Treść opublikowana przez Ponta
-
BMW e39 540i WBADR61040GL91599
Ponta odpowiedział(a) na salo96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawy błotnik był ruszany na przodzie, albo maska przekoszona.
-
BMW E60 530i KOWALA WBANA710X0B003287
Ponta odpowiedział(a) na robson809 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda przyzwoicie. podstawa to zbadanie powłoki lakierniczej pod kątem szpachli, malowanie to nic złego, i przebiegu.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Ale wiesz, że nie zawsze nowy model opon jest lepszy? Przykład bezkompromisowe ConiSporty 3, a np. 5. niebo a ziemia w zużyciu bieżnika. Nie wspomnę o Michałach dwójkach i czwórkach.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Podejdą bez problemu. Naciąg będzie.
-
Styling 286 proszę o pomoc w wyborze opon
Zimowych opon nie zaleca się na ogumieniu mieszanym. To nie są felgi na zimowe opony ze względu na różną szerokość przód tył.
-
F10 518 z dużym przebiegiem WBA5E31060G729437
Ponta odpowiedział(a) na David9o temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPedant czy petrohead kupi e90 za 45k +, chociaż za 20k może mieć *igłę* :D
-
Jakiej marki opony na zimę 16cali?
Najwyżej oceniane: http://www.tyrereviews.co.uk/Search/Size/205-55-16/Season/Winter/Class/Premium/Order/Rating
-
Jakiej marki opony na zimę 16cali?
Continental/Pirelli/Michelin z wszystkich będziesz zadowolony.
-
Jaki silnik do e90?
Nie problem wsadzić tutaj 5-10, to jest auto używane. Opony + amortyzatory i już masz 5k, nawet silnika nie tknąłem, zawiechy i ukł. napęd.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Nie.
-
F10 518 z dużym przebiegiem WBA5E31060G729437
Ponta odpowiedział(a) na David9o temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, amortyzatory itp. to są rzeczy eksploatacyjne i to nie jest minus, że są do wymiany. Po prostu trzeba to wymienić.
-
Jaki silnik do e90?
Kolego konkretniej jakie masz pytanie.
-
E90 318d WBAPG11010E853408
Ponta odpowiedział(a) na bartlomiej89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże bezwypadkowy, ale nie bezkolizyjny, lewa strona auta malowana. nie wiem czy klapa również malowana. Wymienione wnętrze, ona nie miała skóry w fabryce.
-
Felgi do F10
Masz felgi w różnych szerokościach, więc to słaby pomysł. Z drugiej strony pół cala różnicy.
-
Bmw f34 Wba3x31060d357908
Ponta odpowiedział(a) na ognistysmall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, za 10 to mega druciarstwo wyjdzie. Tu maska jest nowa potrzebna poza tym, chyba, ze chce szpachlować. Ale po co ten offtop. 20-25 lekko.
-
BMW 320i WBA3B1G52FNT07984
Ponta odpowiedział(a) na owca35 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSwiadomie wydać 55k na takie auto :mad2:
-
BMW Seria 3 F30 WBA3D31080F250145
Ponta odpowiedział(a) na Mała_Biała temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobra powłoka na skórę i masz problem z głowy.
-
Jaki silnik do e90?
W tej cenie to e46 a nie e90. Tutaj taka mozaika kolorów, że nie wiem od czego zacząć. 15 km bym po tego ulepa nie jechał. Macha i błotniki przednie były robione, co jeszcze to na żywo by wyszło.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Bridgestone Potenza RE 050 A I RFT z gwiazdką masz za 750 zł szt. w rozmiarze 255/35 18".
-
X5 E70 VIN WBAFF41060LZ03229 - 2x korekta
Ponta odpowiedział(a) na ppatryk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNieźle, bo kapcie do takiego auta to 5 koła... Już mamy wyższą cenę :D
-
Jaki to wzór felg ?
Dziękuje rikoo.
-
bmw 3 gt f34 WBA3Y71070D156250
Ponta odpowiedział(a) na ognistysmall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByła szkoda jakaś...
-
Bmw f34 Wba3x31060d357908
Ponta odpowiedział(a) na ognistysmall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodłużnice to się same naprostują? :D To nie klocki lego, tam było uderzenie i trzeba trochę plastelinować. poza tym, połowy nie widać i będzie widać na żywo. Robocizna?
-
Bmw f34 Wba3x31060d357908
Ponta odpowiedział(a) na ognistysmall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak już offtopując, ten drugi przód 12k? Tam z 20-25k minimum... kolego proszę...
-
E90 325i WBAVB11090KT54718
Ponta odpowiedział(a) na Driver805 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakbyś dał jakieś zdjęcia...