Treść opublikowana przez tomekpez
-
PRZY WIETRZNEJ POGODZIE JEST NIESTABILNA
to jesli była regenerowana to tym bardziej oczywiscie zalezy jak ktos to zrobił ile dałes ???
-
PRZY WIETRZNEJ POGODZIE JEST NIESTABILNA
u mnie to samo wina jest przekładnia , u Ciebie nie ma luzow ?
-
Co to moze byc? Stuka w przednim zawieszeniu...
przekładnia kierownicza ma juz dosc
-
Płyn do spryskiwaczy
ja mam spryskiwacze lamp i nie widzę zeby płyn znikał nadzwyczaj szybko , moze gdzies uciekac nie koniecznie ze zbiornika ale z przewodow przy właczeniu
-
XSENONY
jesli nowe za 2100 to napewno nie orginał jak kupisz org uzywki z przetwornicami z palnikami to tylko wykreczasz stare i zakładasz tak samo
-
Znaleziony wyciek płynu chłodniczego co dalej ?
wymienisz ta rure i po kłopocie , to nie jest pompa , fajne zdj zobaczcie jaki sportowy dolot powietrza :duh: chyba tez se taki zapodam i jeszcze zarobie za obudowe i filtr :cool2:
-
XSENONY
ja tez zmieniam na lift , jak chcesz kupic komplet to na allegro jest kilka ofert cena ok 2 tys
-
Po zmianie lacznika plywa po drodze
jak masz stary to mozesz złozyc i zobaczysz ale według mnie to nie jego wina , nie masz luzu na przekładni ? to czesta przyczyna , sprawdz cały tył i bedzie jasne
-
Po zmianie lacznika plywa po drodze
to napewno nie od łacznika sprawdz wszystkie elementy układu kierowniczego ale przyczyny moga byc różne np tylne zawieszenie
-
Tuleje tylnego wózka wymiana samodzielna??
wiec jesli masz podnosnik lub kanał to mozesz działac ale musisz miec lub zrobic sciągacz bo inaczej cały wózek do odkrecenia i na prase ale to troche zajmie czasu , ja miałem to robic sam ale ze miałem mało czasu i przez przypadek znalazłem warsztat w ktorym zrobili to dosc tanio dałem sobie spokój po ile płacisz za sztuke tych gum ?
-
Tuleje tylnego wózka wymiana samodzielna??
chodzi o kombi ?
-
katalizator- cos innego ?
nie w kazdym aucie muszisz miec kata , co do zmian to silnik pracuje duzo lepjej , troche głosniej , inaczej zmienia biegi automat ale czy to zasługa strumienicy to nie wiem , kat był do wymiany zatkany i cos stukało wiec samo jego wyciecie napewno duzo zmieniło [/img]
-
katalizator- cos innego ?
ja wywaliłem kata wstawiłem strumienice , jak co po połacz 2 rurki
-
za wolno sie wkreca na obroty
tak, ale jesli to czujnik połozenia wału to ok 400 zł
-
przekładnia kierownicza
nikt nie wie :?
- obieg wewnetrzny
-
jakiś czytnik w bagażniku
moze masz wersje biznes i to mały bankomat :mrgreen: to na karte sim
-
Plyn chlodnicy wywalilo, silnik nie rowno pracuje, help.
no i powinno byc słychac jej prace gdy załadujesz bagaznik
-
obieg wewnetrzny
dzieki tak myslałem ale nie byłem pewny ze on taki sprytny :twisted:
-
obieg wewnetrzny
po co sa 2 przyciski do właczania obiegu wewnetrznego , tzn na pierwszym pisze AUTO a drugi bez napisu same szczałki dookoła ? pozdrawiam
-
przekładnia kierownicza
witam czy jesli posiadam servotronic da sie załozyc zwykła przekładnie bez servo. ? dzięki
-
NIVO-zawieszenie pneumatyczne..wymiana gumy''
wymiana prosta , jest o tym na forum 1 sroba od dołu i zawleczki 3 od gory i koniec
- E39 528i
-
amortyzatory tyl, ktore i czy warto ?
czy ktos wie jakie powinny byc w wersii sport + nivo?
-
amortyzatory tyl, ktore i czy warto ?
masz nivo ?