Treść opublikowana przez tomekpez
-
odpowietrzanie układu
nie ma szans zeby to było wisco działa na 100% mam WAZNE pyt czy u was na wolnych obrotach nie ma strumienia wody wpływajacej do zbiorniczka wyrownawczego ?????????????dopiero po ok 1 tys obr zaczyna sie pojawiac dzieki za wszystkie posty :cool2: odpowietrzyłem własnie i weszło jeszcze 2 l płynu
-
odpowietrzanie układu
raczej nie bo obieg jest , tylko weze bardzo puchna , korek od chłodnicy ma zawor ktory powinien sie otwierac gdy cisnienie jest za duze?????
-
odpowietrzanie układu
raczej nie bo obieg jest , tylko weze bardzo puchna , korek od chłodnicy ma zawor ktory powinien sie otwierac gdy cisnienie jest za duze?????
-
odpowietrzanie układu
tak myslałem ale oleju brak!!!
-
odpowietrzanie układu
pomocy bo jak nie naprawie na allegro :evil:
-
problem z samopoziomujacym zawieszeniem(tylnym)
misiak chyba , nie wpisywałem nic nie wiedziałem nic o tym moze masz jakies linki to tych tematow???
-
problem z samopoziomujacym zawieszeniem(tylnym)
ja tyle płaciłem w krakowie , nie rozumie -jaki rabat jakie aso? a wymiana to odkrecenie 1 sruby od dołu i spinki w bag. i waz od kompresora ,dziecinnie proste
-
problem z samopoziomujacym zawieszeniem(tylnym)
ja wymieniałem 1 po rabacie w aso 570 zł , sa 2 rodz sport i zwykłe a wymiana jest bardzo prosta
-
Wycieraczki do BMW 5 (E39) 0d 1996r. oryginał
to taka dodatkowa reklama , :lol:
-
odpowietrzanie układu
juz 2 raz cisnienie w układzei wyrwało mi weza i płyn poszedł w ..... co moze byc tego przyczyna ???jak odpowietrzyc ten układ bo zaczyna mnie to juz wk.... dzieki
-
Zapach benzyny. Znowu problem?
to chyba jasne ze cos jest nie tak mi tak sie działo w renault rurka doprowadzajaca paliwo do listwy sie przeatrła i paliwo ciekło prosto na kolektor wydechowy :modlitwa: polecam to naprawic
-
dla obecnych i przyszlych posiadaczy TDS!
Ja mam nissana sunny z 92 roku jako samochod zapasowy gdy bmw jest w serwisie, wtedy mechanik ma tyle czasu ile potrzebuje zeby wszystko zrobic co trzeba --- ta czesc tekstu najbardziej mi sie podoba , tez bym miał tds-a ale nie mam zastepczego narazie :worried:
-
ubywa płynu chłodniczego
warzne jest aby przy odpowietrzaniu ustawic temp ogrzewania na max!!!! tylko wtedy bedzie ok
-
Chce kupić E39 pomocy
nie kupuj disla jak juz to benzyne a za 20 tys to ktos musi bardzo chciec sie pozbyc
- wał
- wał
-
Duże spalanie
6-7 litrow to pali 4 cylindrowy silnik o poj.1,9 - 2,0l. w trasie moze wystarczyc 7-8. :modlitwa:
-
Czy postojowki moga byc migaczami?
nie ma tragedii gorzej gdyby zapalały sie lampki oswietlenia wnetrza :wink:
-
brak mocy e39
u mnie pad czujnik połozenia wału (nie wałka rozrzadu )sprawdz
-
webasto
kuzi24 napisał Kolego MarekMarecki w benzynie nie ma webaska ono występuje tylko w samochodach na ON niestety w benzynce niema tego nie mozliwe bo u mnie jest a silnik mi nie klekota :mrgreen: sa w benzynach i to czesto :hand:
-
Trzeszcząca tapicerka E39
u mnie najbardziej słychac to było rano jak było bardzo zimno i jechało sie gorzej niz POLONEZEM probowałem silikonem , teflonem i NIC :duh: przykleiłem w czesc gdzie chowa sie szyba uszczelki takie jak do okien cienkie ok 2 mm i jest ok
-
strumienica zamiast katalizatora.....w bmw 520 e39
Robert bmw 520 gdynia sory , ale w takim razie to nie mozliwe , powod musi byc inny , tak sie dzieje gdy powietrze wpada do pustego kata
-
E39 czy można wyrzucić katalizator?
to jest skutek wywalenia srodka z kata i zostawienie pustego , bez wstawienia rurki , nie wiem co za fachowiec zrobił cos takieg :mad2: o !!!
-
strumienica zamiast katalizatora.....w bmw 520 e39
głos zniknie na pewno , nie musisz kupowac strumienicy , wystarczy wstawic rurke do kata albo zamiast niego i po kłopocie , miałem to samo i mysle ze lepiej zostawic kata z rurka w srodku
-
strumienica zamiast katalizatora.....w bmw 520 e39
wiem jak działa ale nie rozumie za bardzo rozumiem ,, Robert bmw 520 gdynia nie zakladaj strumiennicy, spierdzielisz silnik... mam nadzieje ze wiesz na jakiej zasadzie dziala strumiennica.....''?????? :doh: