Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
Krzywe tarcze hamulcowe, nie wiem co robic.
No teraz juz wiem, ze przetaczanie daje efekt na chwile. Wymienilem tarcze i jest spkoj. Jezdze i jest dobrze. Teraz sie nie przegrzewaja. Aha i mam wloty w zderzaku.
-
NOWY Jak zmienić język w E39 ???
W oBC nie ma zadnej opcji do zmiany. Tylko komp pozostaje.
-
Co zrobić z hamulcem recznym ? Slaby
Nie wiem czy t takie fajne. U ojca w Renault jest silnik 2.0 16V i ma z tylu tarcze i hamuje super dobrze, tak ze auto momentalnie sie zatrzymuje zalozmy przy 20 km/h. Tak tez sa szczeki na recznym ?
-
Co zrobić z hamulcem recznym ? Slaby
Nigdy w zyciu. Nigdy nie szaleje autem. Nawet nigdy nie wylaczam ASC. Ja po prostu jezdze innymi autami i reczny jest taki pewniejszy. Zastanawia mnie tylko czy moge miec tak w e39.
-
czy 800zl za takie lampy to normlana cena?
Ja nie mowie, ze nie toleruje, ja po prostu nie akcpetuje rzeczy nie oryginalnych. Oczywiscie Marcin978 mozesz kupic to co uwazasz, a to czy ktos to oceni, ze to wies tuning czy nie to juiz indywidualna sprawa :). Ogolnie kup jak chcesz. ja bym kupil te za 220 zl. Oryginalne. Zawsze wyglada zgrabniej, porzadniej i tak przyzwoicie, jak przystalo na beemke. Pozdraiwam.
-
czy 800zl za takie lampy to normlana cena?
Oplaca sie bo w Anglii jedna taka lampa to 110 funtow. Ale nie rob z auta bamberozy. Oryginaly sa najlepsze. Ja te swiatla zaliczam to wiejskiego tuningu. Nie profanuj oryginalnego wygladu e36. Pozdr.
-
Błąd poduszki
Szukaj. Duzo o tym bylo. bardzo duzo. Bez kompa nie stwierdzisz co jest grane. Moze yc kilka powodow.
-
dziwne odgłosy z przednich szyb
Po pierwsze zatytuluj watek bo admin Cie zrabie. Zaznacz ze dotyczy to e46. Po drugie o ile wiem to spokojnie mozesz zdjac boczek nawet jesli masz airbaga. On sie trzyma drzwi a boczek nie ma z nim nic wspolnego. Sprawdz czy wewnatrz nie masz jakiegos luzu. Pozdrawiam.
-
Co zrobić z hamulcem recznym ? Slaby
Witam. Mam strasznie slaby hamulec reczny, a szczeki sa jak nowe. Auto to e39 M62 B35. Nie wiecie jak to podciagnac albo cos zrobic ? Kupilem nowe szczeki, zdjalem tarcze a tam jeszcze nie zuzytte oryginalne szczeki. Co robic ? chce miec reczny jak zyleta a mam slaby jak w maluchu. Podciagniety raz byl i tez hamowal slabo, tzn nie lapal tak mocno. Moge spokojnie postawic go na recznym, ale nie da sie tak zrobic, ze kola zablokuja sie jak powoli jade.
-
Pomóżcie odkrecic koło
Mozna nawiercic (szlifierką) rowek i odkrecac srobokretem + mlotek, mozna Przyspawac klucz, mozna tez nabic dobrą nasakdę i powinno pojsc Bo padne, srobokretenm to se mozesz najwyzej spuscic powiewtrze w kole.
-
Trzymanie sie drogi i komfort jazdy
Generalnie to trudno jest znalezc samochod taki, ktory jezdzi lepiej niz jakiekolwiek BMW :). Nie porownuj tego z seatem bo padne. W seacie miales nie szersze niz 205. Na 100%. Beemki maja szerokie opony, wiec koleiny to jest duzy problem. Tak bedzie auto sie zachowywac. Zmien je na 205 to bedzie o niebo lepiej. Tylni naped nic nie zmienia, napewno masz ASC, wiec jest tak samo bezpiecznie jak na przod. A tylni naped jest tylko w autach wysokiej klasy (BMW :)), nie nawidze napedu na przod, to jest tak jak chodzic na rekach. Pomysl jakbys sie czul chodzac na rekach. To jest tylko wina opon. Kazdy uzytkownik Ci to powie. Pozdrawiam.
-
Kupilem kierownice do BMW i zostalem oszukany. Allegro
Wlasnie kupilem kierownice oryginalna do BMW i zostalem oszukany. Wplacilem pieniadze a koles w skrocie powiezial, ze mam spadac, a mialem zle przeczucie. Oto link http://www.allegro.pl/show_item.php?item=127038754 Kiedy w tym kraju zaczna to tepic. Juz zglosilem na Policje. Bede walczyl choc to tylko 160 zl.
