Skocz do zawartości

Frozen Pure Grey


nadel

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że tu trafiłem. W ciągu dwóch dni dowiedziałem się o X5 ważnych i ciekawych rzeczy. Z przyjemnością się czyta.

Po testach X5 40d, X6 40i oraz Q8 50TDI postanowiłem przesiąść się z Q7 na X5 40i

W zamierzchłych czasach byłem szczęśliwym posiadaczem BMW 315 E21 z 1980r, tzw rekin z podwójnymi reflektorami - więc nie będzie to moje pierwsze BMW:)

Chciałem zapytać jakie macie doświadczenia z lakierem Frozen Pure Grey? Czy to lakier który wymaga specjalnego traktowania, bardziej/mniej widoczny brud, zarysowania?

Czy może zamówić inny lakier i "zmrozić" go folią?

 

Pod linkiem M60i ale wygląd poza kilkoma szczegółami taki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo ten kolor i wygląda naprawdę świetnie ale uważam, że bardzo zbliżony efekt uzyska się jak się zmrozi folią skyscraper i nawet widziałem na żywo X3 tak zmrożoną i wyglądała też bardzo zacnie (a jakby nie było różnica w cenie pomiędzy tymi kolorami to niemalże koszt folii na całym aucie, także ja raczej bym szedł w kierunku folii i skyscrapera, choć z drugiej strony słyszałem, że te zmrożone folie ciężko utrzymać w czystości).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nadel napisał(a):

Cieszę się, że tu trafiłem. W ciągu dwóch dni dowiedziałem się o X5 ważnych i ciekawych rzeczy. Z przyjemnością się czyta.

Po testach X5 40d, X6 40i oraz Q8 50TDI postanowiłem przesiąść się z Q7 na X5 40i

W zamierzchłych czasach byłem szczęśliwym posiadaczem BMW 315 E21 z 1980r, tzw rekin z podwójnymi reflektorami - więc nie będzie to moje pierwsze BMW:)

Chciałem zapytać jakie macie doświadczenia z lakierem Frozen Pure Grey? Czy to lakier który wymaga specjalnego traktowania, bardziej/mniej widoczny brud, zarysowania?

Czy może zamówić inny lakier i "zmrozić" go folią?

 

Pod linkiem M60i ale wygląd poza kilkoma szczegółami taki

 

A jakie miales wrazenia po przejechaniu sie  Q8 ???   Czy Q8 nie jest bardziej komfortowa ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q8 jest bardziej komfortowe, ciszej i inaczej pracuje silnik a Q7 jest komfortowe jeszcze bardziej niż Q8, z tym że tak jak ktoś napisał tu wcześniej "Audi są leciwe"

40d - trzeba lubić albo polubić odgłos pracy tego motoru.

40i - słucha się z przyjemnością. Dobrze, że nie testowałem M60i:)

416491312_964086035067592_7082889122543497279_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.