Treść opublikowana przez damianlg
-
Poszukuje instrukcji po polsku
witam, wyslij mi na [email protected] to umieszcze to, zawsze komus w przyszlosci moze sie przydac, dzieki pozdrawiam
-
Automat-problem- PoMOCY
no to dobrze, ale moze byc tak ze cos spowodowalo te bledy, jak one juz byly zapisane w komputerze to te partie czescie byly sprawdzane i cos nie dzialalo, teraz je wykasowales, ale kto wie czy w niedalekiej przyszlosci sytuacja sie nie powtorzy,bo w sumie nie znalazles przyczyny takiego zachowania, mozliwe ze to znak ze trzeba bedzie niedlugo olej wymienic, jak by cos sie dzialo to pisz, zycze Ci zebys pojezdzil jak najdluzej .
-
Probem z automatyczna skrzynia biegow - przelanczanie z 1 ?
krzysiek 525tds masz racje chyba, on mi po staniu na dworze po ok 3 godzinach nie chce odpalic tak jak by faktycznie paliwa nie dostawal na poczatku, czyli wyglada na to jak by byl zapowietrzony, na wtorek jestem umowiny u goscia ktory zajmuje sie regeneracja pomp wtryskowych i wtryskow, mam nadzieje ze on mi zobaczy czy ta pompa jest jeszcze dobra i ja odpowiednio ustawi i wte wtryski od razu tez przejrzy, moze mi sie sie spalanie poprawi ;) krzysiek 525tds a jakie miales objawy w automacie ze chciales rozbierac? a przy okazji moj znajomy w 525tds w miejsce pompy wtryskowej sterowanej elektronicznie wymienil na taka od 524td mechaniczna , bez elektroniki i wszystko smiga ladnie, pieknie
-
od czego sa te bezpieczniki z tyl pod kanapa w beemce ?
tak jak w temacie, pozdrawiam
-
Problem z automatyczną skrzynią
Tomo mam tak samo tylko odwrotnie heh, tzn na zimnym wszystko chodzi ladnie przez 20 minut a jak sie nagrzeje to swiruje, a Ty naprawiles cos u siebie ?
-
olej w skrzyni automatycznej
pawko_79 z ktorego roku masz tego tds'a ? ja mam 525tds z 91roku automat to mam taka sama skrzynie ? to jaki to jest model dokladnie ? wymieniles ten olej u siebie ? i jak to jest jak odkrecam korek w skrzyni i mi wylatuje tzn ze mam full i nic nie dolawem, ale jak moze wylatywac cos kolwiek jezeli moge nalac do poziomu rownowagi, przeciez nie naleje z czubkiem i szybko zakrece ;) ? sorki ale nie rozumiem czegos
-
problem przy włączonym biegu w automacie
tak, automatycznie skrzynia powinna miec dobry akumulator, zeby dobrze sterowac ta cala elektronika
-
Czujnik obrotów silnika
witam, u mnie bmw e34 z 91roku automat na obrotomierz idzie sygnal z czujnika ktory zbiera informacje o obrotach z walu korbowego, jest on umieczony na tyle samochodu z tego co sie orientuje
-
Automat-problem- PoMOCY
witam, i jak tam teraz jest, wszystko dziala z tym automatem, czy miales jakies przygody ? jezeli tak to co to bylo i jak naprawiles?
-
318 automat i "programy" skrzyni
no i jak , zrobiles to ? powinno sie przelanczac z S na E bez koniecznosci gaszenia silnika
-
Poszukuje instrukcji po polsku
no dobrze ze sie na cos przydalem ;), jak by cos trzeba wrzucic na server to prosze o kontakt ze mna lub Sebast - BMW Klub Polska, pozdrawiam
-
Probem z automatyczna skrzynia biegow - przelanczanie z 1 ?
wymienilem filtr powietrza by byl niezle zapchany , teraz nie faluje, czasami cos tam troszke mu sie zdarzy, ale pali gorzej jak sie rozgrzeje, trzeba za pierwszym razem, ale trzeba przytrzymac go z 5 sekund, poderzewam ze pompa siada ? ponoc w tej pompie to tylko jedna rzecz siada, cos co podaje paliwo takimi wypustkami ? i to cos ponoc mozna przelozyc z 524td od pompy z e28 z 84roku ?
