Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. Napewno chodzi 1991-model e36 -w 91 wyszlo e36 a 95 to pierwsza rejestracja auta. Chodzi o mdel 1991r a rejestracja i prudukcja 1995r. w brifie sa podawane 2 daty /model i rok produkcji-zameldowania/ on nie stal 5 lat.. tzn, juz mam dowod rejstracyjny wczoraj odebralem i w nim pisze rok prod. 1991 . pierwsza rejstracja 1995 ocziwoscie pomijajac rejstracje w polsce (2007)... No widzisz a cosmy pisal :?: niektorzy pisali ze stal 4 lata.. :mad2:
  2. zbigniewst odpowiedział(a) na lw temat w E34
    Zobacz pod tylnim siedzeniem od strony kierowcy /tam sa przekazniki i moduly/..
  3. Napewno chodzi 1991-model e36 -w 91 wyszlo e36 a 95 to pierwsza rejestracja auta. Chodzi o mdel 1991r a rejestracja i prudukcja 1995r. w brifie sa podawane 2 daty /model i rok produkcji-zameldowania/ on nie stal 5 lat..
  4. Witam 1/plynow z alegro bym nie polecal /jest tyle stacji i sklepow firmowych/ 2/po co ci plyn do plukania /chyba ze jezdziles na wodzie/ 3/najlepszy koncentrant /bo nigdy nie spuscisz calego plynu chyba ze remontujesz i zalewasz na nowo/ koncentr.+woda destylowana i jest OK
  5. zbigniewst odpowiedział(a) na pracof temat w E39
    Witam prawdopodobnie masz malo czynnika.
  6. zbigniewst opublikował(a) temat w E46
    Gdzie on widzi skory.. :?: a ta moc.. :?: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3054435...
  7. Moze zlacze przy zegarach wyskoczylo bo sam termometr jak pokazuje -40 to olbo go brak olbo kable wepiete ,przeciety przewod ja bym sprawdzil najpierw kostki przy liczniku...
  8. zbigniewst odpowiedział(a) na mlody_act temat w E46
    Tu masz linka wpisz 7 ostatnich cyfr/liter z VIN po 1/ zdejmujesz poduche jak sie nie myle tam sa zapadki a nie srubki.http://bmwfans.info/original/
  9. Chodzi o DE a nie o PL.Kolega ma racje 1991-model 1995r data 1 rejestracji.
  10. zbigniewst odpowiedział(a) na Biszkopt temat w E36
    A moze pompa wody.. :?:
  11. zbigniewst odpowiedział(a) na decard86 temat w E46
    Ja moja co na zdjeciu kupilem z DE zalatwial mi ja kuzyn co chandluje tam samoch. byla lekko uszkodzona przyjechala na kolach /maska do wymiany prawe lusterko,tylnia lampa,bok lewy do lekkich poprawek bez kitu/ 2000r automat,kiera wielofuk.podgrzewane siedzenia i troche innych pierdolow tak ze gola nie jest,160KM cip robiony w firmie co widac ,przejechane miala 133tys.km Pisze o tym bo wyszla na gotowo niecale 30tys.zl./razem z ubespieczeniem/chyba niedrogo.. :?: ..Jak bede sprzedawal to mam zdjecia jak byla uszkodzona...... :nienie:
  12. Witam nie wiem jak e-38 ale w e-46 przed i po lifcie nie pasuja inne otwory/przypuszczam ze w e-38 bedzie to samo/moze inni cos wiecej wiedza..
  13. Maselko to wynik krutkich tras jak kolega pisal co bialego dymku sprubuj go dobrze rozgrzac /najlepiej jechac/jak bedzie dalej puszczal bialy dym to moze byc uszczelka lub glowica co do obrotow cos masz zle wyregulowane tymbardziej ze gaz.....
  14. zbigniewst odpowiedział(a) na Norberto temat w E46
    Przy okazji sprawdz swoznie zewnetrzne bo ponaszych dziurach szybko sie wybijaja /ja 1 mialem luz a drugi wymienilem przy okazji rzeby miec spokuj/ Czesc.
  15. zbigniewst odpowiedział(a) na Norberto temat w E46
    Do wymiany tulei nie musisz demontowac wachaczy zobacz nr.7 tuleja w obudowie nr.8 bez obudowy do wcisniecia... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/86153_p.png ..
  16. A nie masz jej naklejonej na tym boczku co go odchylasz żeby sie dostać do bezpieczników ? NIE tam nic nie ma /a spalony byl 30A u gory wymienilem ale nie wiem od czego on jest/
  17. zbigniewst odpowiedział(a) na adarek temat w E46
    niestety nie mam po PL ale szukaj na forum ,bylo... :cool2:
  18. zbigniewst odpowiedział(a) na Norberto temat w E46
    To tak jak moj..ja wymienialem tuleje trzeba wyciskac prasa chyba ze kupisz z obudowa /drozej wychodzi/ swoznie wachacza tez prasa /chyba ze kupisz kompl./ ja kupilem swoznie meyle wzmocnione i wymienialem /od krotkiego swoznia trzeba rant aluminiowy naokolo obciac i drugie prasa wcisnac ...jak co to pisz ....
  19. zbigniewst odpowiedział(a) na ichal temat w E46
    Prawdopodobnie uszczelka pod glowica lub walnieta glowica...zobacz co powiedza inni...
  20. zbigniewst odpowiedział(a) na adarek temat w E46
    Oco ci chodzi /rocznik czy wyposazenie../.. :?:
  21. zbigniewst odpowiedział(a) na Norberto temat w E46
    Nie piszesz o jakie wachacze ci chodzi ani jaki samochod :?:
  22. tu masz dobor felg i zamiennikow...http://www.opony.com/ czy czytac nie umiesz czy naprawde cie trzyma.. :?:
  23. tu masz dobor felg i zamiennikow...http://www.opony.com/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.