Treść opublikowana przez Nest
-
Lampka wnętrza ....da radę?
Mam taką lampkę Czy zamiast tamtej mogę włożyć tą?? A może da radę taką od E-39 ?? z tymi fajnymi diodami ze światłem orientacyjnym :)
- Kluczyk
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item454711923_sprzedam.html "...wygląd niesamowity nie ma dupy która sie nie obejrzy za mną..." ....tia :roll2: ...pacjent jeszcze się wlansował w zdjęcia ...trzeba wypaść z drugiego piętra na chodnik, żeby kupić rydwan od takiego delikwenta
-
Lampy Depo Angles ???
...heh, co ty dajesz :) ...klosze są szklane ...lepsze ringi wbudowane konstrukcyjnie, a nie przylepiane w Białogardzki sposób przez polaczka
-
Lampy Depo Angles ???
Regulacja z kabiny chyba niemożliwa ...bo np. u mnie ustawia się przy reflektorach kluczem imbusowym i nie wydaje się żeby można było do nich podłączyć regulację z kabiny
-
Rezystor, opornica, jeż... dmuchawy nawiewu e36 2.5 - Foto-
_Maja_ Mam podobny problem... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=93973 ...ale napisz jaką masz klimę, czy dwustrefową manualną, lub może zwykłe ogrzewanie
-
Nie działa 2 bieg dmuchawy ....rezystory?
Mam taki problem ...nie działa 2 bieg dmuchawy nawiewu (działa z tą samą prędkością co 1 bieg). 1,3 i 4 bieg działają bez zarzutu Mam klimę dwustrefową (nawiew regulowany ręcznie, 4 biegi czyli tzw. skokowy) Znalazłem parę tematów, a propos tego problemu ale wszystkie dotyczą tego całego 'jeża zalanego lakiem' który rzekomo u mnie nie występuje...że niby w jego miejscu jest jakaś puszka z rezystorami. Gdzie dokładnie sie znajdują u mnie te 'rezystory' :?: Jak można to naprawić :?: ..bo naprawdę nie natknąłem się na posta o naprawie tego elementu
-
Kluczyk z pilotem i centralką (Allegro) ...warto?
Kupiłem jednak te kluczyki z tej aukcji za 150zł http://www.allegro.pl/item420438113_bmw_e36_e39_e34_e32_z3_sterownik_kluczyk_bmw.html ...bardzo dobrze wykonane, grot zalany na stałe, 3 przyciski + malutka niebieska dioda. Sterownik i kable też OK. ps. stary kluczyk nie otwierał mi drzwi od strony kierowcy i nie zamykał od strony pasażera ....po dorobieniu nowego kluczyka otwiera wszystko :dance:
-
Zmiana oświetlenia zegarów. Proszę o pomoc.
....no ale jak włoży czerwone żarówki to będzie świecić na czerwono ...bursztynowe plastiki nie będą kolidować z światłem czerwonym, nawet trochę dodatkowo nasycą tą czerwień
-
[E36] 318TDS dzwoni na wolnych obrotach
no tak to trochę fakt, że rzężący łańcuch wydaje dźwięk trochę jakby o grubą blachę obcierał ...ale łańcuch bardziej słychać jak silnik jest na większych trochę obrotach (przynajmniej tak u mnie było) ...a kolega napisał „Jak doda gazu to cichnie.” więc nie koniecznie łańcuch ....tak czy siak trzeba posłuchać
-
325 tds - długo odpala ...
ja może dopiszę taką uwagę ...miałem łańcuch wyciągnięty dosłownie o jedno ogniwo, bardzo rzęził. Przed wymianą palił ciepły i zimny od razu, po wymianie tak samo pali.
-
Pomoc przy zakupie e30
emcio27: spieniłeś się bo cię dobrze zgaszono
-
Kluczyk z pilotem i centralką (Allegro) ...warto?
Mam już strasznie zmechrany i do tego jedyny(!) kluczyk. Interesuje mnie tylko pilot w kluczyku, bo nie chcę mieć jakiegośtam merdającego oddzielnie pilocika. Mam zatem pytania: Czy ktoś użytkuje przedstawiony na tej aukcji kluczyk i jak się sprawuje? Czy jest dobrze wykonany? Czy były jakieś problemy odnośnie zakładu dorabiającego kluczyk? (bo jak pytałem to nie wszyscy właściciele zakładów dorabiających klucze chcą podejmować się dorabiania, ponieważ "pękają im kamienie na surowcu z innych źródeł") Kluczyk z pilotem i centralką z Allegro
-
Gdzie się znajduje gumowy łącznik/przegub?
danke :cool2:
-
Gdzie się znajduje gumowy łącznik/przegub?
