Treść opublikowana przez tomekpez
-
filtr oleju w BMWE39
dokładnie ten :twisted2:
-
Prośba o radę
ładne , tanie tylko jak to jezdzi ????? ja disla bym nie kupił chyba ze 3-4 letniego , jak chcesz tanio jezdzic to lepiej wez z gazem, poszukaj troche na forum jest MNOSTWO postow i dislach
-
E39 czy można wyrzucić katalizator?
poprawa osiagow ,,najbardziej '' odczowalna jest w dislu wywalałem w 2 bez turba i naprawde była roznica tylko ze w katach było czarno !!w benz mondeo 2.0 mimo ze wst strumienice jakos bez rewelacji :mad2: takie przerobki to raczej tak dla swiadomosci :cool2: tez nie wiem co zrobic z katem w bmw ale chyba go wytne i sprawdze , jesli jest ok zawsze mozna wstawic , a moze juz jest tylko obudowa ???bo tez mi tak sie zdarzało :twisted2:
-
dystanse do koł
witam czy ktos ma załozone dystanse do koł ?? zamierzam sprobowac , mysle o 5 mm (bez szalenstw :twisted: ) prosze o opinie :hand:
-
bierze olej
tez bym tak zrobił , to chyba jasne najprostsza i najtansza operacja :twisted: napewno cos pomoze (oczywiscie najpierw spr wycieki zewn) warto tez spr cisnienie sprezania :cool2: moze odrazu nowe pierscionki :mrgreen:
-
Zegary z M5 do 525i - jakieś problemy?
sory ze tak całkiem nie na temat :hand: Moje BMW: Już jest!!! E34 M50B25 '95. Mówią mi, że Będę Miał Wydatki, ale to przecież Bardzo Mocny Wóz :-)A TY im powiedz ze ,,Biedni Mało Wiedzą,,
-
Minerał Castrola na Półsyntetyk - problem (525iA M50)
razcej tak, na ciepłym silniku tez Ci gasnie po 2,3 sek???
-
Pan Rysio Mechanik
a ten pan Rys to jakis fachowiec ??, tez jestem w norwegii moze ktos ma jakis kontakt od niego ???
-
E39 czy można wyrzucić katalizator?
kat oczyszcza spaliny ,dopalanie odbywa sie porzez EGR ktory podaje spaliny do dolotu
-
Nowy (prawie) Szczesliwy posiadacz TDS-a ... moje 1 BMW
no mnie po zakupie tez kilka zeczy zaskoczyło :twisted2:
-
Nowy (prawie) Szczesliwy posiadacz TDS-a ... moje 1 BMW
to subufer :twisted2:
-
Nowy (prawie) Szczesliwy posiadacz TDS-a ... moje 1 BMW
no racja takie czesci to razcej nowe , atak swoja droga to chyba za poł darmo ja kupiłes , mysle ze w cenach czesci do disla sie orjentujesz :|
-
felgi do e39
ja tez mam 15 na zime 205/55 i mysle ze na zime 15 jest ok :cool2:
-
kontrolka oleju
chodzi mi o to czy gasnie ok 1 sek po zapaleniu czy przy rzekreceniu rozrusznika , bo tak sie dzieje u mnie na ciepłym . na zimnym ładowanie gasnie pierwsze a na ciepłym najpierw olej (jak tylko rusze rozrusz.) a potem ładow.
-
kontrolka oleju
5w-50 (fulsynt) mobil ma przejechane ok 6 tys
-
kierownica znow trzesie
a najlepjej kup nowe auto :mrgreen: a tak powaznie to ate to dobra firma a powody trzesienia kierownica moga byc rozne wybite gumu , wadliwe opony , luzy na koncowkach , łozyska
-
kontrolka oleju
witam po jakim czasie przy zapalaniu (oczywiscie ) gasnie wam kontrolka oleju gdy silnik jest zimny ??gdy zapalam rano swieci sie troche dłuzej niz wczesniej
-
E39 czy można wyrzucić katalizator?
uzytkowniku k631 katalizator ma za zadanie dopalanie spalin :lol: ???
-
lpg do e39 523 98
filtr nie przeszkadza miałem renault z gazem i stozkiem a gaz za 3000 juz załozysz
-
spalanie
troche za duzo według mnie moja na trasie ok 10 paliwa ale przy spokojnej jezdzie a w miescie nie wiem bo jezdze na lpg 15-18 l gazu kupiłes ja w londynie ? te spojlery to takie były , czy kupowałes??fajne :twisted2:
-
do uzytkownilow inst gazowej
mam 65 l chyba , miałem to samo w innym aucie i cos było nie tak z sprezyna ale nie wiem dokładnie co :doh:
-
do uzytkownilow inst gazowej
wchodzi 52 l ale chodzi mi o to ze gdy tankuje do pełna nie wybija tylko pompuje dalej bardzo powoli
-
do uzytkownilow inst gazowej
własnie powinien a moj nie wybija !!!co zrobic ??
-
do uzytkownilow inst gazowej
witam czy ktos wie co zrobic zeby po zatankowaniu do pełna gazu wybijał zawór ??dzieki
-
wymiana łożyska piasty w przednim kole
a moze dzieje sie tak przy hamowaniu ???