Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
Drgania kierownicy - tarcze, opony, felgi sa dobre.
Odswiezam temat. Bylem dzisiaj w serwisie, sprawdzili wszystko, zero luzow w zawieszeniu, a kierka bije p[rzy 75-95 km/h. Nie wiem co robic. Nowe opony nawet zalozylem. Oni podejrzewaja, ze felgi moga byc krzywe, chociaz nigdy w zyciu w nic nie przywalilem, ani nawet na chodnik szybko nie wjechalem. Jak myslicie ? Idzie jakos sprawdzic czy felga krzywa jesli nic nie widac na oko ?
-
Krzywe tarcze hamulcowe, nie wiem co robic.
Wystarczy starac sie unikac hamowania powyzej tych predkosci, a tarcze wytrzymaja dluzej. Nie bede zmienial tarcz 6 razy w roku tak jak Ty :) Bo napewno jest inne rozwiazanie. Jak juz to od razu zainwestowal bym w cos konkretnego. Przeczytaj sobie Twoj post, ze Zimmermany zmieniasz co 4 miechy a zwykle co dwa :mad2: Troche to nie logiczne. Pozdrawiam.
-
Drgania kierownicy - tarcze, opony, felgi sa dobre.
Ok,. dzieki wielki, a one sa dostepne tylko w oryginale ?
-
Drgania kierownicy - tarcze, opony, felgi sa dobre.
Czy potrafilbys mi to pokazac w realoem'ie w moim modelu ? Moje ostanie 7 znakow Vin to BM56058 ??
-
Zdecydowałem się zrobić pompę wtryskową w tds...
Adresu Ci nie podam, bo nie jestem z okolic Sosnowca, ale moj kumpel ostatnio to robil w 525TDS e34 i zaplacil za zregenerowanie 200 zl i za wyjecie calej pompy u mechanika drugie tyle. Sama regeneracja to grosze, roboty troche jest z wyjeciem, ale po tym zabiegu auto odzyskalo ducha i ma fabryczne parametry przyspieszenia i dynamiki. Pozdrawiam.
-
TD na TDS czy tak się da?
za 12 tys. znajdziesz dobrego TDS'a z 93 roku. Ja bym nie bawil sie w przerobki. To nigdy nie bedzie to co oryginal i zawsze wynikna jakies kklopoty. Pozdrawiam.
-
Po 5 miesiącach stania w miejscu nastepujace objawy
Na 100% akumulator, a pompa bedzie raczej dobra. Pozdrawiam.
-
Krzywe tarcze hamulcowe, nie wiem co robic.
Tak czesto zmieniasz :mad2: ? To bogaty jestes bo mnie nie stac na to, zeby zmieniac tarcze co dwa miesiace A szczegolnie zimmerman'y. Na twoim miejscu to skalkulowalbym koszty i kupil jakies konkrety np ceramiczne albo cos za 5 tys zl. Napewno by Ci sie bardziej oplacalo. Nie ciesze sie, po prostu wystarczy uwaznie jezdzic, nie hamowac powyzej 120 i po hamowaniu nie wjezdzac w kaluze. Proste.
-
Zdecydowałem się zrobić pompę wtryskową w tds...
Cp chcesz z nia zrobic ? Zregenerowac ?
-
Drgania kierownicy - tarcze, opony, felgi sa dobre.
Tylko chyba u mnie nie ma wytmiennych tuleji, trzeba cale wahacze.
-
felgi aluminiowe zimą
Jaks bzdura to co piszesz. W mojej rodzinie kazdy zmienia i jezdzi na alu i jest ok, nie widze zeby cos ise dzialo. Felgi rowniutkie i czyste, lakier nie schodzi. No chyba, ze jezdzisz nabadziewnych nie oryginalnych felgach.,
-
Czy ktos wie co to za czujnik ?
Jak wyjalem czujnik z podlaczona wtyczka ze zbiorniczka to nic nie powiedzial. Dopiero jak odlaczylem wtyczke od czujnika. Ok, ale to dalej nie jest odpowiedz na pytanie. chchialbym wiedziec co go uruchami, bo napewno nie brak plynu.
