Skocz do zawartości

Mlodzik18

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mlodzik18

  1. To w tej kratce powinno cos swiecic ? U mnie nigdy nie swiecilo. We wszystkich rocznikach to monowali ?
  2. Mam pytanie. Wyczyscilem krokowca w moim m62 i wydaje mi sie, ze troche nalecialo tam do srodka i slychac plyn. Czy krokowy musi byc suchy, zebym go zamontowal spowrotem i spokojnie odpalil ? Czy moze byc troche tego srodka, czyscilem go srodkiem do czyszczenia gaznikow.
  3. Mlodzik18 odpowiedział(a) na snared temat w E39
    Moze lozysko masz walniete ? Buczy Ci podczas jazdy ? Albo jak podniesiesz tyl i zacvzniesz ruszac kolem to jest opor jakis delikatny ? A zklima to sobie odpusc, no chyba, ze masz tanio wszystkie czesci. Bo zmienia sie praktycznie wszystko. I dochodza czujniki, wszystkie wloty regulowane sa elektrycznie, automatycznie.
  4. Mlodzik18 odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w E39
    Czyli lepiej zostawic to i sprawdzic na kompie ? Sondy byly wymieniane 4000 km temu. Ogolnie autko pracuje dobrze, tylko w zakresie tych obrotow cos jest nie tak. Czy ten nagara latwo usunac i gdzie moglbym go szukac ?
  5. Mlodzik18 odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w E39
    Gdzie to kupie ? I czy wystarczy, ze psikne, czy zamocze ? Jak dlugo powinienem to robic. Mam problem w moim aucie taki, ze gdy spadaja obroty od 800-550 to czuje delikatnie takie bujanie. Czy to moze byc wina silniczka krokowego. Gdy obroty juz spadna do tych 550 to jest ok, bez drgniecia. I to samo jest gdy jade np. na dwojce bez gazu, to jesli jest powyzej 500 obrotow, to przerywa, a jak zejdzie do 500 to jest super.
  6. Mlodzik18 odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w E39
    Czyli moge go wyjac i wrzucic do benzynki ekstrakcyjnej ? Calego ? Wlasnie nie wiem jak to zrobic ? Jak go odkrece to nic sie nie stanie ?
  7. Mlodzik18 opublikował(a) temat w E39
    %5B640%3A480%5Dhttp%3A//mlodzik.eko-plaza.pl/silnik.jpg Czy to jest to cos na srodku na prawoi od bagnetu oleju ?
  8. Mlodzik18 odpowiedział(a) na Apex temat w E39
    A tuleje wahaczy gornych tez wymienione byly ? Bo ja ogolnie tez borykam sie z problemem, ale nie stukow, tylko bicica kierki podczas jazdy.
  9. Mlodzik18 odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w E39
    Czyli sa wymienne? To moze byc powodem tego, ze przy hamowaniu ok. 80 km.h bije mi kierka i przy jezdzie tez delikatnie ? Mechanicy nie moga znalezc luzow, tarcze i klocki nowe, opony nowe. Podobno luz w tych ltulejach jest trudny do wykrycia.
  10. Mlodzik18 opublikował(a) temat w E39
    Mam pytanie, znalazlem na allegro http://www.allegro.pl/item133803834_tuleja_wahacza_bmw_5_e39_540i_nowa.html One sa napewno wymienne ? W moim 535i V8 takze ? Odkrecilem kola i nie za bardzo widze czy jest to wymienne. Prosze o pomoc. Gosc ma do mojego modelu rowniez. Czy w realoemie jest to nr 6 ?? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DE11&mospid=47547&btnr=31_0264&hg=31&fg=05 ?? Czy smialo moge kupic ?
  11. Mlodzik18 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    Sprzedaj to auto i kup z szyberdachem.
  12. A mozecie mi powiedziec jak jest w e39 m62 ? Bo tez musze wyczyscic krokowy.
  13. Mlodzik18 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    Takie przerobki nie moga przejsc. Przynjamniej nie w BMW. Gdy masz szyberdach to dach jest o wiel grubszy i bardziej wzmocniony. Jak ktos Ci to zrobi to tylko skaleczysz sobie auto nieodwracalnie. Zostaw to i jezdzij bez szyberdachu. Lepszy wydatek to instalacji klimatyzacji. Boze jak takie cos czytam to mnie wszystko boli. Jak takie drastyczne mysli moga czlowiekowi do glowy przychodzic.
  14. Ale nie w tym problem. Dlaczego on sie buja jak spadaja obroty ?
  15. Nie, tak w kazdej V8 mialem.
  16. Nikt nie wie ?
  17. Powiedzcie mi dlaczego tak jest. Gdy zatrzyam auto to przez chwile czuje delikatne chwianie, do czasu gdy obroty nie zejda do 500. POmiedzy 700 a 500 jest nierowno. Przy spadaniu. Nie wiecie od czego tak sie dzieje ? BMW 535i M62.
  18. O ile pamietam to gdzies w srodzie wielkopolskiej. Regeneracja pompy wtryskowej. Auto jego bylo mulowate, ciezko palilo i przyspieszalo do setki w 20 s. Dal pompe do regeneracji. Polegala ona na uszczelnieniu, wymianie jakis uszczelek, nie znam sie/ Teraz autko chodzi super, wchodzi na obroty, przyspiesza idelanie i zapala na dotyk.
  19. Zregeneruj pompe. To nioe tak drogo. Kumpel robil w e34 525 TDS, zaplacil za robocizne 300 zl a regeneracja 200 zl, raze 500 zl i odpala na dotyk prawie, a i przyspieszenie o niebo lepsze.
  20. Mlodzik18 odpowiedział(a) na borys77 temat w E36
    To nie oznacza braku swiatel cofania, tylko swiatla tynego, jednego z dwoch. Czyli po prostu swiatla tylnego posotojowego.
  21. Mlodzik18 odpowiedział(a) na maciekszz temat w E39
    Pomylka w danych. Zawsze jest 6 biegow
  22. Mlodzik18 odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w E39
    help me.
  23. Mlodzik18 odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w E39
    Ale co sie robi z dociskiem ? Wymienic go ?
  24. Mlodzik18 opublikował(a) temat w E39
    moj kolega ma nastepujacy problem: gdy zmienia biegi i wrzuca kolejne 1,2,3 to ma wrazenie, jakby sprzeglo chwytalo mi dwa razy. Tzn. szarpie jak puszcze normalnie,. bo sie przejchalem, bez dodawania gazu pol na pol. To jest troche meczace, kazdy kto probuje sie przejchac tym autem to szarpie mu. Tak dziwnie jakby najpierw chwyta raz a pozniej jeszcze raz i przez to jest takie szarpniecie. Tarcza sprzeglowa jest ok chyba, bo sie nie slizga ani troche. Jak myslicie co to jest ? Mam takie samo BMW i u mnie tego nie ma. 535i v8 1997r.
  25. Nie martw sie :). Mialem dokaldnie to samo, to sie tworzy od plynu chlodniczego. ja tez myslalem, ze to olej albo cos, a okazalo sie ze po prostu z plynu po jakims czasie taki syf sie wydziela. Wywalilem caly plyn przepluykalkelem uklad i wlalem nowy. Spokoj jest. Na 100% masz wszystko ok.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.