Treść opublikowana przez jakub
-
E30 pomału droższe od E36
Mnie to wcale nie dziwi. Jako użytkownik obydwu modeli muszę przyznać, że e30 jest bezawaryjne, natomiast e36 ... brak słów
-
KTO MA POTWORA...
M3 e30 to klasyk, idealnie wyważony z krótkim i mocnym czterocylindrowcem, który jest przesunięty do tyłu właśnie po to aby się idealnie prowadził. A to? ... brak słów. Miszczunio prostej.
-
KTO MA POTWORA...
Profanacja :mad2: Mógł sobie popsuc szajsowate e36, a nie tego klasyka.
-
Czy ktoś zna to e38 z Poznania?
Stwierdzenie troche niefortunne, ale sprzedajacy miał chyba na myśli, że oświetlenie jest uprzejme i nie zagląda pasażerkom pod spódnice, a wystepujące w pakiecie kurtuazyjnym fotele nie powodują u użytkowników wyładowań elektrostatycznych.
-
czy przebieg 350 tys km to duzo?
A w BMW,słyszał ktoś jaki największy przebieg nakręcono w BMW i jakim modelem. Były próby, ale Niemcy zrezygnowali bo zawsze auta ginęły i były odnajdowane w Polsce z przekręconymi licznikami.
-
czy przebieg 350 tys km to duzo?
Takie rzeczy to tylko w Erze... albo u Mercedesa
-
TELEDYSKI W KTORYCH WIDZIELISCIE BMW
Wreszcie kapela godna uwagi
-
Gasniecie 316i po odkreceniu korka od oleju.
Przygasanie silnika lub jego zgasnięcie po odkreceniu korka oleju wiadczy o dobrym stanie silnika. Dotyczy to zarówno czterocylidrowych jak i szeciocylindrowych silników BMW. Ale uwaga, u innych producentów jest inaczej. Nie miejcie sie panowie ze staropolskich metod diagnostycznych, poniewaz dobry diagnosta oceni z pieciu metrów słuchowo i wzrokowo jakosć samochodu. Zastanawiam sie tylko nad jednym. Po co przyjmować okrelonš metodę badawczš skoro nie potrafi się odczytać i co gorsza zinterpretować wyników. BTW do andre e36 kierowanie tzw "zjebów" do potencjalnego klienta jest bardzo niegrzeczne i jest oznakš elementarnego braku kultury. Mylę jednak, że stałe grzecznie z boku, a teraz próbujesz zaistnieć na forum
-
POTRZEBNA OPINIA ----BENZYNA CZY DIESEL----
Nic nie rozumiesz, albo nie masz poczucia humoru... jemu chodziło o sex
-
Spalanie mnie dołuje...
Ja zawsze tankuję do pełna, płacąc kartą kredytową lub z odroczoną płatnością. Często przy korzystnym układzie dni w miesiącu płacę za to paliwo po 40-50 dniach. ktoś kiedyś wyliczył, że takie częste podjeżdżanie do stacji i psiukanie po kilka kropel to duża strata czasu(oczywiste) i pieniędzy na dojazdy do stacji.
-
PROSZE O POMOC termostat czy też coś innego
Jeśli wentylator sie włącza to według mnie masz uszkodzony czujnik temperatury odpowiedzialny za wskazania na desce, albo sam wskaźnik
-
Biegi trzeba wrzucać na sile.
Sprawdzałeś czy sprzęgło pracuje prawidłowo?
-
PROSZE O POMOC termostat czy też coś innego
Przy aktualnej temperaturze powietrza silnik powinien się nagrzać do temperatury roboczej nawet z otwartym na stałe termostatem. Czy masz sprawny termostat najlepiej sprawdzić dotykając węże idące do chłodnicy. Jeśli w początkowej fazie nagrzewania tylko jeden z węży robi się gorący, a drugi nie tzn, że termostat pracuje prawidłowo i w miarę nagrzewania silnika będzie otwierał obieg cieczy i wyrównywał temperaturę z chłodnicą. Jeśli podczas nagrzewania silnika obydwa węże robią się ciepłe jednocześnie, znaczy to, że termostat pozostaje otwarty i puszcza ciecz przez chłodnicę.
-
WRC na rajdzie POLSKI!!!
No już nie musicie trzymac kciuków ... już po WuRCach. :cry:
-
czy ktos z was widzial to auto??
Ja bym rozszerzył Twoją wypowiedź. Nie kupuj BMW w komisie, bo to plebejskie auto.
-
BMW X5 LONG,
I co wesele ma być w środku?
- Klimatyzacja padła :(
-
kamień z remontowanej drogi rozbił mi szybe:( i co teraz
Gdy kupowałem polisę OC w Warcie, zaoferowano mi opcję ubezpieczenia szyb w aucie za 50 zł rocznie. Warte rozważenia na przyszłość
-
Ale jazda !!! Chiałbym prosić was o rady
Przerabianie to druciarstwo. Takie auto dla mnie jest nic nie warte, dlatego, że wyobrażam sobie, że przerabiający dosztukował przewody elektryczne zamiast wymienić całą instalację.
-
e36 Combi - jakiego diesla wybrać?
V40 nie, ale V70 lub 850 już tak. Kant wiecznie żywy.
-
e36 Combi - jakiego diesla wybrać?
E36 touring to takie prawie kombi. Bagażnik jest niewielki, tył schodzi pod dość ostrym kątem, a miejsca z tyłu jest dla dwójki małych dzieci. Jeśli naprawdę potrzebujesz prawdziwego kombi, szukaj Volvo.
-
BMW 318i mE36 Z GAZEM I KLIMA
Tanio, ale gdyby to była okazja handlarze by ją kupili. Gaz II generacji nie ma prawa być zamontowany w tym modelu, na zdjęciach wyglada jak "wyciągnięty z rzeki"
-
Kupno 3... Czy warto? Prośba o pomoc :)
Jeśli sprzedaje serwis to bezwypadkowość można sprawdzić, nerki z nowego modelu podobają się większości użytkowników forum (według mnie to wtopa stylistyczna) więc chcą je mieć, niekoniecznie rozbijając najpierw samochód. Cena trochę wysoka,ale bez dramatu. Wszystko zależy od wrażenia "na żywo" Brak skóry - dla mnie zaleta.
-
gdzie kupić do ix najtańsze amortyzatory
Pomyśl o regeneracji. W większości miast to robią.
-
4 osoby w e36coupe - wszyscy przezyli; mala stluczka
żeby tylko 9. Ale najważniejsze w tym całym zdarzeniu i zderzeniu jest niezaprzeczalny fakt jak bezpiecznym autem jest BMW, nawet , jak było składane z 2, a może 3 aut przez Naszych "fachowców". Bezpieczne?! Kierowca miał poprostu szczęście, że uderzył tylnym kołem, a nie drzwiami pasażera. Proszę Was nie lansujcie takich opinii bo czytają nas dwudziestoletnie dzieci i jeszcze uwierzą, że mają kilka żyć. Nie ma bezpiecznych aut w rękach głupków.