Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Prawy błotnik był ruszany na przodzie, albo maska przekoszona.
  2. Wygląda przyzwoicie. podstawa to zbadanie powłoki lakierniczej pod kątem szpachli, malowanie to nic złego, i przebiegu.
  3. Ale wiesz, że nie zawsze nowy model opon jest lepszy? Przykład bezkompromisowe ConiSporty 3, a np. 5. niebo a ziemia w zużyciu bieżnika. Nie wspomnę o Michałach dwójkach i czwórkach.
  4. Podejdą bez problemu. Naciąg będzie.
  5. Zimowych opon nie zaleca się na ogumieniu mieszanym. To nie są felgi na zimowe opony ze względu na różną szerokość przód tył.
  6. Pedant czy petrohead kupi e90 za 45k +, chociaż za 20k może mieć *igłę* :D
  7. Najwyżej oceniane: http://www.tyrereviews.co.uk/Search/Size/205-55-16/Season/Winter/Class/Premium/Order/Rating
  8. Continental/Pirelli/Michelin z wszystkich będziesz zadowolony.
  9. Nie problem wsadzić tutaj 5-10, to jest auto używane. Opony + amortyzatory i już masz 5k, nawet silnika nie tknąłem, zawiechy i ukł. napęd.
  10. Nie.
  11. Dokładnie, amortyzatory itp. to są rzeczy eksploatacyjne i to nie jest minus, że są do wymiany. Po prostu trzeba to wymienić.
  12. Kolego konkretniej jakie masz pytanie.
  13. Może bezwypadkowy, ale nie bezkolizyjny, lewa strona auta malowana. nie wiem czy klapa również malowana. Wymienione wnętrze, ona nie miała skóry w fabryce.
  14. Ponta odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Masz felgi w różnych szerokościach, więc to słaby pomysł. Z drugiej strony pół cala różnicy.
  15. Dokładnie, za 10 to mega druciarstwo wyjdzie. Tu maska jest nowa potrzebna poza tym, chyba, ze chce szpachlować. Ale po co ten offtop. 20-25 lekko.
  16. W tej cenie to e46 a nie e90. Tutaj taka mozaika kolorów, że nie wiem od czego zacząć. 15 km bym po tego ulepa nie jechał. Macha i błotniki przednie były robione, co jeszcze to na żywo by wyszło.
  17. Bridgestone Potenza RE 050 A I RFT z gwiazdką masz za 750 zł szt. w rozmiarze 255/35 18".
  18. Nieźle, bo kapcie do takiego auta to 5 koła... Już mamy wyższą cenę :D
  19. Ponta odpowiedział(a) na Biszczo temat w Felgi i opony
    Dziękuje rikoo.
  20. Podłużnice to się same naprostują? :D To nie klocki lego, tam było uderzenie i trzeba trochę plastelinować. poza tym, połowy nie widać i będzie widać na żywo. Robocizna?
  21. Tak już offtopując, ten drugi przód 12k? Tam z 20-25k minimum... kolego proszę...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.