Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
Wymieniłem klocki a kontrolka nadal świeci.
U mnie w motoryzacyjnym 44zł/sztuka. A do serwisu BMW dzowniles ? No ja podalem cene mniej wiecej.
-
Wymieniłem klocki a kontrolka nadal świeci.
Kup dwa, koszt maly, ok 25 zl za jeden. Pozdrawiam.
-
problem z olejem - szybko znika...
Bez przesady! Zalezy to przedewszystkim kolego od stanu silnika Naprawde nie wiem skad masz takie bledne informacje. Nieprawda. Nieprawdaaaa. Nic nie zalezy od stanu licznika. Jesli ktos o auto dbal od nowosci i nie katowal od nowosci, jezdzil spokojnie i porzadnie dotarl auto, zmienial wszystkie oleje itp., to nigdy nie bedzie bral oleju, a po za tym minimlane zuzycia to normalka.
-
Wymieniłem klocki a kontrolka nadal świeci.
Kupiles nowe czujniki ? Jesli nie kupiles to bedzie swiecic bo sa juz zjechane, musisz kupc nowki. Pozdrawiam.
-
Wspomaganie siada, przyczyna ?
No to cool. Sprawdze czy na wyzszych obrotach bedzie lepiej :). Dzieki wielkie koledzy, za wasze cenne informacje. Pozdrawiam wszystkich.
-
zatrzasniete kluczyki
Przecież to nie syrenka czy maluch żeby dziurki wiercić w zdrowej blasze. Wybij najmniejszą szybkę , otwórz okno lub wyciągnij guzik w drzwiach i dostań się do środka. Tam albo guzik otwierania klapy bagażnika lub przez worek na narty (...). Tak do kazdy glupi umie zrobic :)
-
Wspomaganie siada, przyczyna ?
Jestes tego pewny ? Chyba lepiej jak zaczne od tego paska co ?
-
przegrzane tarcze hamulcowe - posible ???
I w kolko to samo. Nie ma co sie denerwowac, w Polsce bylo zle i jest wciaz tak samo. Jeszcze z 20 lat potreba na jakies radykalne, widoczne zmiany. Tarcze mnie tez wkurzaja, bije mi kierownica i kit. Nie wiem co robic. Wymiana klockow i tarcz dala rezulatat 5-cio minutowy. Poddaje sie, jezdze z bijaca kierownica w moich rekach :cry2:
-
zatrzasniete kluczyki
Do bagażnika przez szybę nie, ale będąc w aucie ma dostęp do przycisku/włącznika otwierającego bagażnik elektrycznie. Myslisz, ze ten przycisk dziala, gdy sa zamkniete drzwi pilotem ? Tzn zabezpieczenie jakies chyba jest ??
-
Wspomaganie siada, przyczyna ?
Czyli pasek moze byc zuzyty lubv zle naciagniety ? Jesli jest zuzyty to po prostu go wymienic, a jest taka opcja ze stalo sie cos z ta przekladnia ?
-
Wspomaganie siada, przyczyna ?
Ale pompa nie wydaje zadnych piskow, jest cichutka. Myslisz, ze moze sie konczyc ?
-
Wspomaganie siada, przyczyna ?
Dzieki Robert, na Ciebie zawsze mozna liczyc. Powiedz mi tylko, latwo sie dostac do tego paska ?
-
Wspomaganie siada, przyczyna ?
Who will help me ?
-
przegrzane tarcze hamulcowe - posible ???
Tarcze oryginalne BMW a klocki JURID. Tez dobra firma. Ja nie wiem. Ja nie wjezdzam w kaluze, ani nie hamuje ostro. Juz mnie kur..... bierze. Po za tym, ostatnio bardziej krzywa byla tarcza lewa, a czemu to nie wiem. Ja jezdze na ogol spokojnie a i tak mi sie krzywia tarcze, no kurde. W poprzednich Beemkach tez tak mialem, ale akurat to byly e34. Ja mam pecha na to hamowanie i biecie kierki.
-
zatrzasniete kluczyki
NIE CHCEM ALE MUSZEM :mad2: Jesli zatrzasnales kkluczyk w bagazniku to masz problem. Prawdopodobnie bedziesz musial wywiercic mala dziurke w klapie i otworzyc to recznie. Spece wiedza gdzie to jest. Musisz chyba poradzic sie kogos, innego sposobu nie widze.
-
Wspomaganie siada, przyczyna ?
