Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Masz tu całkiem fajny temat na forum kolegi który kupił jakiś czas temu M3, zrobił listę rzeczy po zakupie u fachowca, wszystko opisał. obczaj w dziale odpowiednim.
  2. Tył wejdzie, przód będzie tarł na dołkach. Ty jako laik nie zobaczysz różnicy. Natomiast w niektórych modelach jest 7,5 a w niektórych 8 - nie bez powodu.
  3. Ponta odpowiedział(a) na BigCactus temat w X5 (G05)
    Na zimę weź sobie 19-20" spokojnie.
  4. Ponta odpowiedział(a) na piotruś 123 temat w X5 (E70)
    https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e70-x5-3.0si-sav/repair-manuals/51-body-equipment/51-42-rear-door-trim-panel-with-armrests/G1Nv0OR
  5. Bilstein B4 spokojnie.
  6. 7 mm to sporo? Podejdzie bez problemu. nie wiem czy z tyłu nie potrzeba będzie dystansu z 5mm przynajmniej, bo idziesz felgą do środka.
  7. Tak, zawiecha zostaje ta sama niezależnie czy rof czy nie.
  8. Ale został wyjaśniony przez miczka, tu nie ma co zbierać już :D
  9. Wyszło na ROF, jakby nie wyszło na ROF to byłoby to w VIN, nie odwrotnie.
  10. Niech używa konkretnych nazw. Czy to wosk, kwarc, ceramika czy folia. Bo wosk tak jak mówisz za 500 zł w studiu położą.
  11. Ponta odpowiedział(a) na januszb temat w X5 (E70)
    Co za niedouki teraz tam pracują. Pamiętaj - wszędzie są ludzie, ale tam możliwe, że nie z wyboru. Są bo są robotę dostali i gówno wiedzą. Tutaj są ludzie z pasji najczęściej, są też tacy którzy zjedli zęby na danych przypadkach - odpowiedź jest prosta.
  12. Bo w takim aucie 20k na wejście to nie problem władować?
  13. Ponta odpowiedział(a) na januszb temat w X5 (E70)
    Tak.
  14. Ponta odpowiedział(a) na januszb temat w X5 (E70)
    Jak masz felgi jednakowe to opony jednakowe + homologacja BMW czyt. gwiazdka, inaczej będzie się sypał xDrive. Dziwne, bo powinieneś mieć 10x20 ET 40 przód oraz 11x20 ET 37 tył i wtedy możesz na tył dać szersze - rozmiar oczywiście ze słupka.
  15. Ale bryka :twisted: Co jeszcze rozważałeś? Brałeś może lexusa do testów?
  16. Ponta odpowiedział(a) na BigCactus temat w X5 (G05)
  17. mamy rok 2019 a nie 2000. Rozumiem Z4M to auto do manuala, ale nie X3 czy seria 3 s dieslem, to się nie sprzedaje już praktycznie w manualach. Tyczy się to również aut używanych. potencjalny nabywca chce już automat nawet w e90.
  18. https://www.newtis.info/tisv2/a/en/f82-m4-cs-cou/repair-manuals/51-body-equipment/51-71-gaskets-loose-body-components/1VncJW4KSq
  19. Ponta odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    20 wyjdzie felga do zewnątrz - „do ciebie". Bezpieczny offset :cool2:
  20. Sprzeda się spokojnie :D
  21. Ponta odpowiedział(a) na koko666 temat w X3 (G01, F97)
    Spokojnie, wygląda normalnie :cool2:
  22. Ponta odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Tak oczywiście.
  23. Ponta odpowiedział(a) na imnowak temat w X7 (G07)
    Auto autem, ale patologiczne są te miejsca w galeriach. Dba, myje, poleruje i tak ktoś trzepnie drzwiami lub torebką. Zawsze również szukam 2 miejsc i zajmuje dwa.
  24. Ponta odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Seria ma ET 30 przy 8 x 18". Aczkolwiek felgi styling 350 mają na tyle 9 x 18 ET 44
  25. 7,5 x 18 215/40 ET 49 8,5 x 18 245/35 ET 49/52

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.