Treść opublikowana przez NIKI
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Tą ósemkę widziałem na cardatabase zdjęcia są podpisane że auto jest z Częstochowy, ale nigdy nie widziałem tego samochodu na ulicy. Z mojego miasta kojarzę na pewno 2 srebrną i w takim kolorze jak twoja.
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
A co wy z tymi korkami oleju ja mam dokładnie w tym samym miejscu co mój mechanik w E31 owszem w E32 były w innym ale do roku 1990.
-
na jakie paliwo jezdzisz
Benzyna za 4,35
-
Gumowe listwy pod drzwiami
W ASO BMW Częstochowie . Jak je odbiorę rachunek wrzucę na forum ;)
-
Wersja Lang a zwykła...
Bo to jest tak że : E32 11,4cm E38 14cm E65 14cm
-
Gumowe listwy pod drzwiami
No chyba jednak mówimy o czym innym dzisiaj rano zamówiłem te listwy w ASO za 300 zł cały komplet (4) do E32 L-ki
-
Gumowe listwy pod drzwiami
No to byłem w ASO i zamówiłem komplet do L-ki kosztuje 300 zeta. Zdecydowałem się na nowe ponieważ jak to zaczyna korodować to zaczyna się tam zbierać błoto i inny syf i od tego korodują drzwi.
-
Gumowe listwy pod drzwiami
Oddałem swoje BMW do lakiernika i musze kupić komplet gumowych listew pod drzwi. Jak myślicie a może już ktoś to kupował ile takie coś kosztuje w ASO??
-
Wersja Lang a zwykła...
Święta racja :cool2:
-
Wersja Lang a zwykła...
Ja ma L-ke i nie narzekam. Zwiększa się rozstaw osi wiec teoretycznie powinien być większy komfort
-
Gaz w 5.0 V12?
Jak drugie to odpuść sobie gaz ;) Dodaj te 7 tys.co byś zapłacił za instalacje i kupisz naprawdę w super stanie ;)
-
E24 635 CSi, zna ktoś?
RoboCop Widzisz musiałbyś się tym samochodem przejechać to byś zrozumiał. Te auto bije na głowę moje E32 jeżeli chodzi o komfort jazdy. Nawet E38 mojego ojca nie może się równać w tej dziedzinie z tym samochodem. Co nie oznacza że twierdze że Dodge jest lepszy od BMW. Po prostu amerykanie nie są tacy głupi na jakich wyglądają i tez potrafią robić samochody;)
-
Podłokietniki czy są zawsze?
Ja też nie miałem w E34 ;)
-
E24 635 CSi, zna ktoś?
Odpada potrzebny jest mi do pracy. Poza tym jestem pod takim wrażeniem tego samochodu że długo jeszcze nim pojeżdżę ;)
-
E24 635 CSi, zna ktoś?
jest do sprzedania bo bym chętnie kupił! A może chce się ktoś zamienić?? Na moja 750??
-
E24 635 CSi, zna ktoś?
o [bAD] jak ja patrzę na E24 to mi się chce płakać ze nie mam takiej . Żadne nowe BMW nie może się równać z tym dziełem sztuki
-
Gaz w 5.0 V12?
To ze mowie ze instalacja do tego auta kosztuje 10 tys. to nie wymyśliłem sobie tego przy śniadaniu tylko powtarzam słowa faceta który zakłada instalacje. Powiedział mi również ze parę razy zakładał do tego auta instalacje II generacji ale robił to na zlecenie auto komisów które brały odpowiedzialność za to. On stwierdził żeby to wszystko grało to będzie to U niego kosztowało 10 tys. zł. A czy warto.... Jak już będziesz to robić to kup samochód w naprawdę dobrym stanie ( za 12 tys. nie dokupienia) bo zakładać instalacje za 8 tys. do jakiegoś szrota to nie ma sensu.
-
koszt utrzymania e32 i e38
Zawsze potem można wsadzić "amory" bez tego wynalazku. Ja bym z pewnie tak zrobił chociaż z drugiej strony bardzo nie lubię jak cos mam w samochodzie a nie działa. No ale z całego tego wynalazku użyłem raz i to tylko po to żeby zobaczyć jak to działa :D
-
koszt utrzymania e32 i e38
kaktooz nie masz się czego obawiać. Też posiadam EDC auto mam dużo straszę i żadnego problemu jak dotąd nie mam ;)
-
Gaz w 5.0 V12?
heheheheh daj sobie spokój :D Po co ci silnik V12 i 300 koni jak go zagazujesz i będzie miał 200?? Ostatnio pytałem gazownika tylko sekwencja a to koszt ok. 10 tys. zł Jak zamierzasz kupić ten samochód i nie stać cię na jego utrzymanie szczerze odradzam kupna. :duh:
-
koszt utrzymania e32 i e38
Ja mam E32 a mój ojciec E38 :) Ja mam silnik 5000ccm a ojciec 2800ccm z całą odpowiedzialnością mówię ze w codziennym użytkowaniu moje auto jest droższe od auta mojego ojca. No ale wiadomo prawie 2 razy taki silnik :) Ale co do części to nie widzę różnicy w cenie. Weź też pod uwagę że E38 będzie nowszym samochodem co też teoretycznie przynajmniej mniej się będzie psuło ;)
-
BMW 730 V8 E38 czy LEXUS GS 300 ???
Następne porównanie które nie ma sensu. Bo Lexus GS300 i E38 to nie ta sama klasa samochodu!! Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz mieć samochód klasy luksusowej czy klasy średniej wyższej. Poza tym nie znam się na lexusach ale jak mowa jest o tym już z tymi podwójnymi światłami z przodu to on jest po prostu paskudny :)
-
Jakie zimowki??
Ja mam 225/60R15 na stalówkach oponki Michelin Pilot Alpin bardzo dobra opona ;)
-
Czy m40 jest rzeczywiście takie zmulone?
Bad_Boy a skąd dane o usterkach w Daewoo?? tak się składa ze moja matka posiada Matiza jeździ nim 6 lat zrobiła 110 tys.km i ja się nie mogę nadziwić jakie te auto jest trwałe przez te 6 lat jedyne co było wymieniane w tym samochodzie oprócz rzeczy eksploatacyjnych to docisk sprzęgła który kosztował grosze :D A wracając do tematy kiedyś przez miesiąc jeździłem pożyczoną od brata Toyotą Corollą z 1991 1,6 105 koni która do setki ma 10,5 sekundy więc łoiła nie tylko 316i ale i bez problemu 318i,325td a 325tds i 318is maja praktycznie takie same parametry jeżeli chodzi o sprint do setki ;) Więc tak naprawdę szybkie E36 zaczynają się od modelu 325i ;) Co oczywiście nie oznacza że wolałbym Corolle od 316i :) Bo sprint w samochodzie do 100 km/h to nie wszystko ;)
-
Konserwacja podwozia
Pewnie ze napewno warto zabezpieczyć samochód przed zimą zwłaszcza kiedy samochód już nie jest najnowszy :) Sam się nad tym zastanawiam :)