Treść opublikowana przez zbigniewst
-
rok prod. a pierwsza rej. - o co chodzi??
Napewno chodzi 1991-model e36 -w 91 wyszlo e36 a 95 to pierwsza rejestracja auta. Chodzi o mdel 1991r a rejestracja i prudukcja 1995r. w brifie sa podawane 2 daty /model i rok produkcji-zameldowania/ on nie stal 5 lat.. tzn, juz mam dowod rejstracyjny wczoraj odebralem i w nim pisze rok prod. 1991 . pierwsza rejstracja 1995 ocziwoscie pomijajac rejstracje w polsce (2007)... No widzisz a cosmy pisal :?: niektorzy pisali ze stal 4 lata.. :mad2:
-
sterownik wspomagania
Zobacz pod tylnim siedzeniem od strony kierowcy /tam sa przekazniki i moduly/..
-
6,5Jx15----7Jx15
OK...... :cool2:
-
rok prod. a pierwsza rej. - o co chodzi??
Napewno chodzi 1991-model e36 -w 91 wyszlo e36 a 95 to pierwsza rejestracja auta. Chodzi o mdel 1991r a rejestracja i prudukcja 1995r. w brifie sa podawane 2 daty /model i rok produkcji-zameldowania/ on nie stal 5 lat..
-
Co sądzicie o takim płynie chłodniczym?
Witam 1/plynow z alegro bym nie polecal /jest tyle stacji i sklepow firmowych/ 2/po co ci plyn do plukania /chyba ze jezdziles na wodzie/ 3/najlepszy koncentrant /bo nigdy nie spuscisz calego plynu chyba ze remontujesz i zalewasz na nowo/ koncentr.+woda destylowana i jest OK
-
Klimatyzacja
Witam prawdopodobnie masz malo czynnika.
-
gdzie widac skory
Gdzie on widzi skory.. :?: a ta moc.. :?: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3054435...
-
Znowu komp......Bardzo proszę zajrzeć
Moze zlacze przy zegarach wyskoczylo bo sam termometr jak pokazuje -40 to olbo go brak olbo kable wepiete ,przeciety przewod ja bym sprawdzil najpierw kostki przy liczniku...
-
Kierunkowskaz nieodbija
Tu masz linka wpisz 7 ostatnich cyfr/liter z VIN po 1/ zdejmujesz poduche jak sie nie myle tam sa zapadki a nie srubki.http://bmwfans.info/original/
-
rok prod. a pierwsza rej. - o co chodzi??
Chodzi o DE a nie o PL.Kolega ma racje 1991-model 1995r data 1 rejestracji.
-
Problem z ogrzewaniem
A moze pompa wody.. :?:
-
Poblem z zakupem e46 320d
Ja moja co na zdjeciu kupilem z DE zalatwial mi ja kuzyn co chandluje tam samoch. byla lekko uszkodzona przyjechala na kolach /maska do wymiany prawe lusterko,tylnia lampa,bok lewy do lekkich poprawek bez kitu/ 2000r automat,kiera wielofuk.podgrzewane siedzenia i troche innych pierdolow tak ze gola nie jest,160KM cip robiony w firmie co widac ,przejechane miala 133tys.km Pisze o tym bo wyszla na gotowo niecale 30tys.zl./razem z ubespieczeniem/chyba niedrogo.. :?: ..Jak bede sprzedawal to mam zdjecia jak byla uszkodzona...... :nienie:
-
wymiana tylnych lamp
Witam nie wiem jak e-38 ale w e-46 przed i po lifcie nie pasuja inne otwory/przypuszczam ze w e-38 bedzie to samo/moze inni cos wiecej wiedza..
-
Padnięta uszczelka pod głowicą?
Maselko to wynik krutkich tras jak kolega pisal co bialego dymku sprubuj go dobrze rozgrzac /najlepiej jechac/jak bedzie dalej puszczal bialy dym to moze byc uszczelka lub glowica co do obrotow cos masz zle wyregulowane tymbardziej ze gaz.....
-
Wymiana wahaczy ???
Przy okazji sprawdz swoznie zewnetrzne bo ponaszych dziurach szybko sie wybijaja /ja 1 mialem luz a drugi wymienilem przy okazji rzeby miec spokuj/ Czesc.
-
PILNIE poszukuje rozpiski bezp. 528 1997r
OK...
-
Wymiana wahaczy ???
Do wymiany tulei nie musisz demontowac wachaczy zobacz nr.7 tuleja w obudowie nr.8 bez obudowy do wcisniecia... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/86153_p.png ..
-
PILNIE poszukuje rozpiski bezp. 528 1997r
A nie masz jej naklejonej na tym boczku co go odchylasz żeby sie dostać do bezpieczników ? NIE tam nic nie ma /a spalony byl 30A u gory wymienilem ale nie wiem od czego on jest/
-
e-46 sprawdzenie
niestety nie mam po PL ale szukaj na forum ,bylo... :cool2:
-
Wymiana wahaczy ???
To tak jak moj..ja wymienialem tuleje trzeba wyciskac prasa chyba ze kupisz z obudowa /drozej wychodzi/ swoznie wachacza tez prasa /chyba ze kupisz kompl./ ja kupilem swoznie meyle wzmocnione i wymienialem /od krotkiego swoznia trzeba rant aluminiowy naokolo obciac i drugie prasa wcisnac ...jak co to pisz ....
-
320Cd kopci na biało
Prawdopodobnie uszczelka pod glowica lub walnieta glowica...zobacz co powiedza inni...
-
e-46 sprawdzenie
Oco ci chodzi /rocznik czy wyposazenie../.. :?:
-
Wymiana wahaczy ???
Nie piszesz o jakie wachacze ci chodzi ani jaki samochod :?:
-
225/45/18 w E46 SEDAN
tu masz dobor felg i zamiennikow...http://www.opony.com/ czy czytac nie umiesz czy naprawde cie trzyma.. :?:
-
225/45/18 w E46 SEDAN
tu masz dobor felg i zamiennikow...http://www.opony.com/