Skocz do zawartości

tomekpez

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekpez

  1. tomekpez odpowiedział(a) na rompel temat w E39
    dokładnie ten :twisted2:
  2. tomekpez odpowiedział(a) na major74 temat w E34
    ładne , tanie tylko jak to jezdzi ????? ja disla bym nie kupił chyba ze 3-4 letniego , jak chcesz tanio jezdzic to lepiej wez z gazem, poszukaj troche na forum jest MNOSTWO postow i dislach
  3. poprawa osiagow ,,najbardziej '' odczowalna jest w dislu wywalałem w 2 bez turba i naprawde była roznica tylko ze w katach było czarno !!w benz mondeo 2.0 mimo ze wst strumienice jakos bez rewelacji :mad2: takie przerobki to raczej tak dla swiadomosci :cool2: tez nie wiem co zrobic z katem w bmw ale chyba go wytne i sprawdze , jesli jest ok zawsze mozna wstawic , a moze juz jest tylko obudowa ???bo tez mi tak sie zdarzało :twisted2:
  4. tomekpez opublikował(a) temat w E39
    witam czy ktos ma załozone dystanse do koł ?? zamierzam sprobowac , mysle o 5 mm (bez szalenstw :twisted: ) prosze o opinie :hand:
  5. tomekpez odpowiedział(a) na pyra temat w E39
    tez bym tak zrobił , to chyba jasne najprostsza i najtansza operacja :twisted: napewno cos pomoze (oczywiscie najpierw spr wycieki zewn) warto tez spr cisnienie sprezania :cool2: moze odrazu nowe pierscionki :mrgreen:
  6. sory ze tak całkiem nie na temat :hand: Moje BMW: Już jest!!! E34 M50B25 '95. Mówią mi, że Będę Miał Wydatki, ale to przecież Bardzo Mocny Wóz :-)A TY im powiedz ze ,,Biedni Mało Wiedzą,,
  7. razcej tak, na ciepłym silniku tez Ci gasnie po 2,3 sek???
  8. tomekpez odpowiedział(a) na molu temat w E39
    a ten pan Rys to jakis fachowiec ??, tez jestem w norwegii moze ktos ma jakis kontakt od niego ???
  9. kat oczyszcza spaliny ,dopalanie odbywa sie porzez EGR ktory podaje spaliny do dolotu
  10. no mnie po zakupie tez kilka zeczy zaskoczyło :twisted2:
  11. to subufer :twisted2:
  12. no racja takie czesci to razcej nowe , atak swoja droga to chyba za poł darmo ja kupiłes , mysle ze w cenach czesci do disla sie orjentujesz :|
  13. tomekpez odpowiedział(a) na nagi temat w E39
    ja tez mam 15 na zime 205/55 i mysle ze na zime 15 jest ok :cool2:
  14. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    chodzi mi o to czy gasnie ok 1 sek po zapaleniu czy przy rzekreceniu rozrusznika , bo tak sie dzieje u mnie na ciepłym . na zimnym ładowanie gasnie pierwsze a na ciepłym najpierw olej (jak tylko rusze rozrusz.) a potem ładow.
  15. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    5w-50 (fulsynt) mobil ma przejechane ok 6 tys
  16. tomekpez odpowiedział(a) na PNOmi temat w E39
    a najlepjej kup nowe auto :mrgreen: a tak powaznie to ate to dobra firma a powody trzesienia kierownica moga byc rozne wybite gumu , wadliwe opony , luzy na koncowkach , łozyska
  17. tomekpez opublikował(a) temat w E39
    witam po jakim czasie przy zapalaniu (oczywiscie ) gasnie wam kontrolka oleju gdy silnik jest zimny ??gdy zapalam rano swieci sie troche dłuzej niz wczesniej
  18. uzytkowniku k631 katalizator ma za zadanie dopalanie spalin :lol: ???
  19. tomekpez odpowiedział(a) na marian londek temat w E39
    filtr nie przeszkadza miałem renault z gazem i stozkiem a gaz za 3000 juz załozysz
  20. tomekpez odpowiedział(a) na marian londek temat w E39
    troche za duzo według mnie moja na trasie ok 10 paliwa ale przy spokojnej jezdzie a w miescie nie wiem bo jezdze na lpg 15-18 l gazu kupiłes ja w londynie ? te spojlery to takie były , czy kupowałes??fajne :twisted2:
  21. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    mam 65 l chyba , miałem to samo w innym aucie i cos było nie tak z sprezyna ale nie wiem dokładnie co :doh:
  22. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    wchodzi 52 l ale chodzi mi o to ze gdy tankuje do pełna nie wybija tylko pompuje dalej bardzo powoli
  23. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    własnie powinien a moj nie wybija !!!co zrobic ??
  24. tomekpez opublikował(a) temat w E39
    witam czy ktos wie co zrobic zeby po zatankowaniu do pełna gazu wybijał zawór ??dzieki
  25. a moze dzieje sie tak przy hamowaniu ???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.