Skocz do zawartości

Jak włączyć obraz z kamer 360?


burzalka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kamery 360 st. Cofając włączają mi się samoczynnie. Chciałbym móc włączyć sobie podobny widok z kamer przy jeździe do przodu - mam wąski wjazd do garażu i najlepiej sprawdzał by mi się widok 3d lub "wjazd na myjnię". Niestety nie potrafię ręcznie wywołać tego widoku. Naciskając przycisk od kamer włącza mi się widok kamery z tyłu (lub z przodu, po wybraniu D). Dłuższe przyciśnięcie przycisku uruchamia Drive Recorder. Posiłkuję się wywołując funkcję automatycznego parkowania, ale wadą tego rozwiązania jest próba znalezienia miejsca przez auto.

Czy jest jakiś sposób na uruchomienie podglądu z kamer po naciśnięciu przycisku, lub w inny sposób niż wybieranie biegu wstecznego/trybu parkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Myślałem o włączaniu kamer manualnie - nie zawsze chciałbym mieć uruchamiane kamer z automatu. W samym garażu problem się rozwiązał sam, bo jak tylko czujniki wykryją bliskość ścian, to od razu aktywuje się kamera, lecz czasem chciałbym włączyć ją całkowicie ręcznie - przykład z wczoraj - przejeżdżałem w miejscu w którym był wąski przesmyk przez stojące auta - było na tyle wąsko że chciałem się posiłkować kamerami. Niestety, żeby je włączyć musiałem wrzucić wsteczny bieg, czym wywołałem zdziwienie kilku osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.