Treść opublikowana przez MrSiekacz
-
Łożysko tył e39 528i
A wymiary sa takie same czy rozne tego ustrojstwa ?
-
Łożysko tył e39 528i
Jeszcze takie pytanko. Mam do wymiany krzyżaka kolumny kierowniczej bo są luzy ( to przy maglownicy) Ta część się dzieli jakoś na pol? Czy muszę całość wymieniać
-
Łożysko tył e39 528i
Kapie cały czas, zostawiłem ten karton na tydzień i nie ruszałem auta i są plamy na kartonie wielkości plyt cd. Jest szansa, że to z uszczelki miski tak się sączy?
-
[E39] Błąd ABS prawy przód
Moge polecić Ci czujnik z febi. Ja kupiłem juz dawno i działa. Bez zarzutów
-
Łożysko tył e39 528i
Co wymianę oleju robie płukankę. Teraz jest motul x-cess 5w40.
-
Łożysko tył e39 528i
Robiłem kompresje jakiś czas temu i wyszło jakoś po 11 barów na każdym cylindrze, moc trzyma.
-
Łożysko tył e39 528i
Tak jak widać, przy gazowaniu tez dyma puszcza. Ale odziwo dzisiaj odpaliłem i ani grama dymu nie puściła. Pobor oleju mam dosyć spory, ale nie wiem ile spala , a ile wycieka bo walczę z wyciekiem i juz sam nie wiem skąd to leci.. wymieniłem uszczelkę pod pokrywa, uszczelkę bagnetu, odme, uszczelkę podstawy filtra i dalej leci. Taka plama po 1 nocy : https://ibb.co/cCcCcb0 Jest szansa, że w ciągu miesiąca moze tak wykapac w setkach ml oleju ? Po jeździe wyciek sie nasila.
-
Łożysko tył e39 528i
A pierścienie na tłokach jakie objawy dają?
-
Łożysko tył e39 528i
Jeszcze 1 pytanie.. Na co wam to wygląda? na filmiku jest odpalanie, potem przegazówka https://www.youtube.com/watch?v=LaGxbTe0mxg
-
Łożysko tył e39 528i
Orientuje się ktoś. Mniej więcej, ile może wykapac w skali miesiąca takim wyciekiem? Tyle nakapalo w 2h https://ibb.co/GPwSL0f
-
Łożysko tył e39 528i
Jak nie urok to sraczka.. wszystko ogarnięte, ale błąd czujnika abs się pojawił.. stary czujnik ma śrubkę ułamana i siedzi chyba na stałe-.- jak to gowno teraz wyjac ?
-
Łożysko tył e39 528i
Tak przy okazji.. ten wahacz do wymiany? https://ibb.co/72zZjBz https://ibb.co/8BbnjPK
-
E39 M52 katalizator
Tak przy okazji... ten wahacz do wymiany ?
-
Łożysko tył e39 528i
Półoś, piaste i łożysko do wywalenia bo mam wszystko na zamiane, zależy mi tylko żeby zwrotnica przeżyła bo czujnika abs nie da się wyjąć i musiałbym nowy kupować. Trzyma mnie jedynie ta cholerna linka od ręcznego, nie moge wybić jej ze zwrotnicy
-
Łożysko tył e39 528i
Jest tak zapieczone, ze nie da rady. Waliłem młotkiem w sciagacz aż młotek pękł. Ani o minimetr nie drgnęła. Musze wszystko demontować. Teraz mam problem zeby wybić linke od ręcznego. Jakies patenty? I boje się, że czujnik abs tez nie wyjdzie. Droga będzie ta wymiana lozyska ;)
-
Łożysko tył e39 528i
Przetrzepałem trochę neta i niby da się tak jak ten mechanik tłukł to. Ze niby jak się tylko odkreci nakrętkę przy kole i bije polos to ma się trochę cofnąć. Co jeśli nie będzie się dało tego ruszyć tym ściągaczem?
-
Łożysko tył e39 528i
Gwint trochę rozjechany na początku także polos tez chyba wymienię bo akurat mam jedna w zanadrzu. Dobra od jutra się biorę za robotę, jak coś się skomplikuje to dam znac
-
Łożysko tył e39 528i
Czyli juz wiem ,ze tego mechanika omijac szerokim łukiem;) musze wymienić łożysko bo jak zlapie za kolo to lata na boki dosłownie. Od tego jego walenia mam gwint na polosi rozjechany i nie idzie nakrętki nakręcić. Chyba nie będę mierzył nawet tej piasty tylko przy okazji wymienie bo to koszt nieduży.
-
Łożysko tył e39 528i
Bylem u mechanika ale odkrecil tylko nakrętkę od polosi przy kole, przy dyfrze nie ruszał i zaczął naparzac młotkiem zeby ja wybic, ani drgnęła. Stwierdziłem, że sam się za to wezmę. Zakupiłem juz ten sciagacz. Po czym poznać, ze piasta się nadaje do ponownego użytku?
-
Łożysko tył e39 528i
Musze odkręcić polos od strony dyfra zeby poszło tym ściągaczem trójramiennym?
-
Łożysko tył e39 528i
Witam. Napisałby mi ktoś krok po kroku jak wyjąć to cholerne łożysko w tylnym kole? Nie dawajcie filmików. Jak to zrobić zeby ta półoska z piasty wyskoczyła?
-
Uszczelka miski olejowej E39 528i
Tak zrobiłem. Ciężko było to wcisnąć do końca, ale jak juz się udało to mam wrażenie, że głębiej wszedł bo nawet oleju więcej pokazuje ;p
-
Uszczelka miski olejowej E39 528i
Panowie wyjalem rurkę a tam połowa oringu tylko:O druga połowa wpadła do miski chyba.. co teraz? :/
-
[E39] Głośniki tył - jakie
ja na tylną półkę do e39 wsadziłem JBL STAGE3 627 HARMAN Mam Tył + sub podpięty pod wzmaka i grają całkiem spoko.
-
Uszczelka miski olejowej E39 528i
No powinno, a nie jest :D jak tam oring wchodzi 19.5x3 a ja mam 19x3 to będzie lać?