Skocz do zawartości

NIKI

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NIKI

  1. polecam 323i, 325i lub 328i
  2. NIKI odpowiedział(a) na ralf7742 temat w E38
    No nie jest tak, jak kupisz reflektor to musisz jeszcze mieć przetwornice żeby to chodziło. A tak na marginesie ZAWSZE auta z ksenonami miały spryskiwacze jeżeli tak nie jest to są przeróbki albo były bite i koniec kropka innej możliwości nie ma :P
  3. A czemu biednej?? Czemu wszyscy mówią o niej biedna a nie bezmyślnie głupia? Czemu nikt nie może jej skrytykować?? W TV największe zmartwieniem było czy nasza wspaniała Otylia wróci do pływania? A mi się wydaje że w tej sytuacji to jest najmniej ważne. Kobita zabiła człowieka bo jechała jak ostatnia wariatka i mam nadzieje że prokuratura zabierze jej się porządnie za tyłek!!! Bo jak nie , to znaczy że w naszym kraju są równi i równiejsi bo jak by to zrobił Pan Kowalski to beknął by za to porządnie.
  4. No to mi co prawda nie w BMW, koleś takie ciśnienie ustawił w ciśnieniowej myjce że lakier z zderzaka zerwało
  5. NIKI odpowiedział(a) na ralf7742 temat w E38
    Ja wstawiałem do swojej E32 xenony świecą rewelacyjnie. Z przeglądami nie mam żadnych problemów bo mam seryjne spryskiwacze i NIVO.
  6. Ja proponuje ci jeszcze basowy tłumik, nakładki wokół samochodu oczywiście neony pod samochodem, świecące wentyle, spryskiwacze i klamki, wymaluj sobie jeszcze korektorem opony obowiązkowo kostka z pluszu pod lusterkiem możesz tez wstawić jakieś żółte wstawki we wnętrzu no i będziesz miała najlepszą brykę na całej wsi.......... aaaaaaaa i bym zapomniał o najważniejszym dwa paski przechodzące przez całe auto. :P
  7. Ja w ten dzień zawsze staram się mieć jak najbardziej brudne auto tak na przekór wszystkim :D:D
  8. Dwie najładniejsze które widziałem do sprzedania to niebieska 840i z niebieską skórą z Wrocławia i czerwona 850i z Krakowa oby dwie kosztowały słono ale stan naprawdę idealny.
  9. 850i A tą liczyłeś?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C606637
  10. Wszystkie te testy to se można miedzy bajki włożyć!! Moje auto wazy prawie 2 tony a taki Smart 600 kilo!! I co mówicie ze jak ja przyłożę w takie małe badziewie to ja zginę a kierowca Smarta nie?? Bzdura!! Praw fizyki nic i nikt nie oszuka.... To samo tyczy się E36 i Seicento. A dzisiaj gwiazdki dostaje się za to czy jest kontrolka nie zapiętych pasów i czy na lusterkach jest ostrzeżenie ze obiekt jadący za tobą jest dalej niż rzeczywistości. Moja matka ma Matiza który w testach otrzymał 3 gwiazdki. Auto ma kontrolkę nie zapiętych pasów ale drzwi to ma grubości 3cm no ale przecież jest bezpieczniejszy od E36 ludzie trochę logiki!!!!
  11. A tą liczyłeś bo ja ją pierwszy raz widzę :) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C604761
  12. Boogi a tak nawiasem mówiąc to wrzuciłbyś trochę fotek swojego bolidu na forum to byśmy mogli wszyscy ocenić i wtedy się okaże czy masz racje czy nie. Bo tak na poważnie chętnie bym zobaczył te cudo ;) P.S No chyba że już wrzuciłeś kiedyś to mnie popraw to sobie poszukam ;)
  13. Uwielbiam takie teksty mniej więcej w okresie szkoły podstawowej przestałem oceniać samochody przez pryzmat ile ma do setki....... a i jeszcze jedno sprawdź sobie czy aby Twoje auto nie zostawia na śniegu czterech śladów bo np. moje jeździ prosto a nie jak twoje bokiem ;) P.S To trochę złośliwe ale co tam trochę trzeba być w życiu złośliwym....
  14. uuuuuuuuuuuuuu nie ma jak to skromność :P Poza tym co dla niektórych jest zaletą dla innych to wielka wada jak np. dla mnie twoja skrzynia :P
  15. eeeeeeeeeeee moja tez jest 4 osobowa i tez się nie da przejść z jednej strony na drugą a jakoś jednak mi to nie przeszkadza. A cena 200 patoli jak na ta furę to nawet nie tak strasznie, jak bym miał to bym kupił ;)
  16. Kombi BMW są naprawdę ładne jedyne które mi się nie za bardzo podoba to E39. Ale jednak nie oszukujmy się sedany są ładniejsze ;) Więc jak nie masz dużego psa nie jeździsz z całą rodziną co weekend nad Mazury lub nie masz własnej firmy rozsądniejszym wyborem będzie sedan ;)
  17. NIKI odpowiedział(a) na kjw temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    Święte słowa :cool2:
  18. KotSylwester mam do Ciebie prośbę wrzuć fotki swojego auta na forum bo widzę ze to rarytas
  19. NIKI, a wiesz moze czy byla ona sprowadzana z zagramanicy, czy moze jest to polska salonowka :?: Ps. Za fotki bede bardzo wdzieczny :modlitwa: To co wiem to kupił ją od swojego klienta, ale ona na pewno nie jeździła wcześniej w Częstochowie.
  20. Bardzo sporadycznie zdarza mi się mycie na automatycznej np. jak wracam z trasy zima i mam całe auto w soli i nie chce go wstawiać takiego do ogrzewanego garażu. Ja zazwyczaj oddaje do zaufanej myjki ręcznej to naprawdę wielka wygoda i nawet mi brykę do domu odwożą ;) Ale co jakiś czas lubię to zrobić sam ;)
  21. NIKI odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    A co Michael jakaś 750i nie zauważyła twojego samochodziku i zepchnęła cię z drogi że takie pytania zadajesz :P :P
  22. Fotki nie mam ale jak tylko będę miał sposobność to zrobię. Auto jest w bardzo dobrym stanie rok to chyba 1993 ale pewien nie jestem w automacie kolor srebrny. Pomyka ją ze 2 lata ma też czarne E38 740i
  23. 95% samochodów sprowadzonych z Holandii maja tak to zrobione. Oczywiście jak są wyposażone w instalacje gazową. Chyba wynika to z ich przepisów .
  24. Założę się że to nie fabryka tylko pewnie to robi firma z Arabii Saudyjskiej która robi takie twory dla tamtejszych mieszkańców ;) http://www.cs-zone.com/wpe1E.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.