Treść opublikowana przez zbigniewst
-
520d 01' jaki akumulator i jakie ładowanie
mechanik mial racje....ladowanie powinno byc ok. 14.3 V a przy wlaczonych odbiornikach /swiatlach itd./ ok.13.7V :P
-
KLOCKI HAMULCOWE VALEO pytanie
a jakie sa zalecane :?:
-
Wymiana żarówki w klapie bagażnika
napisalem ci....masa i styki :P sprawdz czy masz prawidlowe zarowki na postoj. ...ma byc 21W i 5/21W
-
znaczenie kontrolek
tu sobie sciagnij....http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut.html. na przyszlosc....ernesto Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
-
czemu sie tak dzieje??
50 km/h na czwartym biegu i jesteś zdziwiony że ci coś stuka. To nie 126p. Wydaje mi się ze to za mała prędkość na czwarty bieg i nie ma w tym nic dziwnego że ci stuka i puka. prawda :cool2:
-
Wymiana żarówki w klapie bagażnika
trzeba zdjac tapicerke do wymiany zarowki :P co do reszty to sprawdz mase i styki przy zarowkach :P
-
koła
moga byc takie ja tez mam taki rozmiar chociaz sportowe zawieszenie i obnizony :cool2:
-
KLOCKI HAMULCOWE VALEO pytanie
witam...mam pytanie czy klocki hamulcowe firmy VALEO to dobra firma :?: moze ma ktos doswiadczenie z ta firma :?: z gory dzieki za podpowiedzi :wink:
-
kody bledow PILNE!!!
....http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut-4.html.
-
Dymienie na niebiesko.
raz juz placil...zaplaci 2 raz to przyjdzie po rozum do glowy :mad2:
-
Jak wymontować naweiw w E 39 ?
moze zle zrozumialem :?:
-
Jak wymontować naweiw w E 39 ?
zobacz..http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=57900&highlight=.
-
DVD w BMW E60
....http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut.html. navi,,,,.http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut-4.html.
-
ocena po "małym otarciu" ;-(
male otarcie :?:
-
[E46] Wymiana gum drążka stabilizacyjnego
nie trzeba odkrecac...bardzo latwo sie wymienia...jedna sruba na gumie to samo z tylu...z kanalu bardzo latwo sie wymienia...zamiennikow nie dostaniesz tylko z aso...koszt 1szt to ok.20zl. i 16zl.tyl... :cool2: ..sam wymienialem :P
-
Ładowanie
ladowanie powinno wynosic ok.14.3V a po wlaczeniu odbiornikow /swiatel itd./ ok. 13.7 V....jak za male to sprawdz regulator napiecia /szczotkotrzymacz/... :P
-
Czy te felgi będą pasować do e32
taki rozmiar.... rozmiar rozstaw ET opona 1 opona 2 7,00JX15 5X120X72,5 20 205/65R15 225/60R15
-
ORYGINALNY TELEFON W BMW E39
zobacz instrukcje obslugi...http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut.html.
-
520i 24V z sekwencyjnym gazem dużo pali, szarpie.
Mało tego, ustawione ma tak, że automatycznie przełącza się na gaz dopiero gdy silnik osiągnie temperaturę 50 C powinien miec ustawione na 30 C :P ja bym radzil jeszcze raz jechac do gazownika...moze zmienic firme...musi byc dobrze ustawiony gaz na kom. :norty:
-
Zapalająca się lampka ABS i DSC ?
jest to zwiazane z odpalaniem samochodu i chwilowym spadku napiecia ponizej 11V ...objaw normarny ...tym bardziej jak samochod parkowany pod chmurka :P
-
2,0d 136KM 2001 NO I SIE POPSULO-nie odpala
czlowiek uczy sie cale zycie na swoich bledach :roll:
-
2,0d 136KM 2001 NO I SIE POPSULO-nie odpala
trza bylo tak odrazu :P jestes stary wyga....a filtr paliwa :?:
-
520i 24V z sekwencyjnym gazem dużo pali, szarpie.
ale jaki przeglad robil :?: do gazownika na ustawienie gazu :norty:
-
Chłodnica - awaria- szybka odpowiedz
dlaczego nic nie daje :?:
-
PROBLEM Z ODPALENIEM TDS :(
rozrusznik-bendix do wymiany....aku wlasnie moze byc padniete,bo szybko sie naladowal :P