Skocz do zawartości

tomekpez

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekpez

  1. to jesli była regenerowana to tym bardziej oczywiscie zalezy jak ktos to zrobił ile dałes ???
  2. u mnie to samo wina jest przekładnia , u Ciebie nie ma luzow ?
  3. przekładnia kierownicza ma juz dosc
  4. tomekpez odpowiedział(a) na mariusz01 temat w E39
    ja mam spryskiwacze lamp i nie widzę zeby płyn znikał nadzwyczaj szybko , moze gdzies uciekac nie koniecznie ze zbiornika ale z przewodow przy właczeniu
  5. tomekpez odpowiedział(a) na Misiek1685046140 temat w E39
    jesli nowe za 2100 to napewno nie orginał jak kupisz org uzywki z przetwornicami z palnikami to tylko wykreczasz stare i zakładasz tak samo
  6. wymienisz ta rure i po kłopocie , to nie jest pompa , fajne zdj zobaczcie jaki sportowy dolot powietrza :duh: chyba tez se taki zapodam i jeszcze zarobie za obudowe i filtr :cool2:
  7. tomekpez odpowiedział(a) na Misiek1685046140 temat w E39
    ja tez zmieniam na lift , jak chcesz kupic komplet to na allegro jest kilka ofert cena ok 2 tys
  8. jak masz stary to mozesz złozyc i zobaczysz ale według mnie to nie jego wina , nie masz luzu na przekładni ? to czesta przyczyna , sprawdz cały tył i bedzie jasne
  9. to napewno nie od łacznika sprawdz wszystkie elementy układu kierowniczego ale przyczyny moga byc różne np tylne zawieszenie
  10. wiec jesli masz podnosnik lub kanał to mozesz działac ale musisz miec lub zrobic sciągacz bo inaczej cały wózek do odkrecenia i na prase ale to troche zajmie czasu , ja miałem to robic sam ale ze miałem mało czasu i przez przypadek znalazłem warsztat w ktorym zrobili to dosc tanio dałem sobie spokój po ile płacisz za sztuke tych gum ?
  11. chodzi o kombi ?
  12. tomekpez odpowiedział(a) na mexykan temat w E34
    nie w kazdym aucie muszisz miec kata , co do zmian to silnik pracuje duzo lepjej , troche głosniej , inaczej zmienia biegi automat ale czy to zasługa strumienicy to nie wiem , kat był do wymiany zatkany i cos stukało wiec samo jego wyciecie napewno duzo zmieniło [/img]
  13. tomekpez odpowiedział(a) na mexykan temat w E34
    ja wywaliłem kata wstawiłem strumienice , jak co po połacz 2 rurki
  14. tomekpez odpowiedział(a) na 523 IA temat w E39
    tak, ale jesli to czujnik połozenia wału to ok 400 zł
  15. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    nikt nie wie :?
  16. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    a dlaczego ??
  17. tomekpez odpowiedział(a) na dk11 temat w E39
    moze masz wersje biznes i to mały bankomat :mrgreen: to na karte sim
  18. no i powinno byc słychac jej prace gdy załadujesz bagaznik
  19. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    dzieki tak myslałem ale nie byłem pewny ze on taki sprytny :twisted:
  20. tomekpez opublikował(a) temat w E39
    po co sa 2 przyciski do właczania obiegu wewnetrznego , tzn na pierwszym pisze AUTO a drugi bez napisu same szczałki dookoła ? pozdrawiam
  21. tomekpez opublikował(a) temat w E39
    witam czy jesli posiadam servotronic da sie załozyc zwykła przekładnie bez servo. ? dzięki
  22. wymiana prosta , jest o tym na forum 1 sroba od dołu i zawleczki 3 od gory i koniec
  23. tomekpez odpowiedział(a) na Jaca_427 temat w E39
    jest wanos , a jakich odpowiedzi sie spodziweasz ze to kiepskie auto ???jesli trafisz cos dobrego to bedziesz zadowolony a w innym wypatku to lipa ....
  24. czy ktos wie jakie powinny byc w wersii sport + nivo?
  25. masz nivo ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.