-
Jak szybko powinien sie rozladowywac akumulator w bmw e34 ?
ponoc tds potrzebuje dokladny prad rozruchowy ? i kumpel mial popsuty tak akumulator ze wszystko dzialalo tylko podczas odpalania sie rozladowywal, bo cos nie tak bylo z tym pradem rozruchowym, duzo probowal pobrac a akumulator byl tak popsuty ze nie mogl tego dostarczyc i sie rozladowywal, ktos cos wiecej moze doradzic ?
-
Olej do automatu
belgus a co sie dzialo ze skrzynia zanim nie wymieniles oleju ? i ile go wymieniles ? i ile zaplaciles ?
-
Chodzi nie rowno jak sie rozgrzeje ?
wymienilem filtr powietrza by byl niezle zapchany , teraz nie faluje, czasami cos tam troszke mu sie zdarzy, ale pali gorzej jak sie rozgrzeje, trzeba za pierwszym razem, ale trzeba przytrzymac go z 5 sekund, poderzewam ze pompa siada ? ponoc w tej pompie to tylko jedna rzecz siada, cos co podaje paliwo takimi wypustkami ? i to cos ponoc mozna przelozyc z 524td od pompy z e28 z 84roku ?
-
Problem licznika 299960 a jego cofanie
no wlasnie ciekawy temat, ja mam e34 i mam ok 182 tys, pewnie cofany bo to diesel, ale jezeli licznik mi chodzi sprawnie czyli faktyczni na prawde ma mniej przejechane niz 299666 ?
-
Poszukuje instrukcji po polsku
jutro podam dane do servera , 250 mb zawsze cos i szybkie lacze ;) pozdrawiam
-
Nowe BMW 3
no nie jest super rewelacja jak na beemke, ale za 10 lat moze bede taka mial heeh ;)
-
Poszukuje instrukcji po polsku
teraz wpadlem na pomysl , heh, ja mam przeciez studenckie konto chyba z 250 mb i lacze 10 mbit albo lepiej nie pamietam za bardzo, tylko ciezko by bylo zeby Ci moje haslo podac, ale zobacze co da sie zrobic, moze do ftpa bym dal inne i do poczty inne i bym Ci dal, ale musze isc do admina pogadac, to sie jeszcze odezwe
-
Poszukuje instrukcji po polsku
Sebast - BMW Klub Polska jak by byla gdzies na serverku ta do e34 to chetnie bym sciagna ;), a wlasnie mi sie przypomnialo ze mozna zalozyc konto na www.piwko.pl i tam chyba daja 100mb, wiec moze tam bys zobaczyl ? jak nie masz czasu zakladac i bawic sie w to to daj znac, mysle ze ktos to z nas zalatwi ;) i poda Ci tylko dane do zalogowania
-
Chodzi nie rowno jak sie rozgrzeje ?
Na poczatku to sorki ze mecze z tym falowaniem, bo widzilem w archiwum juz sporo tych postow ale wszystkie byly ze faluje jak jest zimny a jak sie nagrzeje to dobrze chodzi, a u mnie jest odwrotnie i szukam przyczyny, rano odpalam samochod, wchodzi na wyzsze obroty ok 1 tys zeby sie rozgrzac - to tam chyba normalne, i wszystko dobrze chodzi, po ok 10 minutach jazdy jak juz sie nagrzeje to nierowno chodzi na wolnych obrotach na luzie, niby wskazowka nie faluje prawie nic, no moze minimalnie sie troszke rusza, ale raczej nie idzie zauwazyc, mimo to samochod chodzi nie rowno, tak chry chry chry ;) i chyba sie troszke slabszy zrobil ostatnio
-
Dlaczego paruja szyby w samochodzie ?
przejechalem sie teraz samochodem i wlaczylem zimne ogrzewanie (nie mam klimy) ogolnie tez podzialalo ale raczej trcohe gorzej, para znikla ale pojawily sie bardziej kropelki ktore by trzeba szmatka wytrzec, natomiast przy cieplym nadmuchu szyba jak by wysycha i nie trzeba juz nic wiecej robic,
-
[E39] Realne koszty utrzyymania 525 tdsssssss
Felix a ten tds to jest ten co na fotce ? bo cos ladnie wyglada , az za ladnie zeby sie mial tak psuc juz
-
Dlaczego paruja szyby w samochodzie ?
podejrzewam ze jak sie powieje i cieplym i zimnym to szyby odparuja, bo bedzie cyrkulacja powietrza , ale fakycznie moze byc prawda ze w ogolnosci lepsze by bylo zimne powietrze,
-
Dlaczego paruja szyby w samochodzie ?
z przednia czy tylnia ? to z przednia tez sa takie ?