Treść opublikowana przez zbigniewst
-
E46 - kilka pytań - proszę o pomoc ...
Witam cos niska cena byla ta beemka jak na ten rocznik , pisze ze lekko uszkodzona a moze po drugim dzwonie.. :?:cos dziwnie ta maska uszkodzona..
-
Kiedy opłacalny jest diesel?
Jezdze codziennie i nie jestem kierowca niedzielnym ,niektorzy pisza ze robia 30000-4000tys rocznie to chyba jada do raihu i spowrotem co drugi dzien bo w Polsce srednie przebiegi samochodow prywatnych tj.10000-15000tys.km to sa srednie dane a srednie spalanie ropy ok.6litr.na trasie to zadna nowina .W polsce przy takim ruchu co jest teraz nie da sie szybciej jezdzic chyba ze na wariata /pozniej pokazuja fotki co sie stalo/zaznaczam ze tez lubie docisnac a pierwszy samochod to syrenka tak ze jak kto pisze ze robi tyle km.rocznie to chyba jezdzi na autobanach a nie dojezdza do pracy .
-
E46 - kilka pytań - proszę o pomoc ...
..troche danych mozesz tu pobrac..http://www.bmw-klub.pl/n/samochody/danetechn.htm
-
temperatura silnika problem
moze byc walniety rezysto 1 biegu ten co opisywalem w ubieglym tygodniu przerabialem to u syna w e-39 podjedz do elektryka nie go sprawdzi na krotko/wetylator/..
-
E46 - kilka pytań - proszę o pomoc ...
Witam prawidlowo powinno byc 4 klucze ,po lifcie 150 koni ..tu wpisz 7 ostatnich liter/cyfr z vin i bedziesz wiedzial cos wiecej.........na kazdym plastyku masz ro produkcji ..na masce od dolu jest naklejka zielona od klimy/jaki czynnik i ile wchodzi gram/ lampy moga byc bosha lub zkw nie ma reguly http://bmwfans.info/original/..
-
Kiedy opłacalny jest diesel?
Chyba scigac sie na sportowo.. :!:
-
Kiedy opłacalny jest diesel?
masz racje... :cool2:
-
temperatura silnika problem
moze czujnik w chlodnicy co wlacza went.od klimy i pomaga albo 1 bieg wentylatora klimy/przewaznie pada rezystor 1 biegu 0.5 oma 85w i wtedy biedzie sie grzal w korkach/ zeby go sprawdzic musisz wlaczyc klime jak jest zimno na dwoze to musi chodzic zaraz po wlaczeniu na 1 biegu.co do czujnika na chlodnicy jest z prawej strony chlodnicy troche u gory...
-
Kiedy opłacalny jest diesel?
bo jest lepszy od benzyny/u nas na razie nie ma autostrad na benzyne/...za 50zl zrobie 200km a benzyna 100zl. i co oplaca sie.. :?:
-
Kiedy opłacalny jest diesel?
Witam ja jezdze rocznie 10000-15000 i mnie sie oplaca bo turbiny czy wtryskow jak pisza co rok sie nie wymienia a czesci eksploatacyjne sa podobne do benzyny....
-
To nie jest ful opcja co opisuje
Witam odpowiedam koledze Sebiks.. 1/ksenony sa 2/navi jest 3/porktronik w opcji 4/siedzenia podgrzewane sa 5/poduszek 8 6/rolety reczne 7/skora 8/kontrola trakcji 9/zmieniarka ..e-39 03 98r pisze bo taka mam...
-
Sportowe sprężyny do E46
spojzyj tu....http://bmwfans.info/original/E46/Lim/320d-M47/ECE/L/N/2000/09/mg-31/...i tu..http://bmwfans.info/original/E46/Lim/320d-M47/ECE/L/N/2000/09/mg-33/..
-
Diesel - zima
tak jest ze im nizsza temp.swiece beda dluzej grzali /teraz sa swiece szybko grzejne/ kolega...vtec81..napisal ze na kom.wyszlo mu ze ma wszystkie strzelone /nie wiem jak w bmw ale w mercu jak np.1 strzelona to kontrolka pokazuje ze jest cos nie tak ze swiecami,w vw tez pokazuje/..
-
Diesel - zima
Witam jak garazujesz pod chmorka lub zimnym garazu to musisz miec dobry aku. bo disel musi dobrze przekrecic...
-
Coś nie tak z termometrem zewnetrznym
kabelek moze sie przetrzec za chalogenem z prawej strony i tam jest tez wtyczka od czujnika /wedlug mnie wychodzi na wtyczke moze byc zly styk lub zawilgocony czujnik / uklad dziala na zasadzie zmiennej opornosci w zaleznosci od temperatury,wychodzi ze masz za wysoka temp./za duza opornosc/ jak by co to pisz lub zadzwon tel.603922850.. :cool2:
-
To nie jest ful opcja co opisuje
Tak jak w temacie podaje link...http://www.allegro.pl/item254294877_bmw_523i_170km_kombi_full_zobacz_32_zdjecia_.html
-
Jak rozpoznac rok produkcji po VIN
to poszukaj na forum bylo...
-
Coś nie tak z termometrem zewnetrznym
kolego ...bicker..do mnie pijesz.. :?:
-
Jak rozpoznac rok produkcji po VIN
WITAM....tyle razy bylo na forum ale ci podam......wpisz ostatnie 7 liter/cyfr codu vin tzn nadwozia...... ..http://bmwfans.info/original/..
-
Coś nie tak z termometrem zewnetrznym
Witam jak by byl zepsuty czujnik to by pokazywal -49 a co do podrobki to nie ma znaczenia kosztuje 16zl. i dziala elegancko,62zl to nie wiem czy to nie uzywany.. :?: ..bo nowy w serwisie kosztuje 150zl. :norty:
-
Rozmiar opony????
Witam wejda to sa opony do tych felg ...porownaj sobie tu...http://www.opony.com/
-
Tylne Lampy
Witam ty masz samochod przed liftem a lampy sa po /na alegro podaje rocznik/ ale do twojego mozesz kupic podobne tj.do 2001r.
-
Wybuch gazu - nie chodzi na wolnych obrotach na benzynie.
Witam posprawdzaj czy wszystkie wezyki od podcisnienia i inne sa na swoim miejscu , mogl jakis spasc i dostaje sie slepe powietrze/mialem taki przypadek bemce 5/wypchnelo wezyk co szedl pod kolektorem ssacym,wcale go nie bylo widac... :cool2:
-
Atrapa
podroba to tylko nazwa a w ASO placisz za znaczek bmw... :wink:
-
Atrapa
Witam spojzyj na alegro tam podruby kosztuja duzo mniej niz w ASO a wygladaja o niebo lepiej niz orginaly ,lub sklepy internetowe /ja kupilem do e-46 za 38zl i wygladaja bardzo dobrze/ i pasuja ok.