o układ chłodzenia może tu Opel cos spaprał?? :?:
-
750il Royal-Individual Highline - prawdziwa full opcja
coś w tym jest ja np. mam fotele ze stolikami no ale nie mam foteli sportowych :D Czyli co jest pełna opcja fotele ze stolikami czy sportowe ? :?: :roll:
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
a co z korozją słyszałem że warte uwagi są egzemplarze po 1997 roku. Prawda to?? chętnie bym kupił jakieś BMW ale chodzi mi o auto czysto użytkowe i stosunkowo nowe a za 25 tys. to omegę można kupić z 1999 roku z niezłym wypasem no i ten przeogromny kufer i tylni napęd :cool2: Zastanawiam się jeszcze nad mondeo bo kufer taki sam duży jak w omedze ale chyba wole opla :)