Treść opublikowana przez NIKI
-
Jaki model najlepszy.
polecam 323i, 325i lub 328i
-
wstawienie xenonów
No nie jest tak, jak kupisz reflektor to musisz jeszcze mieć przetwornice żeby to chodziło. A tak na marginesie ZAWSZE auta z ksenonami miały spryskiwacze jeżeli tak nie jest to są przeróbki albo były bite i koniec kropka innej możliwości nie ma :P
-
BMW 3 e36 vs Fiat Seicento wynik Euroncap
A czemu biednej?? Czemu wszyscy mówią o niej biedna a nie bezmyślnie głupia? Czemu nikt nie może jej skrytykować?? W TV największe zmartwieniem było czy nasza wspaniała Otylia wróci do pływania? A mi się wydaje że w tej sytuacji to jest najmniej ważne. Kobita zabiła człowieka bo jechała jak ostatnia wariatka i mam nadzieje że prokuratura zabierze jej się porządnie za tyłek!!! Bo jak nie , to znaczy że w naszym kraju są równi i równiejsi bo jak by to zrobił Pan Kowalski to beknął by za to porządnie.
-
Czy myjecie swoje auta na myjniach automatycznych?
No to mi co prawda nie w BMW, koleś takie ciśnienie ustawił w ciśnieniowej myjce że lakier z zderzaka zerwało
-
wstawienie xenonów
Ja wstawiałem do swojej E32 xenony świecą rewelacyjnie. Z przeglądami nie mam żadnych problemów bo mam seryjne spryskiwacze i NIVO.
-
bmw 750iL brewki do reflektorów i blenda na szybę
Ja proponuje ci jeszcze basowy tłumik, nakładki wokół samochodu oczywiście neony pod samochodem, świecące wentyle, spryskiwacze i klamki, wymaluj sobie jeszcze korektorem opony obowiązkowo kostka z pluszu pod lusterkiem możesz tez wstawić jakieś żółte wstawki we wnętrzu no i będziesz miała najlepszą brykę na całej wsi.......... aaaaaaaa i bym zapomniał o najważniejszym dwa paski przechodzące przez całe auto. :P
-
Czy myjecie swoje auta na myjniach automatycznych?
Ja w ten dzień zawsze staram się mieć jak najbardziej brudne auto tak na przekór wszystkim :D:D
-
[ WYDZIELONY ] z wątku "Ciekawe rozwiązania w BMW"
Frank wyluzuj bo nie warto
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Dwie najładniejsze które widziałem do sprzedania to niebieska 840i z niebieską skórą z Wrocławia i czerwona 850i z Krakowa oby dwie kosztowały słono ale stan naprawdę idealny.
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
850i A tą liczyłeś?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C606637
-
BMW 3 e36 vs Fiat Seicento wynik Euroncap
Wszystkie te testy to se można miedzy bajki włożyć!! Moje auto wazy prawie 2 tony a taki Smart 600 kilo!! I co mówicie ze jak ja przyłożę w takie małe badziewie to ja zginę a kierowca Smarta nie?? Bzdura!! Praw fizyki nic i nikt nie oszuka.... To samo tyczy się E36 i Seicento. A dzisiaj gwiazdki dostaje się za to czy jest kontrolka nie zapiętych pasów i czy na lusterkach jest ostrzeżenie ze obiekt jadący za tobą jest dalej niż rzeczywistości. Moja matka ma Matiza który w testach otrzymał 3 gwiazdki. Auto ma kontrolkę nie zapiętych pasów ale drzwi to ma grubości 3cm no ale przecież jest bezpieczniejszy od E36 ludzie trochę logiki!!!!
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
A tą liczyłeś bo ja ją pierwszy raz widzę :) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C604761
-
[ WYDZIELONY ] z wątku "Ciekawe rozwiązania w BMW"
Boogi a tak nawiasem mówiąc to wrzuciłbyś trochę fotek swojego bolidu na forum to byśmy mogli wszyscy ocenić i wtedy się okaże czy masz racje czy nie. Bo tak na poważnie chętnie bym zobaczył te cudo ;) P.S No chyba że już wrzuciłeś kiedyś to mnie popraw to sobie poszukam ;)
-
[ WYDZIELONY ] z wątku "Ciekawe rozwiązania w BMW"
Uwielbiam takie teksty mniej więcej w okresie szkoły podstawowej przestałem oceniać samochody przez pryzmat ile ma do setki....... a i jeszcze jedno sprawdź sobie czy aby Twoje auto nie zostawia na śniegu czterech śladów bo np. moje jeździ prosto a nie jak twoje bokiem ;) P.S To trochę złośliwe ale co tam trochę trzeba być w życiu złośliwym....
-
[ WYDZIELONY ] z wątku "Ciekawe rozwiązania w BMW"
uuuuuuuuuuuuuu nie ma jak to skromność :P Poza tym co dla niektórych jest zaletą dla innych to wielka wada jak np. dla mnie twoja skrzynia :P
-
Wersja Lang a zwykła...
eeeeeeeeeeee moja tez jest 4 osobowa i tez się nie da przejść z jednej strony na drugą a jakoś jednak mi to nie przeszkadza. A cena 200 patoli jak na ta furę to nawet nie tak strasznie, jak bym miał to bym kupił ;)
-
Zalety i wady BMW Touring
Kombi BMW są naprawdę ładne jedyne które mi się nie za bardzo podoba to E39. Ale jednak nie oszukujmy się sedany są ładniejsze ;) Więc jak nie masz dużego psa nie jeździsz z całą rodziną co weekend nad Mazury lub nie masz własnej firmy rozsądniejszym wyborem będzie sedan ;)
-
BMW M5 E39
Święte słowa :cool2:
-
Czy myjecie swoje auta na myjniach automatycznych?
KotSylwester mam do Ciebie prośbę wrzuć fotki swojego auta na forum bo widzę ze to rarytas
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
NIKI, a wiesz moze czy byla ona sprowadzana z zagramanicy, czy moze jest to polska salonowka :?: Ps. Za fotki bede bardzo wdzieczny :modlitwa: To co wiem to kupił ją od swojego klienta, ale ona na pewno nie jeździła wcześniej w Częstochowie.
-
Czy myjecie swoje auta na myjniach automatycznych?
Bardzo sporadycznie zdarza mi się mycie na automatycznej np. jak wracam z trasy zima i mam całe auto w soli i nie chce go wstawiać takiego do ogrzewanego garażu. Ja zazwyczaj oddaje do zaufanej myjki ręcznej to naprawdę wielka wygoda i nawet mi brykę do domu odwożą ;) Ale co jakiś czas lubię to zrobić sam ;)
-
Pytanie do posiadaczy 750-tek
A co Michael jakaś 750i nie zauważyła twojego samochodziku i zepchnęła cię z drogi że takie pytania zadajesz :P :P
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Fotki nie mam ale jak tylko będę miał sposobność to zrobię. Auto jest w bardzo dobrym stanie rok to chyba 1993 ale pewien nie jestem w automacie kolor srebrny. Pomyka ją ze 2 lata ma też czarne E38 740i
-
Gdzie jest ukryty wlew gazu?
95% samochodów sprowadzonych z Holandii maja tak to zrobione. Oczywiście jak są wyposażone w instalacje gazową. Chyba wynika to z ich przepisów .
-
Wersja Lang a zwykła...
Założę się że to nie fabryka tylko pewnie to robi firma z Arabii Saudyjskiej która robi takie twory dla tamtejszych mieszkańców ;) http://www.cs-zone.com/wpe1E.jpg