Skocz do zawartości

MrSiekacz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MrSiekacz

  1. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    A wymiary sa takie same czy rozne tego ustrojstwa ?
  2. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Jeszcze takie pytanko. Mam do wymiany krzyżaka kolumny kierowniczej bo są luzy ( to przy maglownicy) Ta część się dzieli jakoś na pol? Czy muszę całość wymieniać
  3. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Kapie cały czas, zostawiłem ten karton na tydzień i nie ruszałem auta i są plamy na kartonie wielkości plyt cd. Jest szansa, że to z uszczelki miski tak się sączy?
  4. MrSiekacz odpowiedział(a) na Spiderjo temat w E39
    Moge polecić Ci czujnik z febi. Ja kupiłem juz dawno i działa. Bez zarzutów
  5. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Co wymianę oleju robie płukankę. Teraz jest motul x-cess 5w40.
  6. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Robiłem kompresje jakiś czas temu i wyszło jakoś po 11 barów na każdym cylindrze, moc trzyma.
  7. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Tak jak widać, przy gazowaniu tez dyma puszcza. Ale odziwo dzisiaj odpaliłem i ani grama dymu nie puściła. Pobor oleju mam dosyć spory, ale nie wiem ile spala , a ile wycieka bo walczę z wyciekiem i juz sam nie wiem skąd to leci.. wymieniłem uszczelkę pod pokrywa, uszczelkę bagnetu, odme, uszczelkę podstawy filtra i dalej leci. Taka plama po 1 nocy : https://ibb.co/cCcCcb0 Jest szansa, że w ciągu miesiąca moze tak wykapac w setkach ml oleju ? Po jeździe wyciek sie nasila.
  8. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    A pierścienie na tłokach jakie objawy dają?
  9. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Jeszcze 1 pytanie.. Na co wam to wygląda? na filmiku jest odpalanie, potem przegazówka https://www.youtube.com/watch?v=LaGxbTe0mxg
  10. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Orientuje się ktoś. Mniej więcej, ile może wykapac w skali miesiąca takim wyciekiem? Tyle nakapalo w 2h https://ibb.co/GPwSL0f
  11. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Jak nie urok to sraczka.. wszystko ogarnięte, ale błąd czujnika abs się pojawił.. stary czujnik ma śrubkę ułamana i siedzi chyba na stałe-.- jak to gowno teraz wyjac ?
  12. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Tak przy okazji.. ten wahacz do wymiany? https://ibb.co/72zZjBz https://ibb.co/8BbnjPK
  13. MrSiekacz odpowiedział(a) na mariusz42 temat w E39
    Tak przy okazji... ten wahacz do wymiany ?
  14. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Półoś, piaste i łożysko do wywalenia bo mam wszystko na zamiane, zależy mi tylko żeby zwrotnica przeżyła bo czujnika abs nie da się wyjąć i musiałbym nowy kupować. Trzyma mnie jedynie ta cholerna linka od ręcznego, nie moge wybić jej ze zwrotnicy
  15. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Jest tak zapieczone, ze nie da rady. Waliłem młotkiem w sciagacz aż młotek pękł. Ani o minimetr nie drgnęła. Musze wszystko demontować. Teraz mam problem zeby wybić linke od ręcznego. Jakies patenty? I boje się, że czujnik abs tez nie wyjdzie. Droga będzie ta wymiana lozyska ;)
  16. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Przetrzepałem trochę neta i niby da się tak jak ten mechanik tłukł to. Ze niby jak się tylko odkreci nakrętkę przy kole i bije polos to ma się trochę cofnąć. Co jeśli nie będzie się dało tego ruszyć tym ściągaczem?
  17. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Gwint trochę rozjechany na początku także polos tez chyba wymienię bo akurat mam jedna w zanadrzu. Dobra od jutra się biorę za robotę, jak coś się skomplikuje to dam znac
  18. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Czyli juz wiem ,ze tego mechanika omijac szerokim łukiem;) musze wymienić łożysko bo jak zlapie za kolo to lata na boki dosłownie. Od tego jego walenia mam gwint na polosi rozjechany i nie idzie nakrętki nakręcić. Chyba nie będę mierzył nawet tej piasty tylko przy okazji wymienie bo to koszt nieduży.
  19. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Bylem u mechanika ale odkrecil tylko nakrętkę od polosi przy kole, przy dyfrze nie ruszał i zaczął naparzac młotkiem zeby ja wybic, ani drgnęła. Stwierdziłem, że sam się za to wezmę. Zakupiłem juz ten sciagacz. Po czym poznać, ze piasta się nadaje do ponownego użytku?
  20. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Musze odkręcić polos od strony dyfra zeby poszło tym ściągaczem trójramiennym?
  21. MrSiekacz opublikował(a) temat w E39
    Witam. Napisałby mi ktoś krok po kroku jak wyjąć to cholerne łożysko w tylnym kole? Nie dawajcie filmików. Jak to zrobić zeby ta półoska z piasty wyskoczyła?
  22. Tak zrobiłem. Ciężko było to wcisnąć do końca, ale jak juz się udało to mam wrażenie, że głębiej wszedł bo nawet oleju więcej pokazuje ;p
  23. Panowie wyjalem rurkę a tam połowa oringu tylko:O druga połowa wpadła do miski chyba.. co teraz? :/
  24. MrSiekacz odpowiedział(a) na Spiderjo temat w E39
    ja na tylną półkę do e39 wsadziłem JBL STAGE3 627 HARMAN Mam Tył + sub podpięty pod wzmaka i grają całkiem spoko.
  25. No powinno, a nie jest :D jak tam oring wchodzi 19.5x3 a ja mam 19x3 to będzie lać?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.