Witam, pisalem juz o tym problemei wczesniej. Otoz, gdy pojezdze troche wiecej autem, jakas godzine non stop, albo dluzsza trase to jak sie zatrzymam i chce np. zaparkowac krecac kierownica do konca w prawo lub w lewo mam straszny opor na koncu. W poczatkowej fazie skretu ok, a pozniej ciezej i ciezej. Wkurza mnie to. Wystarczy wylaczyc auto, odczekac 30 min i juz na jakis czas bedzie dobrze. Wymienilem plyn od wspomagania, ale niestety to nie pomoglo. Moze mi teraz ktos powiedziec co jest przyczyna ? Czy bede mial do wymiany przekladnie ? Czy jest to drogie i czy moze da sie to naprawic ? Pozdrawiam i dziekuje.
-
przegrzane tarcze hamulcowe - posible ???
No ja nie mam nigdzie najmniejszych luzow i dokladnie to samo. Nowe tarcze, minelo kilka dni i znowu bicie. Ja juz nie wiem czemu one sie przegrzewaja. Klocki tez nowe. Pozdrawiam.
-
Bite czy nie?
Wlasnie o tym samym myslalem. Pozdrawiam.
-
Kilka pytań nowicjusza !
Witam. Nie napisalem, jaki masz silinik. Po drugie od razu z gory, dlaczego chcesz lac Lotosa? Przeciez lotosa to sie powinno lac do poloneza a nie do BMW. Klocki i tarcze to nie wiem, czy takie super. Bardzo tanie, ale mozesz zaryzykowac, popekac nie powinny.
-
Bite czy nie?
Auto czy bylo bite czy nie to naprawde latwo rozpoznac. TAK SLADY OD RAMY. Nie w stodole. Jak cala konsttrukcja jest naciagana przez dlugi czas to niestety slady zawsze zostaja i to nawet jak robia w serwisach. Moj znajomy mial naciagane auto Grand Cheeroke w serwisie, wciaz serwisowane auto, idelanie mu naciagneli i auto jezdzi prosto, choc bylo po dorbnym wypadku, jednak konstrukcja sie naruszyla. Slady sa, wystarczy sie znac. Kazdy kto cos takiego robi, wie gdzie szukac takich rzeczy i raczej takich ludzi nie da sie oszukac. Jesli chodzi o szyby to sie nie przejmuj. 2 lata temu kupowalem nowke Renault Scenic II i szyby tylnie, male mial z 2003 roku, a reszte z 2004. Po prostu fabryka wyprodukowala auto w 2004 a szyby wstawione z 2003.
-
Bite czy nie?
Z tym akurat sie nie zgodze. Przeciez auto moglo byc poodzierane i powgniatane, dlatego ktos malowal. Wiec malowanie nie oznacza, ze auto bylo bite. Ludzie bardzo czesto wlasnie robia takie bledy (Polacy) - "Nie, nie kupie tego auta bo bylo malowane" - czy to musi oznaczac od razu, ze bite ??? Wkurza mnie to. Ja dbam o swoj samochod i mam lakier juz troche zniszczony. Bede teraz wkladal 4 tys. zl w samo lakierowanie. I jak bede kiedys sprzedawal i ktos mi powie, ze jest po wypadku to go chyba walne. Najlepiej sprawdzic czy sa slady od ramy, jesli auto bylo naciagne to da sie zobaczyc. po wszystkim to widac, - czy drzwi sie zamykaja dobrze, czy trzyma linie itp. Pozdrawiam.
-
zaryglowane drzwi - cholera mnie bierze
Fizycznie sie nie otwieraja na osciez tak ? Czyli po prostu masz zamkniete. Problem jest w tym, ze tam jest silownik elekltryczny, mozesz miec duzy problem. Jeszcze nie slyszalem o tym przypadku. Polecam Ci nie zabierac sie za to samemu, chociaz chyba juz troche za pozno. Jedz do jakiejs firmy, albo do jakiegos magika mechanika, napewno ktos Ci to otworzy,
-
Ustawienie elektrycznego szyberdachu w E36
Zawsze wszystko wiedzial :) Pozdrawiam.
-
Olej mineralny
Jesus Christ. :jawdrop:
-
93 - 103 stopnie w czasie jazdy > silnik M52
Sa dwa czujniki przed termostatem i za. Kiedys mi sie termostat zacial i podcas jazdy zgasl mi samochod. Mechanik wytlumaczyl mi, ze czujniki mierza roznice temperatur i jesli jest za wysoka to wylaczaja silnik. Czy to mozliwe? Rzeczywiscie tak sie stalo, ale to troche glupie z jednej strony, bo sie mozna zabic. Pozdrawiam.