Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. ...ja tak zrobilem jak opisuje iwszystko jest ok/nie jeden reflektor tak zrobilem/wilgoc zawsze wchodzi od strony zarowki tzn.od przodu/.....
  2. zbigniewst odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    Witam...mozesz smialo zakladac tymbardziej do e-36 /e39 maja fabrycznie 225/...powodzenia
  3. Graty to ty moze masz ale jak nie ogladales to nie przesadzaj ja tez nie ogladalem ale nie pisze ze to sa graty /z gory nie zakladaj/ pomagaj ludziom a nie krytykuj kolego.......DAREX....
  4. nie ty tylko DAREX glupio pisze i to nie pierwszy raz dlatego ma juz 3 ostrzezenia..
  5. na przyszlosc nie obrazaj drugich.. :mad2:MAM na mysli kolege DAREX
  6. bo jestes nie kumaty /to byly tylko przyklady/
  7. Kolega DAREX mysli ze w raichu daja za darmo.. :mad2:
  8. Witam ... za taka kase mozna kupic przyzwoita e-34 z gazem np.ta.....http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3579087
  9. Witam ...przy takich malych obrotach jak pisze/500/to kontrolka ma prawo sie zapalic szczegolnie jak jest silnik goracy i olej zadszy /zalezy jeszcze od oleju i przebiegu/obroty powinny byc automat 600/700 a manual 800/900...jak sa za male obroty to jest miejsze cisnienie i czujnik zapala kontrolke.....
  10. lepiej jak najszybciej w urzedzie sprostowac bo moga byc klopoty..
  11. zbigniewst odpowiedział(a) na jacekkarasowski temat w E39
    wcale nie ladne a i cena do myslenia... :jawdrop:
  12. moze tu cos zobaczysz/ %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/48120_p.png przez otwor w blotnika tam gdzie nr.1....
  13. ja mam tez bezwypatkowa to co widzisz na zdjeciu 1/trzesie u mnie tak samo /bo to 4 gary/i mam cip 160KM 2/termostat daj se spokuj /by sie grzal jak bys stal w korku lub na siatlach/ 3/wentylator klimy wspomaga tylko jak jest mocno goraco i chodzi klima a wiskoza nie daje rady . Gdybys byl blizej to bym ci pomogl bo naprawiam klimy.zobacz profil
  14. moga byc smialo 195x65x15 zreszta bylo na forum...
  15. dekelki wyciagnac nic nie da ./nieszczelnosc jest od przodu/dekielkow mozesz wcale nie miec od tylu tylko kurz wchodzi.. :cool2:
  16. podalem ci linka do galek czemu nie czytasz.. :?: ..tam sa galki jakie potrzebujesz... :nienie:
  17. Tu wpisz 7 ostatnich cyfr z kodu VIN i wszystko sprawdzisz.....http://bmwfans.info/original/
  18. Witam widze ze koledzy glupoty pisza.Ja tez mam e-46 320d itez nie ma zaluzji /wychodzily 2 wersje/a nie tam zaraz po dzwonie.Wersja z wiskoza nie ma zaluzji,nie wiem czym ty sie martwisz z nagrzaniem silnika , wiskoza wlacza sie gdy jest goraco i rosnie temperatura.Zapala i gasi sie zawsze na P z klima to musisz sprawdzic co jest.Podaje ci rysunek ze wychodzili 2 wersje i niech inni nie czaruja.../ %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/18792_p.png %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/16083_p.png nr.1 silnik elektryczny nr.5 wiskoza
  19. Witam na sprezarce jest typ.sprezarki nie wiem czy bedzie pasowala/zalezy od mocowania i sprzegla/
  20. Witam moze tu cos znajdziesz/http://moto.allegro.pl/18811_galki_zmiany_biegow.html?order=t&view=gtext
  21. zbigniewst odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E36
    albo ta betka.. :8) http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&id=11111111280322934&sr_qual=GN&sprache=1.... :jawdrop:
  22. zbigniewst opublikował(a) temat w E36
    Oto co znalazlem fajna co :?: http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&id=11111111280791077&sr_qual=GN&sprache=1.. :cool2:
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na arj14 temat w E36
    po pierwsze nie ten dzial a po drugie jak ci ktos odpowiada to czytaj uwaznie :jawdrop:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.