Treść opublikowana przez jakub
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
A czy masz na liście srebrną i niebieską z Włocławka z tablicami CW lub jedna CWL?
-
folia czy spray?
Ani spray, ani folia. Jeśli chcesz bajeranckie lampy pomyśl o czymś z homologacją. Przy okazji: Musisz zdecydować się na jakiś styl, widzę u Ciebie felgi z Jaguara, spojler z Subaru i grzany zydel z Lanosa. Chłopie nie mieszaj bo kac jest potworny.
-
Czy moge zalozyc 2 identyczne opony z roznymi indexami V
Jeśli mają różne indeksy to już nie są takie same, ale jeśli chcesz je założyć do 316 to się nie przejmuj indeksami :)
-
ogrzewanie pełną para
Elektrozawory mogą byc ok, ale sterowanie nimi już nie. Trzeba sprawdzić jakie napięcie dochodzi na ustawionych 16 stopniach na klimatronicu, a jakie przy np 28.
-
BMW 3 , Golf czy moze Honda Civic...czy co???hmm...
Kup Opla Astrę, piszę całkowicie serio, Honda jest skomplikowana technicznie. Ostatnio na forum z kimś polemizowałem na temat zakupu dobrej e30 za 500 euro, uważam, że za te pieniądze będzie to złom. Teraz czytam, że za dobrą e30 trzeba dać 1500 euro i z tym się zgodzę. Tak czy inaczej czekam na prezentację tej za 500, być może już jedzie tylko ma "przygody" po drodze.
-
Pytanko o 330D E46
3 litrowy klekot w BMW to rzędowa szóstka z łańcuchem (ściśle to są dwa, drugi napędza pompę wtryskową). Wycierające się wałki to patent VW i Audi, wszystko przez olej który zalecają wymieniać co 30 tkm :jawdrop:
-
Kłopot z klimatyzacją
W e39 jest chyba inna konstrukcja, ale w moim e36 pomogła wymiana filtra kabinowego. Klima odżyła.
-
320d
Co ma zrobić właściciel samochodu, który nie lubi obcych i gościć ich na terenie swojej posesji, a chce sprzedać auto? Myślę, że powierzenie sprzedaży komisowi jest dobrym rozwiązaniem. Co do auta, nie wszystko co jest BMW jest warte uwagi. Pomijając własciwości techniczne ten model jest poprostu brzydki.
-
Okazja na Mobile.de - BMW 120d - ostrzezenie!
Mnie to samo spotkało gdy interesowałem się X5, najlepszy jest to, że otrzymałem identycznego maila i podobnie brak reakcji na sugestię, że osobiście odbiorę auto. Czyli co - nie muszę ogladać auta, wystarczy, że wpłacę zaliczkę i firma spedycyjna dostarczy towar pod dom :)
-
rozrząd - łańcuch czy pasek?
W 99% samochodów, paski rozrządu pracują pod ubudowami z tworzywa lub stali. W Twoi aucie łańcuch pracuje w oleju i jego obudowa jest szczelna, wygląda jak monolit. Wydaje mi się, że mechanik nie powinien mieć problemu z rozpoznaniem rodzaju napędu rozrządu.
-
Klimatyzacja
Ten szum w klimatronicu oznacza przestawianie łopatek, dźwigienek haczyków i diabli wiedzą co tam jest w sterowaniu nawiewami. Nie ma to nic wspólnego z nabiciem klimy.
-
Klimatyzacja
Poważnie? zapłaciłeś 1000zł?
-
bmw 318i touring, czy warto ?
buehehehehe chyba w Berlinie, w zachodnich landach to normalna cena , a e30 1,6 to juz za 200 mżna mieć Kup i się pochwal, ja sie później pośmieję
-
Czy zmiesci sie silnik V8?
Dla mnie każdy taki pomysł pod warunkiem, że jest wykonany za smakiem i fachowo jest godny naśladowania. Ważne, że ktoś realizuje swoją pasję i nieważne co zbiera.Mogą byc nawet owady. Liczy się PASJA!
-
wie ktoś czym zamienić wkłady filtrów pyłkowych w E36
Wydaje mi się, że jeśli już trzeba je wymienić, a właściciela na nie nie stać lub nie chce ich kupować to lepiej pozbyć się starych i nic nie zakładać. Starsze auta w tym równiez większość BMW nie miały takich wynalazków i funkcjonowały. Chodzi wyłącznie o komfort i zdrowie (alergie)
-
bmw 318i touring, czy warto ?
:doh: nie widzial a ocenia, nie kumam takich ludzi- ty pewnie masz super idealne auto prosto z salonu jedyne co jest nie tak to przedni zderzak do lakierowania, ale to sie da zalatwic a jak to sie sprawuje na drodze, jak sie prowadzi ?? co takie auto powinno miec w standardzie ?? Zgadłeś mam auto z salonu, ale nie BMW. Miałem już ponad 20 samochodów i 10 motocykli. Uwierz mi, że nikt nikomu prezentów nie robi, średnia cena tego modelu to 850-1100 euro. Zrobisz jak zechcesz, ale moją podpowiedzią jest - niewarto. Poczytaj na forum o silniku M40 będziesz wiedział dlaczego
-
dezynfekcja klimy
U mnie pomógł spray za 15,99zł. Konieczne jest jednak wyciągnięcie filtra kabinowego i spryskanie parownika od strony wlotu powietrza.
-
bmw 318i touring, czy warto ?
Za 500 Euro musi być cacko :)
-
jakie będą opłaty, dla świeżego kierowxcy E36 325
Gdybym miał na to jakiś wpływ wprowadziłbym stopniowane prawo jazdy. Żaden 18- sto latek nie miałby prawa wsiadać do 190 konnego auta!
-
BMW e39 520i z przebiegiem 60 tyś km z 1996, możliwe?
Nie wydaje mi się, aby ktoś kręcił liczni tak, żeby auto miało 60Tkm, przecież to jest podejrzane. Uwierzcie, Niemcy mają piękne drogi, ale nie wszyscy spędzają całe życie w samochodzie nie mając nic innego do roboty jak jeżdżenie autem.
-
Diesel - kto podpowie?
Dobre podejście, benzyna to benzyna. Tylko zapomnij o sekwencji przy takim przebiegu do pracy i z powrotem. To się nie opłaca. Coraz więcej osób szuka samochodów nie tkniętych gazem, nie będzie problemów przy odsprzedaży.
-
jaki olej do bmw 520i e39 1999r pomóżcie
Przelatał to poprzedni własciciel :)
-
Charakterystyczne M5 z 3-miasta czyli co Thomas powie ??
http://www.allegro.pl/item105941839__bmw_m5_340km_.html A dlaczego w tym ogłoszeniu jest napisane, że auto ma klimatyzację?
-
Przytarty bok
Dobry lakiernik zrobi zaprawkę malując ten błotnik częściowo, wydaje mi się, że 300zł (z materiałami)to jest maksymalna kwotą jaką można za to zapłacić.
-
Prosze o pomoc przy kupnie E36
Ooo 180 kM i w dodatku na gazie. Jak zobaczysz 100kM na benzynie na wykresie z hamowni to się możesz cieszyć. Żeby zwiększyć moc o 20% w silniku wolnossącym trzeba duuużo pieniędzy, a potem to wszystko zagazować. Jest tyle ładnych samochodów niech Cię nie zaslepią bajery takie jak skóra, sportowa gałka zmiany biegów czy niebieskie podswietlenie tablicy rejestracyjnej.