Skocz do zawartości

damianlg

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damianlg

  1. damianlg odpowiedział(a) na Sango temat w E34
    witam, wyslij mi na [email protected] to umieszcze to, zawsze komus w przyszlosci moze sie przydac, dzieki pozdrawiam
  2. damianlg odpowiedział(a) na JOE temat w E39
    no to dobrze, ale moze byc tak ze cos spowodowalo te bledy, jak one juz byly zapisane w komputerze to te partie czescie byly sprawdzane i cos nie dzialalo, teraz je wykasowales, ale kto wie czy w niedalekiej przyszlosci sytuacja sie nie powtorzy,bo w sumie nie znalazles przyczyny takiego zachowania, mozliwe ze to znak ze trzeba bedzie niedlugo olej wymienic, jak by cos sie dzialo to pisz, zycze Ci zebys pojezdzil jak najdluzej .
  3. krzysiek 525tds masz racje chyba, on mi po staniu na dworze po ok 3 godzinach nie chce odpalic tak jak by faktycznie paliwa nie dostawal na poczatku, czyli wyglada na to jak by byl zapowietrzony, na wtorek jestem umowiny u goscia ktory zajmuje sie regeneracja pomp wtryskowych i wtryskow, mam nadzieje ze on mi zobaczy czy ta pompa jest jeszcze dobra i ja odpowiednio ustawi i wte wtryski od razu tez przejrzy, moze mi sie sie spalanie poprawi ;) krzysiek 525tds a jakie miales objawy w automacie ze chciales rozbierac? a przy okazji moj znajomy w 525tds w miejsce pompy wtryskowej sterowanej elektronicznie wymienil na taka od 524td mechaniczna , bez elektroniki i wszystko smiga ladnie, pieknie
  4. tak jak w temacie, pozdrawiam
  5. damianlg odpowiedział(a) na Tomo temat w E32
    Tomo mam tak samo tylko odwrotnie heh, tzn na zimnym wszystko chodzi ladnie przez 20 minut a jak sie nagrzeje to swiruje, a Ty naprawiles cos u siebie ?
  6. damianlg odpowiedział(a) na pawko_79 temat w E34
    pawko_79 z ktorego roku masz tego tds'a ? ja mam 525tds z 91roku automat to mam taka sama skrzynie ? to jaki to jest model dokladnie ? wymieniles ten olej u siebie ? i jak to jest jak odkrecam korek w skrzyni i mi wylatuje tzn ze mam full i nic nie dolawem, ale jak moze wylatywac cos kolwiek jezeli moge nalac do poziomu rownowagi, przeciez nie naleje z czubkiem i szybko zakrece ;) ? sorki ale nie rozumiem czegos
  7. tak, automatycznie skrzynia powinna miec dobry akumulator, zeby dobrze sterowac ta cala elektronika
  8. witam, u mnie bmw e34 z 91roku automat na obrotomierz idzie sygnal z czujnika ktory zbiera informacje o obrotach z walu korbowego, jest on umieczony na tyle samochodu z tego co sie orientuje
  9. damianlg odpowiedział(a) na JOE temat w E39
    witam, i jak tam teraz jest, wszystko dziala z tym automatem, czy miales jakies przygody ? jezeli tak to co to bylo i jak naprawiles?
  10. no i jak , zrobiles to ? powinno sie przelanczac z S na E bez koniecznosci gaszenia silnika
  11. damianlg odpowiedział(a) na Sango temat w E34
    no dobrze ze sie na cos przydalem ;), jak by cos trzeba wrzucic na server to prosze o kontakt ze mna lub Sebast - BMW Klub Polska, pozdrawiam
  12. wymienilem filtr powietrza by byl niezle zapchany , teraz nie faluje, czasami cos tam troszke mu sie zdarzy, ale pali gorzej jak sie rozgrzeje, trzeba za pierwszym razem, ale trzeba przytrzymac go z 5 sekund, poderzewam ze pompa siada ? ponoc w tej pompie to tylko jedna rzecz siada, cos co podaje paliwo takimi wypustkami ? i to cos ponoc mozna przelozyc z 524td od pompy z e28 z 84roku ?
