Treść opublikowana przez Basti735
-
Prawdziwy przebieg km !!!!! AAAAA !!!!! boli !!!!!
Moment...to jest stwierdzenie czy ironia?Bo jeśli stwierdzenie to :duh: niestety musisz zmienić przekonanie. Jak zrobić test zegarów? Przyciskasz knefel od kasowania przebiegu dziennego i przekrecasz stacyjke na 2 pozycje.Chyba,że masz zegary z 2 przyciskami-wtedy ten po prawej.A co oznaczają... :search:
-
co zrobic z takimi felgami
Jak są dobrze pomalowane to nie będzie problemów :nienie: .
-
dystanse
A felgi nie są krzywe?Ew opony nie mają bicia?
-
Kiedy fotoradar robi zdjęcie?
Basti735 odpowiedział(a) na Apan temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyTydzień to troche mało na powiedzenie czegokolwiek.
-
Gdzie kupić "lackstift"- pojemnik z lakierem do BM
W aso.Chyba ze masz znajomego lakiernika który ma wzory.Samo zamalowanie rdzy to patent na krótką mete.
-
Cos sie urwalo itp POMOCY
Pewnie chodzi Ci o manszety... :roll:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
V24 VANOS : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4663154 :lol:
-
Skrzynia automat.............POMOCY
Jak dla mnie to jak najszybciej powinieneś wymienić olej.I nie katuj zbytnio autka przy obecnym stanie "zdrowia".
-
Życie BMW 850ci
Super auto! Te progi świetne,felgi tak samo.Końcówki wydechów mogłyby być oryginalne ale te nie są złe.Gratuluje efektu! :) Pozdrawiam
-
Okulary przeciwsłoneczne by BMW
Ja posiadam takowe -Z3 Roadster z kolekcji sprzed paru lat.Bardzo dobre,godne polecenia!
-
prog wiekowy prawa jazdy
Basti735 odpowiedział(a) na zalew temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyDokładnie...To jest masakra.Potem ktoś wyjeżdza i nie daje rady na drodze,ale parkuje idalnie.
-
Kickdown
Kick występuje w każdym automacie. A reakcja po wciśnięciu w podłoge pedału jest różna,zależna od prędkości i biegu na którym jedziesz. Bo jak lecisz 130 i wcisniesz kick to nie poczujesz ogromnej różnicy,jeśli jedziesz na jedynce-to wiadomo-niżej nie zredukuje :lol: a jeżeli np na 3 z prędk. 60 to poczujesz kopa.Kick down redukuje o tyle biegów o ile może. Pozdrawiam
-
BMW 718i E32
Hmm no w sumie tak.A co tam osiągi,przecież tym bym się tylko toczył z...gracją.Tylko jakiś tłumiczek dać zeby imitował V12 :twisted: .
-
BMW 718i E32
Ale wogóle jak to wygląda? BMW 718 ...jakaś kpina,wstydziłbym się tym jeździć.
-
Hałaśliwe zawory
Dokładnie.I jeszcze niektórzy zwalają na olej mimo iż może być z pewnego źródła :twisted2: . Nie lejcie nic do silnika.Różne moto doktory pomogą tylko na chwilę-ja w LTku dolewałem i pomagał tylko moment-pareset kilosów,wymiana oleju uciszyła popychacze całkowicie.
-
ubezpieczenie, gdzie najlepiej?
A jednak chociażby PZU da AC na Blumke po indywidualnym rozpatrzeniu przypadku.
-
BMW 718i E32
tylko po co ??? :8) Dla pozornej oszczędności... Ja chciałem wsadzić kiedyś (po wypadku) do mojej E32 2,5 TDSa ale zrezygnowałem i kupiłem Piątke. Ale 1,8?! Toż to ma 115 koników.Chciałbym to zobaczyć :mad2: .Porażka...
-
Hałaśliwe zawory
Dodam do tego: z pewnego źrodła kupiłeś olej? :norty: Mobil i chyba Castrol to najczesciej podrabiane oleje,ja mam Mobil i czy cieplo,czy zimno- jest cisza(tylko przy rozruchu przez 2 sekundy pocykaja popychacze).
-
Jaki silnik po numerach dziwne dane :/
Silnik M50B20 z Vanosem. realoem.com -wpisz tu 7 ost cyfr(oczywiście jesli są literki to też!) nadwozia i pokaże jaki był fabrycznie silnik i skrznia. Odp na post kolegi: Nie... M52 wychodziły później (nie jestem pewien ale chyba od 95).Poza tym korek oleju miały bliżej chłodnicy.
-
pare pytan, doprowadzam e34 do stanu perfekto
A ja odradzam zmianę na inny... Dlaczego? a)robiąc swój do stanu perfekt znasz go!!!Wiesz co jest nie tak,czego się możesz spodziewać itp. Możesz kupić auto wizualnie idealne i na oko technicznie też,a posypie Ci się szybciej niż Twoje b)swoją Blume sprzedasz prawdopodobnie ze stratą c)szukanie dobrego egzemplarza może zająć naprawde sporo czasu d)każde auto po kupnie wymaga jakichś inwestycji e)jak doprowadzisz E34 do idealnego stanu będziesz miał się czym chwalić i będziesz miał powód do dumy ;) Pozdrawiam
-
pare pytan, doprowadzam e34 do stanu perfekto
Swap ok,ale to też są koszty...kupno silnika itd. Najpierw napisz co dolega Twojemu silnikowi,może się bardziej opłaca niż zmieniać.
-
jak zamontować boczne kierunkowskazy?
Dziwne. Ja jadąc z przyczepą czy to Blumą,czyMerolem nie miałem problemów(a żadne auto nie miało bocznych kierunków). Moi znajomi tak samo. :worried:
-
Porównanie awaryjności E34 i E36
Hmm...dobre pytanie,raczej o sedanie.A ma to wpływ na awaryjność?
-
jak zamontować boczne kierunkowskazy?
Chodzi Ci o boczne kierunki w błotnikach? Mi się wydaje że nie jest to wymagane.Ja mam fabryczny hak i nie mam migaczy. :roll:
-
Porównanie awaryjności E34 i E36
Witam. Mam pewną sprawe,mianowicie chodzi mi o porównanie awaryjności E34 i E36. Co jest bardziej awaryjne,jakie rzeczy i jak częsti się psują itd.itp. Załózmy że jeśli chodzi o silnik to mówimy w obu przypadkach o M50. Zakładamy,że są w podobnym stanie technicznym(bo to jest oczywiste że hebel będzie bardziej awaryjny). Z doświadczenia sam wiem,że E34 a E36 troche bardziej.Ale chodzi mi o poparcie :norty: . Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam ps.jakby sie znalazł jakiś raport usterkowości to też chętnie zobaczę.