Telepie autem przy ruszaniu ...może to być rzekomo koło dwumasowe ...ale jakoś nie mogę się finansowo zebrać do wymiany tego koła dwumasowego bo dobrze by było od razu ze sprzęgłem. ...ale może to być też rzekomo jakiś gumowy łącznik/przegub na skrzyni czy przy skrzyni. Gdzie dokładnie się znajduje ten gumowy łącznik? ...łatwo się go wymienia? http://bmwfans.info/original/E36/tou/318tds-M41/ECE/L/M/1995/07/mg-26/ill-26_0063/ http://bmwfans.info/original/E36/tou/318tds-M41/ECE/L/M/1995/07/mg-26/ill-26_0105/
-
Nie działa nawiew na nogi e36
......podpinam się do tematu U mnie jest klima dwu strefowa i u kierowcy nawiew na nogi działa dobrze natomiast u pasażera wieje 50% słabiej. Jak dojść do łopatek które sterują powietrzem w kanałach nawiewu ???? :| @karnap1: A jak sprawuje ci się ta cała "dwu strefowość" bo u mnie prawa gałka temperatury w ogóle na nic niema wpływu ...wydaje mi się że te całe dwie strefy to pic na wodę, albo mam coś nie tak ...nie wiem może ta prawa gałka przez to, że nie działa to ma wpływ na słabe ciepło na nogi pasażera
-
Co to za silnik?
"-światło ksenonowe w kabinie" ....wspaniale :D ...Białogardzki styl
-
Pływa na koleinach jak głupia
...eh ..każdy ma inną teorię Auto odkąd je mam zawsze pływało na koleinach (205/60/R15) ...czytałem tu rożne fantazje, że wymiana tulei, że regulacja geometrii, że wymiana opon mogą coś pomóc ...w moim przypadku to bullshit. Przeszedłem wymianę opon, wymianę wew. i zew. sworzni, wymianę tulei, oczywiście poprawne ustawienie geometrii ....i jak pływało tak pływa. Taka charakterystyka zawieszenia więc ...to chyba tak jak z parującymi reflektorami "ten typ tak ma" ...przyzwyczaiłem się
-
jakie kierunkowskazy do seryjnych lamp ??
...kierunkowskaz musi się integrować z reflektorem więc myślę że ...tylko dymione. Białe za bardzo rzucają się w oczy nawet przy srebrnym lub białym aucie.
-
Wymiana klamki wewnetrznej
hmm ....też planowałem zakupić te klamki ...i teraz nie wiem :?
-
French style, czyli żółte lampy...
mówiąc kolokwialnie .....oldschool ps. ...idealnie pasują do tego nie pomalowane zderzaki
-
Rozciągniety łańcuch rozrządu e36 2.5 td
tam jest w układzie napinacz łańcucha, ale nie będzie ci napinał przez całe życie ....jak słyszysz łańcuch to lepiej wymień ...u mnie było już ostro słychać i wymieniłem łańcuch (w sumie 2 łańcuchy) + wymiana 2 prowadniczek łańcucha (części: 450zł + robocizna 300) ...i śpię spokojnie :]
-
Problem z prowadzeniem BMW E36 320
205/60/15 i pływa mi strasznie na koleinach ....tydzień temu wymieniane z przodu 2 tuleje i 4 sworznie oraz 2 łączniki stabilizatora i dalej pływa ....po tej operacji nie ustawiano mi zbieżności bo muszę jeszcze osłony gumowe założyć ....wiec mam teraz 'rozbieżnie' ustawione koła i to jest ponoć powód "pływania" ....na dniach jadę na zbieżność i zobaczę czy to prawda
-
Jakie radio do BMW?Ciężki wybór
Z wielkim żalem musiałem się pozbyć oryginalnego radia Business RDS CD ...na rynku jest masa dreso/kolorowych radyjek dla właścicieli Golfów z Białogardu. Po pełnej filtracji rynku stwierdzam, że ten ten egzeplarz najlepiej pasuje do E36 ....więc kupiłem i jestem zadowolony
-
Tuning e36 318 TDS TOURING
no heh :) ...M41 służy tak naprawdę do słuchania chilloutowej muzyki w aucie :wink: