Skocz do zawartości

jakub

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jakub

  1. jakub odpowiedział(a) na martur temat w E30
    Mnie to wcale nie dziwi. Jako użytkownik obydwu modeli muszę przyznać, że e30 jest bezawaryjne, natomiast e36 ... brak słów
  2. jakub odpowiedział(a) na misiek e39 temat w E30
    M3 e30 to klasyk, idealnie wyważony z krótkim i mocnym czterocylindrowcem, który jest przesunięty do tyłu właśnie po to aby się idealnie prowadził. A to? ... brak słów. Miszczunio prostej.
  3. jakub odpowiedział(a) na misiek e39 temat w E30
    Profanacja :mad2: Mógł sobie popsuc szajsowate e36, a nie tego klasyka.
  4. Stwierdzenie troche niefortunne, ale sprzedajacy miał chyba na myśli, że oświetlenie jest uprzejme i nie zagląda pasażerkom pod spódnice, a wystepujące w pakiecie kurtuazyjnym fotele nie powodują u użytkowników wyładowań elektrostatycznych.
  5. A w BMW,słyszał ktoś jaki największy przebieg nakręcono w BMW i jakim modelem. Były próby, ale Niemcy zrezygnowali bo zawsze auta ginęły i były odnajdowane w Polsce z przekręconymi licznikami.
  6. Takie rzeczy to tylko w Erze... albo u Mercedesa
  7. Wreszcie kapela godna uwagi
  8. Przygasanie silnika lub jego zgasnięcie po odkreceniu korka oleju wiadczy o dobrym stanie silnika. Dotyczy to zarówno czterocylidrowych jak i szeciocylindrowych silników BMW. Ale uwaga, u innych producentów jest inaczej. Nie miejcie sie panowie ze staropolskich metod diagnostycznych, poniewaz dobry diagnosta oceni z pieciu metrów słuchowo i wzrokowo jakosć samochodu. Zastanawiam sie tylko nad jednym. Po co przyjmować okrelonš metodę badawczš skoro nie potrafi się odczytać i co gorsza zinterpretować wyników. BTW do andre e36 kierowanie tzw "zjebów" do potencjalnego klienta jest bardzo niegrzeczne i jest oznakš elementarnego braku kultury. Mylę jednak, że stałe grzecznie z boku, a teraz próbujesz zaistnieć na forum
  9. Nic nie rozumiesz, albo nie masz poczucia humoru... jemu chodziło o sex
  10. jakub odpowiedział(a) na MaatOhewetBi temat w E36
    Ja zawsze tankuję do pełna, płacąc kartą kredytową lub z odroczoną płatnością. Często przy korzystnym układzie dni w miesiącu płacę za to paliwo po 40-50 dniach. ktoś kiedyś wyliczył, że takie częste podjeżdżanie do stacji i psiukanie po kilka kropel to duża strata czasu(oczywiste) i pieniędzy na dojazdy do stacji.
  11. Jeśli wentylator sie włącza to według mnie masz uszkodzony czujnik temperatury odpowiedzialny za wskazania na desce, albo sam wskaźnik
  12. jakub odpowiedział(a) na Dee_Jay temat w E46
    Sprawdzałeś czy sprzęgło pracuje prawidłowo?
  13. Przy aktualnej temperaturze powietrza silnik powinien się nagrzać do temperatury roboczej nawet z otwartym na stałe termostatem. Czy masz sprawny termostat najlepiej sprawdzić dotykając węże idące do chłodnicy. Jeśli w początkowej fazie nagrzewania tylko jeden z węży robi się gorący, a drugi nie tzn, że termostat pracuje prawidłowo i w miarę nagrzewania silnika będzie otwierał obieg cieczy i wyrównywał temperaturę z chłodnicą. Jeśli podczas nagrzewania silnika obydwa węże robią się ciepłe jednocześnie, znaczy to, że termostat pozostaje otwarty i puszcza ciecz przez chłodnicę.
  14. No już nie musicie trzymac kciuków ... już po WuRCach. :cry:
  15. Ja bym rozszerzył Twoją wypowiedź. Nie kupuj BMW w komisie, bo to plebejskie auto.
  16. jakub odpowiedział(a) na J-23 temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    I co wesele ma być w środku?
  17. jakub odpowiedział(a) na pilkarzyk123 temat w E36
    Przekaźnik?
  18. Gdy kupowałem polisę OC w Warcie, zaoferowano mi opcję ubezpieczenia szyb w aucie za 50 zł rocznie. Warte rozważenia na przyszłość
  19. Przerabianie to druciarstwo. Takie auto dla mnie jest nic nie warte, dlatego, że wyobrażam sobie, że przerabiający dosztukował przewody elektryczne zamiast wymienić całą instalację.
  20. V40 nie, ale V70 lub 850 już tak. Kant wiecznie żywy.
  21. E36 touring to takie prawie kombi. Bagażnik jest niewielki, tył schodzi pod dość ostrym kątem, a miejsca z tyłu jest dla dwójki małych dzieci. Jeśli naprawdę potrzebujesz prawdziwego kombi, szukaj Volvo.
  22. Tanio, ale gdyby to była okazja handlarze by ją kupili. Gaz II generacji nie ma prawa być zamontowany w tym modelu, na zdjęciach wyglada jak "wyciągnięty z rzeki"
  23. Jeśli sprzedaje serwis to bezwypadkowość można sprawdzić, nerki z nowego modelu podobają się większości użytkowników forum (według mnie to wtopa stylistyczna) więc chcą je mieć, niekoniecznie rozbijając najpierw samochód. Cena trochę wysoka,ale bez dramatu. Wszystko zależy od wrażenia "na żywo" Brak skóry - dla mnie zaleta.
  24. Pomyśl o regeneracji. W większości miast to robią.
  25. żeby tylko 9. Ale najważniejsze w tym całym zdarzeniu i zderzeniu jest niezaprzeczalny fakt jak bezpiecznym autem jest BMW, nawet , jak było składane z 2, a może 3 aut przez Naszych "fachowców". Bezpieczne?! Kierowca miał poprostu szczęście, że uderzył tylnym kołem, a nie drzwiami pasażera. Proszę Was nie lansujcie takich opinii bo czytają nas dwudziestoletnie dzieci i jeszcze uwierzą, że mają kilka żyć. Nie ma bezpiecznych aut w rękach głupków.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.