Treść opublikowana przez Adam318
-
lampy tył a OBC
Nie bardzo rozumiem. Sorry ale poźno jest. Same lampy niczym się nie różnią.
-
z jakigo materiału jest tapicerka kanapy i foteli ? wie ktoś
W większości e36 napewno :lol: podjedź do krawca to Ci powie ale jeśłi nie masz skóry to prawdopodobnie masz welurową tapicerkę
-
Różnica Pakiet sport a M pakiet
Witam, Tak jak na temat M pakietu było parę tematów tak po wpisaniu w szukajce Pakiet Sport wyskakuje 1 temat i to z ogłoszenia jeszcze. Więc moje pytanie brzmi jak w tytule. Tyczy konkretnie modelu e39. Czy M pakiet to tylko stylistyka czy zawiecha też? a może M pakiet=pakiet sport tylko inna nazwa
-
jakie amory?
Tak jak MG napisał sachs lub bilstein. Co do wskazania temp to pokazuje ci pewnei nie 37 a -37. Czujnik pewnie urwany, do wymiany lub zaśniedziałe kable. Znajdziesz go od strony kierowcy, za zderzakiem w tunelu chłodzenia tarczy. Jest szansa że jak nie masz czujnika nie masz też tego tunelu. Ale szukaj właśnie w tamtych okolicach dwóch wolnych kabelków
-
[e46] jakie amorki do m pakiet
Kolego dobrze się czujesz? Bo albo jestem zmęczony (mało prawdopodobne) albo nie rozumiem Twojego głupiego pytania (bardziej prawdopodobne)
-
Chyba CB radio zrobilo zwarcie. Alarm sam sie wlacza...
Do pierwszej czesci postu sie nie wypowiem ale jak mozna wkładać śrubokręt do zapalniczki? Przecież sam zrobiłeś zwarcie pewnie poszedł bezpiecznik. Wkładaj coś nie metelowego
-
sprawdzenie zegarów wskazało dane wytłumaczcie o co chodzi
chyba jeździsz ursusem c30, tam mniej więcej stała prędkość więc się da
-
Przebieg w BMW E36
madboys co masz wpisane pod nickiem? POSZUKAJ!!!!!!!! jest tyle tematów o tym a mógłby być jeden. Po wpisaniu TEST ZEGARÓW w szukajce uzyskujemy 280 wyników z czego 270 jest bezsensownych bo tyczy się oryginalności przebiegu w e36. Na tej stronie masz np taki temat http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=92748 Wystarczyło przejrzeć aktualną stronę nic więcej, nawet nie musiałbyś pisać posta
-
sprawdzenie zegarów wskazało dane wytłumaczcie o co chodzi
No więc Ci tłumaczę. NIE DA SIĘ określić przebiegu e36 po teście zegarów. Nie jest to zapisane w żadnym xenonie w żadnym kluczyku itp
-
Na wskażniku temp. -37
Jeśli auto kupiłeś niedawno to znając życie czujnik jest urwany, urwał się przy kolizji :) lub wypadku. Czasem strach zaglądać pod auto. A na poważnie to tak jak chłopaki pisali, zaśniedziałe kabelki, czujnik do wymiany lub jego całkowity brak
-
siatki
Adam318 odpowiedział(a) na zalew temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyJest to dużo bezpieczniejsze niż stosowane jeszcze kolce.
-
jakie obroty na luzie
Prawidłowe obroty na jałowym to 830obr/min +/- 100 jeśli mieścisz się w tych zakresach to wszystko jest ok
-
ile koni?
Tak zgadza się. Ale 2171cm weszły właśnie w 2000 i również miały oznaczenie 320i nie było przecież 322i. Ty masz wersję pewnie sprzed liftu
-
ile koni?
W opisie masz e46 2000 320i więc to ma 170KM. A jeśli chodzi Ci o inny model to napisz bo nikt z fusów wróżył nie będzie
-
Wyważenie wału napędowego w Warszawie
Może niewiele pomogę ale właśnie w Ząbkach mój kolega wyważał w Land cruiser, był zadowolony a poza tym robili to na aucie bez ściągania wału. Szukał też w wawce ale niczego sensownego nie znalazł
-
ILE TAK NAPRAWDE PALI 528I
temat już trochę ma ale nei pisałem. 528 sekwencja, manual. Od 10 (lajtowa jazda w trasie), 12,5 trasa ale but, 14,5-15 cały czas miejska jazda z kilkoma niezłymi depnięciami. Najczęstszy wynik jaki uzyskuję to 12,5l/100km. Uważam to za przyzwoity wynik biorąc pod uwagę moc auta, jego masę i gabaryty. Moja poprzednia 318i tez na sekwencji paliła 10,5 (średnie). 2l (ok 4,50pln/100km) nie jest powalającą różnicą. Jeżdżąc ekonomicznie można uzyskać średnią 11l.
-
Smród nikotynowy - co robić?
Współczuję, kupiłem kiedyś hondę od baby. Przy mnie wyrzuciła 7 pustych paczek po Camelach. Pranie tapicerki powinno zniwelować trochę smrodu, oczywiście boczki i podsufitka (to w niej dużo jest syfu) również. potem różne zapach i po pół roku przejdzie :)
-
Wycieraczki :)
ja bym 110 nie zalowal na wycieraczki. Wszak to one decydują między innymi o widoczności. Na tych polatasz dłużej niż na tych za 30 pln
-
Jaka antena ? CB
Załóż sobie zderzak z M-Pakietu poważnie piszę to nie żarty. Autko będzie fajnie wyglądało. Jak masz psuć wygląd anteną to nie kupuj. Jeżdżę już kilka ładnych lat z cb. Ty pojeździsz to zrozumiesz o co mi chodzi. 10 razy ten sam koleś pyta się jak dróżka do miasta X. Szumy, trzaski. Wybieraj
-
Jaka antena ? CB
Dlaczego chcesz 1m? Kup cos z serii ML145 bedziesz zadowolony. Nie musisz kupować presidenta jak nie chcesz ale nie oszczędzaj na antenie bo będziesz za 2 miesiące szukał następnej. Na allegro do 150 kupisz przyzwoitą antenę
-
pozdrawiam.usterka BMW potrzebuje pomocy
Popraw tytuł tematu. Co do zbiorniczka to mógł już być klejony przed sprzedażą, przegoniłeś trochę i puściło. To taka pierwsza myśl
-
polamany wiatrak
Sprawdź zaczepy chłodnicy.
-
kilka pytań dotyczących e36
2. Zgieta felga, sprawdź wahacz
-
Panel klimatyzacji
Sorry kazimierz, Szukałeś rozwiązania problemu na forum? To pytanie retoryczne nie wymagające odpowiedzi. Znam ją. Masz 1 post może użyłbyś opcji SZUKAJ. Wpisz "jeż" wyskoczy 127 wyników wszystkie prawie o tym samym, zamiast 5-6 konkretnych.
-
Który model bmw e 34 jest przez was polecany??
Nie kupi za 5 tys E34 w którego jeszcze nei będzie trzeba włożyć ok 2-3tys. Chyba że chce się jeździć padaką, tu trzeszczy, tam skrzypi, tu jakiś dziwny metaliczny dźwięk a tam znów coś cieknie