  13. ponoc tds potrzebuje dokladny prad rozruchowy ? i kumpel mial popsuty tak akumulator ze wszystko dzialalo tylko podczas odpalania sie rozladowywal, bo cos nie tak bylo z tym pradem rozruchowym, duzo probowal pobrac a akumulator byl tak popsuty ze nie mogl tego dostarczyc i sie rozladowywal, ktos cos wiecej moze doradzic ?
  14. damianlg odpowiedział(a) na marcosz temat w E38
    belgus a co sie dzialo ze skrzynia zanim nie wymieniles oleju ? i ile go wymieniles ? i ile zaplaciles ?
  15. wymienilem filtr powietrza by byl niezle zapchany , teraz nie faluje, czasami cos tam troszke mu sie zdarzy, ale pali gorzej jak sie rozgrzeje, trzeba za pierwszym razem, ale trzeba przytrzymac go z 5 sekund, poderzewam ze pompa siada ? ponoc w tej pompie to tylko jedna rzecz siada, cos co podaje paliwo takimi wypustkami ? i to cos ponoc mozna przelozyc z 524td od pompy z e28 z 84roku ?
  16. no wlasnie ciekawy temat, ja mam e34 i mam ok 182 tys, pewnie cofany bo to diesel, ale jezeli licznik mi chodzi sprawnie czyli faktyczni na prawde ma mniej przejechane niz 299666 ?
  17. damianlg odpowiedział(a) na Sango temat w E34
    jutro podam dane do servera , 250 mb zawsze cos i szybkie lacze ;) pozdrawiam
  18. damianlg odpowiedział(a) na Cossacks temat w E90, E91, E92, E93
    no nie jest super rewelacja jak na beemke, ale za 10 lat moze bede taka mial heeh ;)
  19. damianlg odpowiedział(a) na Sango temat w E34
    teraz wpadlem na pomysl , heh, ja mam przeciez studenckie konto chyba z 250 mb i lacze 10 mbit albo lepiej nie pamietam za bardzo, tylko ciezko by bylo zeby Ci moje haslo podac, ale zobacze co da sie zrobic, moze do ftpa bym dal inne i do poczty inne i bym Ci dal, ale musze isc do admina pogadac, to sie jeszcze odezwe
  20. damianlg odpowiedział(a) na Sango temat w E34
    Sebast - BMW Klub Polska jak by byla gdzies na serverku ta do e34 to chetnie bym sciagna ;), a wlasnie mi sie przypomnialo ze mozna zalozyc konto na www.piwko.pl i tam chyba daja 100mb, wiec moze tam bys zobaczyl ? jak nie masz czasu zakladac i bawic sie w to to daj znac, mysle ze ktos to z nas zalatwi ;) i poda Ci tylko dane do zalogowania
  21. Na poczatku to sorki ze mecze z tym falowaniem, bo widzilem w archiwum juz sporo tych postow ale wszystkie byly ze faluje jak jest zimny a jak sie nagrzeje to dobrze chodzi, a u mnie jest odwrotnie i szukam przyczyny, rano odpalam samochod, wchodzi na wyzsze obroty ok 1 tys zeby sie rozgrzac - to tam chyba normalne, i wszystko dobrze chodzi, po ok 10 minutach jazdy jak juz sie nagrzeje to nierowno chodzi na wolnych obrotach na luzie, niby wskazowka nie faluje prawie nic, no moze minimalnie sie troszke rusza, ale raczej nie idzie zauwazyc, mimo to samochod chodzi nie rowno, tak chry chry chry ;) i chyba sie troszke slabszy zrobil ostatnio
  22. przejechalem sie teraz samochodem i wlaczylem zimne ogrzewanie (nie mam klimy) ogolnie tez podzialalo ale raczej trcohe gorzej, para znikla ale pojawily sie bardziej kropelki ktore by trzeba szmatka wytrzec, natomiast przy cieplym nadmuchu szyba jak by wysycha i nie trzeba juz nic wiecej robic,
  23. Felix a ten tds to jest ten co na fotce ? bo cos ladnie wyglada , az za ladnie zeby sie mial tak psuc juz
  24. podejrzewam ze jak sie powieje i cieplym i zimnym to szyby odparuja, bo bedzie cyrkulacja powietrza , ale fakycznie moze byc prawda ze w ogolnosci lepsze by bylo zimne powietrze,
  25. z przednia czy tylnia ? to z przednia tez sa takie ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.