-
Czy ktos wie co to za czujnik ?
Nie,. nie szukam, ale chyba nie dziala mi ten czujnik. Chce wiedziec jak ten czujnik dziala, skoro wyjalem go, i nawet plyn nie wylatuje. Po prostu jest suchy, tak jak gdyby onb wogule w plynie nie lezal. Zastanawia mnie czy ktos wiec jak on dziala. Bo napewno nie wlozony w plynie.
-
M5-Problem ze zmiana jezyka.HELP!
Nie, zostaje Ci tylko komputer. Podjedz do Bosch service albo cos, oni Ci zmienia.
-
Drgania kierownicy - tarcze, opony, felgi sa dobre.
Wiec bylem znowu u mechanika i rozpedzil mi kola na podnosniku. Najpierw lewe przednie a pozniej prawe. W lewym w calym zakresie predkosci bnylo ok, a w prawym w pewnym momencie drzal, tzn kolo cale drzalo, nie tak mocno, ale delikatnie. Czyli juz nie wiem, opony juz zmienilem i dalej mam problem. Co to moze byc ?
-
Czy ktos wie co to za czujnik ?
sorry , poprawilem.
-
Czy ktos wie co to za czujnik ?
Nie prawda. zdziwilem sie, wiec go wyjalem zupelnioe ze zbiorniczka. I dalej komp nic nie mowil. Ale czy widzisz to, ze na rysunkach one wygladaja inaczej ?
-
felgi aluminiowe zimą
No pewnie, ze mozna, ja tez jezdze. Co ma sie stac ? Jest lepiej niz na stalowych, bo alumioniowe felgi waza mnie i przez to jest bezpieczniej, mniejsza waga zawieszenia oznacza lepsze trzymanie sie drogi.
-
Głowice BMW 750
Musisz lekko uniesc silnik, niestety.
-
Czy ktos wie co to za czujnik ?
Witam. Bylem w sklepie i pytalem o ten czujnik. jest to czujnik poziomu plynu w chlodnicy. To mi powiedzial sprzedawca. Pierwszy link to nr 9, http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DE11&mospid=47547&btnr=17_0135&hg=17&fg=05 Natomiast na drugim linku jest to nr 20 bez opisu http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DE11&mospid=47547&btnr=17_0161&hg=17&fg=05 , tak jak ten ma nr 20 tak wyglada moj, to co to jest ten na pierwszym linku nr 9 ? Nie za bardzo rozumiem. I jak niby te czujniki dzialaja ? Ostatnio wymienialem plyn w chlodnicy, spuscilem plyn i wlaczylem stacyjke na poziom drugi. Komputer nie powiedzial nic o braku plynu w zbiorniczku. Dopiero wtedy gdy odlaczylem czujnik to wyskoczyl tekst: sprawdz polyn w chlodnicy. Czy jest ktos madry i wie dlaczego na tym zdjeciu czujnik wyglada tak, a n adrugim tak numery 9 i 20 ? Dlaczego jak nie bylo plynu to nic mi komp nie powiedzial ?
-
Drgania kierownicy - tarcze, opony, felgi sa dobre.
Ile za regenracje ? I gdzie to oddac ?
-
Drgania kierownicy - tarcze, opony, felgi sa dobre.
Ale wmieniles same gumy ? bo ja mam ten sam problem.
-
[E36] Wymiana pompy wtryskowej
Jezeli chodzi o to, to niestety ale chyba zpostaje Ci mechanik. Troche roboty to jest, a szczerze mowiac ja za duzo tez o tym nie wiem. Po prostu znajomy to robil i przez to wiem.
-
[E36] Wymiana pompy wtryskowej
Regeneracja pompy wtryskowej to koszt ok 200 zl. Natomiast rozebranie kilku czesci w silni9ku jest drozsze, ale nie trzeba zdejmowac glowicy.
-
Parowanie szyb po wlaczeniu klimy
:mad2: O bosche, zmiencie filtry przeciwpylkowe i bedzie duzo lepiej. Macie stare zwilgociale i zapchane. Pozdrawiam.