Treść opublikowana przez jakub
-
Czy znacie komis, lub brokera kto mi przywiezie dwa nowe BMW
Zastanawiam się tylko po co osobie prywatnej odliczać 19% niemieckiego Vatu i doliczać następnie 22% polskiego i to jeszcze od kwoty powiększonej o akcyzę? Ta opcja jest dostępna dla firm, które mogą odliczyć część tego polskiego Vatu
-
diesel wciaz sie oplaca
Mam nadzieję, że będzie relacja na forum. Dobrej zabawy :) Na przyszŁość dajcie kilka zkrętów, trochę piasku i też się przyŁączę
-
Wyjazd na Węgry sprowadzonym z Niemiec /żółty pasek/.
Moje auto przetrzepali dokŁadnie na SŁowacji. Można być odważnym, ale po co w tak idiotyczny sposób. Moim pomysŁem, myślę że lepszym jest usunięcie z tablicy żóŁtego paska lub sprawienie, że nie będzie się w oczy rzucaŁ.
-
diesel wciaz sie oplaca
Stawiam $ przeciwko orzechom, że e34 będzie górą. Tak z przekory i przekonania co d sŁuszności stwierdzenia, że wartość auta jest odwrotnie proporcjonalna do umiejętności kierowcy.
-
diesel wciaz sie oplaca
Boogie, bardzo chętnie zweryfikuję legendarne osiągi Twojego V8. Czekam na prv. Pzdr, Tak z ciekawości pytam, masz przenośną hamownię?
-
Rdzewieje z każdej strony
Poszukaj danych o preparacie Brunox. Na rynku są dostępne także inne preparaty wchodzące w reakcje z rdzą i skutecznie hamujące jej rozwój.
-
Kupiłem kilka dni temu. Masa problemow, kilka pytań...
Tak
-
Kupiłem kilka dni temu. Masa problemow, kilka pytań...
WidziaŁem dzisiaj to auto "na żywo" i z pewnością nie odstaje od większości auto użytkowników tego forum, więc myślę, że "jazdę po" możemy już zakończyć. Zegary się ściemniają ponieważ na desce w okolicy wŁącznika świateŁ masz czujnik zmierzchu. Możliwe, że przypadkowo przysŁoniŁeś go ręką i zegary przygasŁy.
-
[E87] Spalanie w naszych jedynkach
Panowie spokojnie, auto dla mojej mamy, ma 58 lat :)
-
[E87] Spalanie w naszych jedynkach
Wiem jak jeździ diesel i mi to nie imponuje. Liczy się wyŁącznie dźwięk silnika. Auto nie będzie dla mnie więc moc silnika nie ma znaczenia. Liczy się wyŁącznie komfort (na jako takim poziomie), a jeżdżąc 120d kolegi caŁy czas sŁyszaŁem diesla. Czy 116i jest w stanie zmieścić się w 8 litrach /100 km w warunakch miejskich? (kierowca dojrzaŁy i stabilny emocjonalnie)
- tylne lampy touring?
-
[E87] Spalanie w naszych jedynkach
Wiem już ile pali 118d czyli 4-9 litrów, a teraz pytanie o spalanie 116 lub 118i. Moja antypatia do diesla nie pozwala myśleć o niczym innym.
-
Usuniecie EWS
Umiesz czytać? Po co nadinterpretujesz moją wypowiedź?
-
Kupiłem kilka dni temu. Masa problemow, kilka pytań...
To co masz na suficie to są czujniki ruchu do alarmu. Lusterko ma funcję samościemniania oraz diodę alarmu stąd kabelki. Najlepszy warsztat od BMW to Marcin Michalski na zawiślu. To jest mój kolega, podjedź obejrzymy to Twoje auto i wydamy djagnozę. Zrób listę usterek.
-
Usuniecie EWS
Chodzi Ci o taki komputer przy użyciu, którego można odpalić każde auto? Obce też?
-
czas od 0-100km/h w 320d
Myślę, że brak umiejętności to góra 1-2 sekundy dŁużej.
- Poślizg
-
Poślizg
Najważniejsze będą opony, stan zawieszenia (tuleje) i styl jazdy. Jeśli masz dobre opony i wchodzisz w zakręt delikatnie z wyczuciem i bez szarpnięć, nic się nie powinno dziać. GwaŁtowne zdjęcie nogi z pedaŁu gazu w zakręcie powoduje odciążenie tylnych kóŁ i zmniejszenie nacisku na nawierzchnię i stąd ten poślizg. Jeśli masz w zŁym stanie tuleje w zawieszeniu to pierwszą oznaką będzie zdzieranie opon od wewnętrznej strony.
-
demontaz kierunkowskazu
Dokładnie, luzujesz z góry i wysuwasz.
-
demontaz kierunkowskazu
Śrubka na krzyżak do odkręcenia kierunkowskazu jest niżej , głębiej w takim otworze , nie na wysokości tej co ustawia się światłą , tamtą luzujesz o kilka obrotów / nawet za dużo / i kierunek wychodzi na zewnątrz - tą kręciłeś co zaznaczyłem strzałką ? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img243.imageshack.us/img243/2208/xxxmj5.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img243.imageshack.us/img243/2208/xxxmj5.fd1608afee.jpg WkŁadasz srubokręt w dziurkę na bŁotniku. Śrubka z biaŁą plastikową otoczką, która wŁaśnie trzyma kierunek. Wszystko.
-
Wyciek płynu chłodniczego
Pompa wode do wymiany. Dolewka innego pŁynu nie szkodzi.
-
demontaz kierunkowskazu
Nie, śrubokręt krzyżak.
-
Kontorlka oleju po odpalniu samohoud... 320i
Zbyt niski poziom oleju. U mnie zapalaŁa się już przy 1/3 stanu.
-
demontaz kierunkowskazu
Po otwarciu maski, nad kierunkowskazem masz śrubkę, którą odkręcasz. Po uwolnieniu wysuwasz kierunek. Montaż odwrotny.
-
foliowanie zamiast malowania
1200 euro (doklikaŁem) Nie warte uwagi, zaŁożę się , że z bliska wygląda tandetnie.