Treść opublikowana przez NIKI
-
Bierze olej
Ja mam drugie BMW i oby dwa mi brały olej. E34 525i 24V brała olej teraz mam E32 750 i tez bierze olej. Byłem z tym u mechanika i ponoć 90% BMW bierze olej dodam że auto nie kopci a toksyczność spalin jest w normie :) Jeżdżę na Mobilu 1 5-50. Przestałem się przejmować leje olej i jazda ;)
-
szaleją obroty na gazie
Z tym termometrem to jest cos z czujnikiem nie tak. Miałem tak w E34 jak go wyczyściłem i jeszcze raz podłączyłem i zaizolowałem było już ok. Co to gazu to Ci nie pomogę bo nigdy nie jeździłem na gazie :)
-
Co brzęczy co chwilę na postoju?
mm to teraz zgłupiałem !! a czym się różni klima automatyczna od klimatronica??
-
Co brzęczy co chwilę na postoju?
To jest klima automatyczna :)
-
Składany kluczyk (scyzoryk)
NIKI napisał: Ja mam taki (trochę inny kluczyk) w mojej E32 tylko niestety się złamał w ASO powiedziano mi za niego 650 zł Pewnie był taki jak mój Dokładnie taki :) Teraz z niego zrobiłem sobie pilota :D
-
Składany kluczyk (scyzoryk)
Ja mam taki (trochę inny kluczyk) w mojej E32 tylko niestety się złamał :( w ASO powiedziano mi za niego 650 zł :D
-
jaka 7 kupic
Ja mogę ci powiedzieć tylko cos o 750 V12 bo taka właśnie posiadam :) Samochód z 1991r w tym momencie 210 tys. km jestem jego właścicielem już prawie 3 lata jak go kupowałem miał 150tys.km Auto mi pali na trasie średnio ok 15 litrów ( nigdy nie zaszedłem poniżej 10 i nie mam instalacji gazowej) w mieście to już od 16 wzwyż :D Jeżeli chodzi o usterki to z silnikiem nie miałem żadnych kłopotów no oprócz nie będę zaprzeczał lubi pojeść oleju :) Czasami mam problem z tarczami nie wiem czemu ale to już drugi komplet który mi się zwichrował i bardzo nie przyjemnie trzęsie samochodem przy hamowaniu :( w zawieszeniu jak dotąd wymieniałem tylko stabilizatory żadnych poważniejszych usterek w tym modelu nie miałem :)
-
E32 i LUSTERKA OD E34
No ja się już przyzwyczaiłem do tych nowych i te stare są jakieś za małe :)
-
E32 i LUSTERKA OD E34
mmmm to dziwne bo ja miałem E34 z 1990 i wkładałem te lusterka i było ok. :shock:
-
Tylne światła
Kurcze nie rozumie czemu takich lamp się nie produkuje? :?: Bardzo ładnie by to wyglądało! :!: :mad2: No rzeczywiście dymione mnie nie interesują :) Szukałem na Ebayu i też nie ma takich :(
-
178 tyś przebiegu ??
Poszukaj sobie ładnej 325tds bo 318tds to trochę za powolna :)
-
E32 i LUSTERKA OD E34
Mam pytanie czy te lusterka http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=41019956 będą pasować do E32??
-
178 tyś przebiegu ??
Moja E34 jak ja sprzedawałem miała ponad 300tys. km i nie było w niej żadnych przetarć. :hand: Teraz mam E32 i 210 tys. km i też przetarć brak :)
-
Tylne światła
Czy jest możliwe dostanie tylnych świateł do E32 z białym kierunkiem?? Przeszukałem całe Allegro i nic :(
-
Szeroki gril przy e32
Ja zmieniałem ten gril ale w E34 robiłem to ale po malej stłuczce. Wiec wymieniłem przedni zderzak od modelu M cały przedni pas oraz maskę .
-
E32 i E38 V12
Mam pytanie czy orientuje się ktoś czy silniki V12 w E32 i E38 to te same jednostki? Czy różnią się czymś po za tym że E38 jest trochę bardziej rozwiercona do 5400ccm ??
-
Co to jest?
Tak to sprzęgło :( Miałem to samo w E34 525i i trzeba było wymienić
-
Xenon i samopoziomowanie
Ja mam w mojej e32 750 przerobione reflektory na ksenonowe i teraz jest zupełnie inna bajka :) W końcu cos widzę w nocy przed samochodem. Mam oryginalne spryskiwacze i NIVO więc nie ma mowy żebym kogoś oślepiał :)
-
Filtr przeciw pyłkowy w E32
Marcin750 tez mi się tak wydaje przecież ten filtr jest już na końcu tego całego układu (już w kabinie) więc dlaczego miała by coś paść?? :jawdrop:
-
Śląskie
Autoryzowany serwis BOSCH. Rober Anioł 42-200 Częstochowa ul. Lwowska 60 tel/fax 034 362 87 99
-
Filtr przeciw pyłkowy w E32
Mam do was pytanie?? Czy jak wymontuje filtr przeciw pyłkowy i nie wsadzę nowego to cały układ wentylacji będzie działał ok.?? Pytam bo mam go dość zatyka mi się co dwa miesiące :( Dodam że to model 750il z automatyczną klimatyzacją :)