Treść opublikowana przez Marchall
-
Frozen Pure Grey
Chętnie też dowiem się o odczuciach 40i vs 40d
-
Szyba czołowa
Slyszalem ze to jest odnotowywane w bazach szkod i brak zwyzki w skladce jest tylko u tego samego ubezpieczyciela. Jezeli zmienie to nowy ubezpieczyciel sprawdzi historie szkod w bazie i odpowiednio skalkuluje stawke. Tak slyszalem z tego forum, ale nie przerabialem jeszcze w realu
-
30d czy 40i
Jak mam srednia na 40d 11l. 50% miasto 50% trasa. Wydaje sie duzo ale nie mam lekkiej nogi i wogole nie staram sie jezdzic oszczednie. Co ciekawe w f15 na 25d mialem podobne spalanie, a roznica w mocy kolosalna
-
30d czy 40i
40d jest zajebisty
-
Szron wewnatrz laserow
Ale macie w nich szron w tych temperaturach? Zastanawiam sie gdzie jest punkt przegiecia, tj. kiedy lampa nadaje sie do wymiany
-
Szron wewnatrz laserow
Przy obecnych temperaturach mam szron wewnatrz laserow. Ktos tez tak ma? Nie wydaje mi sie to normalne
-
Szyba czołowa
U mnie tez 4ta. Wszystko ciagne z pakietu Szyba w Allianz. Jakby nie ten pakiet to nie wiem co. Ale przez to chyba jestem skazany do konca zycia na Allianz
-
X5 LCI 2023
Mam teraz w pre lci i nie mialem w f15. Na autostradach nie czuje roznicy, w miescie przydatne, zwlaszcza przy skretach 90stopni w wezszych ulicach jak nie chce sie uszkodzic felgi o kraweznik
-
22 cale vs 21 cale
Wzialem te 21 ze zdjecia, niebieskie zaciski i kolor CB, a teraz bym poszedl w czarne 22, czerwone zaciski i tanzanite blue. Wszystko kwestia gustu ale uwazam ze takie kombo swietnie ze soba pasuje. Wogole te niebieskie zaciski w realu okazuja sie duzo ciemniejsze niz byly w konfiguratorze i juz tak sie nie wyrozniaja
-
parowanie lamp
A tak wygladał mój reflektor. Byłem w 2 różnych aso, sprawdzili, wg nich wszystko jest w porządku 🤦🏻♂️
-
obszycie kierownicy
Probowalem w roznych studiach, ale efekt ten sam, czyli slaby. Mysle ze juz jest za mocno zapuszczona
-
obszycie kierownicy
Dzięki, jestem z okolic Wawy, potrzebowałbym kogoś sprawdzonego w tych rejonach
-
obszycie kierownicy
Moja kierownica po 60k świeci się jak psu jajca. Ktoś przerabiał obszywanie na nowo kierownicy z funkcją grzania? Jeden tapicer mnie zniechęcił, że jest ryzyko uszkodzenia przy zdejmowaniu skóry i wtedy trzeba wymienić kierę na nową.
-
Connected Music
U mnie tez to się pojawiło jakiś czas temu „z nienacka”. Ta wersja spotify jest duzo lepsza, raz ze lepiej to wyglada na ekranie to dwa jest lista utworow ktora mozna przewijac na head upie. Wczesniej lista byla tylko dla apple music
-
Szyba czołowa
W allianz mam 2 szyby rocznie. Koszt pakietu to jakies kilka stow tylko. Ja mam jakiegos pecha z tymi szybami, wiec ten pakiet ratuje mi dupsko:)
-
Szyba czołowa
Nie masz pakietu szyba w ubezpieczeniu? Ja przez 2 lata wymienilem juz 3 szyby
-
Skrętna tylna oś - opinie
Pytanie do posiadających tylną oś skrętną. Czy u Was tylne koła ruszają się przy kręceniu kierownicą w stojącym aucie? Czy dopiero jadąc?
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Mam taki problem, że auto jadąc na wprost ściąga w prawo. Temat odczuwalny zwłaszcza przy prędkościach 100+. Dodatkowo auto przy wysokich prędkościach (170+) jakby pływało/myszkowało - wrażenie takie jakbyście czuli podmuchy wiatru, ale wiatru nie ma. Auto było w ASO 3x, oczywiście wg nich i ich pomiarów jest wszystko ok. Sprawdzali zawieszenie, zamieniali koła na osi, generalnie nie widzą problemu. Przebieg 55k, koła RF 21, zawieszenie normalne (nie pneumatyka). Ktoś coś podobnego przerabiał?
-
X5 50e vs X5 40i
I ma tez chyba ogrzewanie postojowe
-
Odbiór X5 z salonu - rzeczoznawca
??? Co miałby sprawdzać? Przecież masz gwarancje?
-
Remote Software Upgrade ver. 11/20
Tez robilem, nie pomaga:(
-
Remote Software Upgrade ver. 11/20
Próbuję zaktualizować soft przez mybmw. Ściągam aktualizację na mybmw, następnie aplikacja mówi że muszę być połączony z autem przez bluetooth i wifi. Łącze się z bt i wifi ale apka rozpoznaje tylko że jestem połączony przez bt, wg apki nie mam połączenia przez wifi. Idrive w aucie pokazuje że auto jest połączone przez bt i wifi, iphone również w ustawieniach pokazuje że połączenie z bmw wifi jest nawiązane, ale apka mówi że brak wifi dlatego nie mogę zainstalować update’u. Reset ID7 i apki nie pomaga. Tel Iphone 14 pro. Ktoś rozwiązał podobny problem?
-
Jakie macie spalanie od poczatku?
Wiadomo ze m50d lepsze niz jakies 45e :mrgreen: :mrgreen:
-
Digital Key / Digital Key Plus
no i bez kluczyka nie ma funkcji otwierania bagaznika nogą. DD+ rozwiązuje te wszystkie niedogodności, ale niestety nie da się go mieć w moim samochodzie:(
-
Digital Key / Digital Key Plus
ja przykładam górę telefonu/zegarek w pobliże takich "ząbków" w klamce. Raz zadziała od razu innym razem, trzeba się trochę namęczyć. Niestety nie działa to perfekcyjnie, przynajmniej u mnie