-
Czujnik abs
Tak, ale jak dobry komp to mogl za niego zaplacic 20000 zl. 50 zl to nie tak drogo
-
Pomóżcie odkrecic koło
Mozesz jeszcze jechac do magika mechanika, takiego co robi wszystko, on niszczac tte sruby powinien to odkrecic
-
[ E32 ] i [ E34 ] R6 vs V8
Ja mialem 530i V8 m60 i 540 i V8 m60 i wszystko bylo super. Chodzily idealnie rono na biegach jalowych i nic mi sie nie dzialo. To sa pojedyncze przypadki. ja bym sie nie bal.
-
Pomóżcie odkrecic koło
To jedz do serwisu, oni Ci dopasuja nakladke. Bo chyba mozna je doklupic, jesli miales oryginalne sruby zabezpieczajace.
-
Pomóżcie odkrecic koło
Felgi oryginalne ?
-
Pomóżcie odkrecic koło
Powinien byc w zestawie narzedzi. Masz oryginalne felgi ?
-
[ E32 ] i [ E34 ] R6 vs V8
Rownie dobrze mozna powiedziec, ze wolalbym nowe R4 niz V8 na wykonczeniu. Chyba to wynika z czystej logiki co napisales.
-
Poczebuje spuścić płyn z układu chłodzenia
Odkrec rure od wody i spusc. Taka gruba, i jeszcze chyba masz gdzies pod chlodnica mala srubke, ktora odkrecasz i caly plyn z chlodnicy wylatuje, ale nie jestem pewien. Muysisz zobaczyc. Ktory masz rok auta ?
-
Wymienilem tarcze, bicie ustapilo. Ale...
Felgi mam oryginalne. Opony nie wiem czy sa ok. Wygladaja ok, bo bylem je wywazyc o koles powiedzial, ze wszystko rowniutkie. Zawieszenie bylo sprawdzane, ale naprawde zauwazylem, ze mechanicy w Polsce nie potrafia znalezc luzow. Nie wiem, szukaja i szukaja i mowia, ze wszystko ok. Nie wiem do kogo juz jechac.
-
Wymienilem tarcze, bicie ustapilo. Ale...
witam, tak jak wyzej. Wymienilem klocki i tarcze, bicie przy hamowaniu ustapilo w kazdym zakresie hamowania po za 80-100 km/h. W tych okolicach predkosci jest bicie, podczas jazdy deilkatnie to czuje a jak zaczne delikatnie hamowac w tych okolicach to bije troche mocniej. Tarcze na bank proste, klocki tez ok, co moze byc jeszcze przyczyna. Tylko w tym zakresie predkoci cos bije. Nie moge dojsc do tego co to. Nie mam luzow w przerdnim zawieszeniu, z tylu mam do wymiany (maly luz) wahacz tylni gorny. Juz kupilem. Czy to moze byc przyczyna, ze od tylniegho zawieszenia czuje cos na kierownicy ? Wydaje mi sie to malo prawdopodobne, tym bardziej, ze naprawde luzj est tak maly, ze godzine kazalem na stacji kontroli go szukac. Nic po za tym nie stwierdzili. jak myslicie?
-
[ E32 ] i [ E34 ] R6 vs V8
wiesz , ja się przesiądne z beczki diesla więc podejrzewam że ten szok bedzie długotrwałym przeżyciem dla mnie :lol: co nie zmienia faktu ze chciałbym dokonac właściwego wyboru i nie żałować po np pół roku . Ciagle się zastanawiam nad wyborem : E34 2,5 24V lub 3,0 V8 bądz E32 3,0 V8 (jezeli 34 to tylko i wyłącznie kombi) Ja mialem e34 3.0 V8 i to wlasnie w kombi :). Swietne autko. Teraz Ci powiem dlaczego nie wybralbym 2.5 24V. Po pierwsze: dynamika - V8 jest lepsze, po drugie: wytrzymalosc - V8 bardziej wytrzymaly, po trzecie: 24V wcale nie bardziej oszczedny, jedyny minus V8 to czesci, ktore sa minimalnie drozsze i troszke trudniej sotac zamiennik, ale do e34 juz sa raczej wszystkie. To jest Twoj wybor. Ja bym nigdy w zyciu nie wzial 24V, przez to, ze napewno nie bedzie oszczedniejszy. Bedzie palil tyle co V8, a dynamika gorsza i to znacznie czuc jak sie jezdzi raz tym a pozniej tym. Powodzenia.
-
2.0 24v strzały na benzynie.
A masz gaz ?
-
Przed wbiciem biegu slysze małe pukniecie
mozesz mi to zlokalizowac nr Vin to BM56058, ktora to czesc ?