Skocz do zawartości

tomekpez

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekpez

  1. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    nie ma szans zeby to było wisco działa na 100% mam WAZNE pyt czy u was na wolnych obrotach nie ma strumienia wody wpływajacej do zbiorniczka wyrownawczego ?????????????dopiero po ok 1 tys obr zaczyna sie pojawiac dzieki za wszystkie posty :cool2: odpowietrzyłem własnie i weszło jeszcze 2 l płynu
  2. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    raczej nie bo obieg jest , tylko weze bardzo puchna , korek od chłodnicy ma zawor ktory powinien sie otwierac gdy cisnienie jest za duze?????
  3. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    raczej nie bo obieg jest , tylko weze bardzo puchna , korek od chłodnicy ma zawor ktory powinien sie otwierac gdy cisnienie jest za duze?????
  4. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    tak myslałem ale oleju brak!!!
  5. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    pomocy bo jak nie naprawie na allegro :evil:
  6. misiak chyba , nie wpisywałem nic nie wiedziałem nic o tym moze masz jakies linki to tych tematow???
  7. ja tyle płaciłem w krakowie , nie rozumie -jaki rabat jakie aso? a wymiana to odkrecenie 1 sruby od dołu i spinki w bag. i waz od kompresora ,dziecinnie proste
  8. ja wymieniałem 1 po rabacie w aso 570 zł , sa 2 rodz sport i zwykłe a wymiana jest bardzo prosta
  9. to taka dodatkowa reklama , :lol:
  10. tomekpez opublikował(a) temat w E39
    juz 2 raz cisnienie w układzei wyrwało mi weza i płyn poszedł w ..... co moze byc tego przyczyna ???jak odpowietrzyc ten układ bo zaczyna mnie to juz wk.... dzieki
  11. to chyba jasne ze cos jest nie tak mi tak sie działo w renault rurka doprowadzajaca paliwo do listwy sie przeatrła i paliwo ciekło prosto na kolektor wydechowy :modlitwa: polecam to naprawic
  12. Ja mam nissana sunny z 92 roku jako samochod zapasowy gdy bmw jest w serwisie, wtedy mechanik ma tyle czasu ile potrzebuje zeby wszystko zrobic co trzeba --- ta czesc tekstu najbardziej mi sie podoba , tez bym miał tds-a ale nie mam zastepczego narazie :worried:
  13. tomekpez odpowiedział(a) na Tomek01 temat w E39
    warzne jest aby przy odpowietrzaniu ustawic temp ogrzewania na max!!!! tylko wtedy bedzie ok
  14. tomekpez odpowiedział(a) na Kuba1980 temat w E39
    nie kupuj disla jak juz to benzyne a za 20 tys to ktos musi bardzo chciec sie pozbyc
  15. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    i co nie bedzie odpowiedzi ?? :cry:
  16. tomekpez opublikował(a) temat w E39
    co i za ile musze kupic :mrgreen: aby podczas redukcji biegu nie było słuchac stuku na wale najbardziej gdy zmieni o 2 biegi (automat) :( dzieki
  17. tomekpez odpowiedział(a) na szymekszg temat w E39
    6-7 litrow to pali 4 cylindrowy silnik o poj.1,9 - 2,0l. w trasie moze wystarczyc 7-8. :modlitwa:
  18. nie ma tragedii gorzej gdyby zapalały sie lampki oswietlenia wnetrza :wink:
  19. tomekpez odpowiedział(a) na Andrzej.s temat w E39
    u mnie pad czujnik połozenia wału (nie wałka rozrzadu )sprawdz
  20. tomekpez odpowiedział(a) na tomekkuban temat w E39
    kuzi24 napisał Kolego MarekMarecki w benzynie nie ma webaska ono występuje tylko w samochodach na ON niestety w benzynce niema tego nie mozliwe bo u mnie jest a silnik mi nie klekota :mrgreen: sa w benzynach i to czesto :hand:
  21. u mnie najbardziej słychac to było rano jak było bardzo zimno i jechało sie gorzej niz POLONEZEM probowałem silikonem , teflonem i NIC :duh: przykleiłem w czesc gdzie chowa sie szyba uszczelki takie jak do okien cienkie ok 2 mm i jest ok
  22. Robert bmw 520 gdynia sory , ale w takim razie to nie mozliwe , powod musi byc inny , tak sie dzieje gdy powietrze wpada do pustego kata
  23. to jest skutek wywalenia srodka z kata i zostawienie pustego , bez wstawienia rurki , nie wiem co za fachowiec zrobił cos takieg :mad2: o !!!
  24. głos zniknie na pewno , nie musisz kupowac strumienicy , wystarczy wstawic rurke do kata albo zamiast niego i po kłopocie , miałem to samo i mysle ze lepiej zostawic kata z rurka w srodku
  25. wiem jak działa ale nie rozumie za bardzo rozumiem ,, Robert bmw 520 gdynia nie zakladaj strumiennicy, spierdzielisz silnik... mam nadzieje ze wiesz na jakiej zasadzie dziala strumiennica.....''?????? :doh:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.