Treść opublikowana przez zbigniewst
-
JAK WYGLĄDA KONTROLKA OD GRZANIA ŚWIEC ŻAROWYCH W TDSIE Z 98
:reading2: :reading2: :reading2: :reading2: :reading2:
-
Potrzebny schemat elektryczny E-39
piszesz ze z 4 bierze ci prad...co chcesz po kablach szukac....masz poprzecierane :?:
-
Inny problem z odpaleniem.
sprawdz ladowanie...powinno byc ok.14.3V a przy zapalonych odbiornikach /swiatlach/ ok.13.7V jak jest ok. to aku.cienkie :mrgreen:
-
e46
tak :cool2:
-
Gdzie jest przekaźnik grzania świec żarowych w e39 TDS 98R
tu sie dowiesz dokladnie....http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut.html. :cry2:
-
Co sądzicie o produktach firmy DEPO i innych . . . [lampy]
jak ci paruja to sprawdz odpowietrzenie :norty:
-
Potrzebny schemat elektryczny E-39
wychodzi ..ogrzewanie...moze byc Webasto :norty:
-
Potrzebny schemat elektryczny E-39
masz rozpiske bespiecznikow... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images32.fotosik.pl/79/4d108f49957c3879.jpg. schemat byl na forum..poszukaj :P
-
nie nagrzewa sie
moze byc uklad zapowietrzony i malo plynu :P
-
Problem z odpaleniem
rozrusznik ....bendix przepuszcza :norty:
-
Przekaźnik wycieraczek
bylo na forum...sprobuj poszukac :norty:
-
Co to za Webasto? jak dziala i co daje?
on jest w obiegu wody :P ..to i kabine dogrzewa :mrgreen:
-
Wahacze z Allegro ????
tu masz wymiane domowym sposobem...Meyla...http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=140066. http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=335402&page=2. http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=421918. :P
-
Przekaźnik wycieraczek
tu masz rozne roczniki...http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=327. :P
-
Akumulator!!! prosze o porade....
jak tylko na 1mies.to moze zostac :mrgreen:
-
JAK WYGLĄDA KONTROLKA OD GRZANIA ŚWIEC ŻAROWYCH W TDSIE Z 98
skasuj ten temat..masz juz odp. :hand:
-
Gdzie jest przekaźnik grzania świec żarowych w e39 TDS 98R
moze masz licznik nie ten :?: ..kontrolka powinna byc pomaranczowa :P
-
Co sądzicie o produktach firmy DEPO i innych . . . [lampy]
a moze mechanik ci zle zalozyl :?: ..wystarczy ze odpowietrzniki lamp pozaklejal lub nie sprawdzil :mrgreen:
-
Wahacze z Allegro ????
Można wymianiać ale tylko te które są bliżej koła. Ten który jest dłuższy i bliżej silnika jest zatopiony w wahaczu. Zawsze się znajdzie ktoś kto zastosuje paten, drut system i wymieni ale czy aby to napewno jest bezpieczne i technologicznie przystosowane ?? Odpowiedz sobie na to pytanie sam. wymieniales czy tylko czytales... :mrgreen:..to nie jest zadne drutowanie :P
-
Gdzie jest przekaźnik grzania świec żarowych w e39 TDS 98R
mozesz miec spalona zarowke od grzania swiec....musisz wyjac licznik ...zrob test zegarow http://bmw7.website.pl/porady_info.htm...jak bedziesz wyciagal licznik to odepnij aku. i wyciagnij kluczyk :norty:
-
nie nagrzewa sie
tu kosztuje 50zl. dzis zamawiasz jutro masz....http://sklep.intercars.com.pl/....orginal :mrgreen: . tu masz wymiane pokazana....http://www.bmwtips.com/tipsntricks/Thermostat/tstat.html. :mrgreen:
-
[BMW E87] Jaki akumulator wybrać ?
jaki aku sprawdz tu...http://bmwfans.info/original/. :norty:
-
Co sądzicie o produktach firmy DEPO i innych . . . [lampy]
to ze paruja to nie znaczy ze sa zle...orginaly tez paruja...a wystarczy tak malo zrobic zeby nie parowalo :norty:
-
kłopot z instalacją gazową + ubytek płynu w chłodnicy
zobacz tu...http://www.chlodnice.bydgoszcz.pl/...tez wysylkowo oraz tu...http://sklep.intercars.com.pl/.
-
kłopot z instalacją gazową + ubytek płynu w chłodnicy
z gazem do gazownika na regulacje...nie piszesz kiedy miales gaz zakladany bo moze ci slabo skrecili na wezach dlatego masz gdzies wyciek...musisz go zlokalizowac...pasek do wymiany..moga byc tez swiece do wymiany...zapalaj zawsze na benzynie :norty: