Treść opublikowana przez Marchall
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Tak, chcialbym trwale miec obrotomierz. W idrive 7 byla taka opcja, albo wsk mocy albo obrotomierz. W id 8.5 nie widze😩
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Drodzy, jak w systemie 8.5 zmienic zegar zeby pokazywal obrotomierz a nie procent mocy? W 7.0 wiedzialem a tu za ch nie moge znalezc
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Czy ustawiajac w apce mybmw ogrzewanie postojowe na okreslona godzine moge ustawic zadana temp? Mozna tylko w apce ustawic godzine odjazdu. Czy cos zle kminie?
-
Rabaty na g05
Wibor bedacy podstawa oferty jest wskazany na obu ofertach z bmw FS, tej z grudnia i tej z teraz, na obu taki sam. RV jest takie samo bo mam obligo wykupu po tej samej cenie
-
Rabaty na g05
Taka sytuacja. Za pare dni odbior auta. Bmw przeliczylo na nowo promo lease i rata wychodzi 100 zl/mc wiecej niz to co zaproponowali w grudniu. Niby niewiele ale to zawsze 3500 zl extra kosztu na calej umowie. Wibor sie nie zmienil porownujac oba okresy. Pytam skad zmiana w racie, to dostaje odp ze nie mamy wplywu, bo system tak liczy🤦🏻♂️. Troche sytuacja mnie zirytowala, bo zaliczka wplacona, umowa podpisana i takie stawianie klienta pod sciana. Przerabial ktos taki temat? Wiem ze oferta finansowania z grudnia nie jest wiazaca ale zadne zmienne nie ulegly zmianie.
-
BRI - przedłużenie pakiet naprawczy, gwarancja
A jakie są terminy na wukupienie przedluzenia gwarancji? 3 mce? Od dnia odbioru? I jeszcze pytanie o termin na wykupienie pakietu serwisowego?
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Ważne że Tobie się podoba😉
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
A orientujecie sie jak wyglada sytuacja z rabatem na zawód? Jakie poziomy i czy łączą je z promo lease? Ostatnio mój zawód wpisali na listę. Jak zamawiałem to go nie było na liście, za chwilę odbiór. Zastawiam się czy się w…rwię😀
-
Cesja leasingu X5 M60i
A założyłeś te felgi ktore kupiles? Masz foto?
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Czcionka jak w m60i. W cywilnych niestety taki troche times new roman, ale to kwestia gustu
-
Box dachowy
I to jest kochający mąż!😀
-
Box dachowy
Mam te same belki i bagaznik thule alpine, wiec jeszcze bardziej aero i na pewno nie moge powiedziec ze nic nie slychac. Slychac i to nawet sporo. Predkosci tez do 140
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
te czcionki z x5mc i z m60i bardzo podobne, dopiero jak widzę je obok siebie to widzę subtelne różnice. Pisze tu o czcionkach a nie o calych grafikach bo te wiadomo ze inne
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Czcionka w m jest „kwadratowa” jak u macka_w na grafice. To jaka u Ciebie?
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Czcionka jak m👍
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-x5-bmw-x5-ID6H4Ar6.html ta ma zwykle
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Sprawdzilem na otomoto 2 oferty i jeden m60i ma m’kowa czcionke a drugi zwykłą🤦🏻♂️
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
https://youtu.be/G4ITbYSSk7Q?feature=shared tutaj w okolicach 7 min, film z m60i ale czcionka m.in. predkosci, ustawienia teperatury wewnatrz auta taka jak pełnej emki. Nie chodzi mi o motywy zegarow ktore mozna zmieniac a jedynie o czcionke. W konfiguratorze na bmw.pl, na wizualizacjach wnetrza, tez jest inna czcionka w m60i i inna w cywilnych wersjach. Zastanawiam sie jaka bedzie w moim, szczerze ta emkowa fajniejsza
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Pytanie do osob ktore maja x5 m60i. Jaką macie czcionkę (prędkość, temperatura itp)? Zwykłą jak w cywilnych (okrągłą) czy emkową (lekko kwadratową)? Na filmikach na yt są różne, na jednym taka na innym druga. Moze to zalezne od regionu?
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Ze srogą dopłatą można jako individual. W normalnej palecie tylko m60 i full m
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
PPF + ceramika kładziona przez dilera, przerabiał ktoś? Konkretnie chodzi o inchcape wawa. Dają radę? Kusi opcja że odbiór już gotowego zafoliowanego auta z salonu. Nie trzeba zaraz pozniej odstawiac na kilka dni do detailera
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Jak odsprzedaza i trzymaniem wartosci modeli niecywilnych tj. X5M i m60i? Trudniej to odsprzedac po 3-4 latach vs normalne modele? RV na podobnym poziomie jak niecywilne?
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Ciekawe czy w promolease do wziecia w tej cenie.
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
A jakie upusty obecnie na stokowe x5m?
-
System operacyjny BMW 8.5
A jakie są najnowsze ficzery technologiczne ktore maja najnowsze modele a ktorych nie moze miec x5?