Skocz do zawartości

jakub

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jakub

  1. Zastanawiam się tylko po co osobie prywatnej odliczać 19% niemieckiego Vatu i doliczać następnie 22% polskiego i to jeszcze od kwoty powiększonej o akcyzę? Ta opcja jest dostępna dla firm, które mogą odliczyć część tego polskiego Vatu
  2. Mam nadzieję, że będzie relacja na forum. Dobrej zabawy :) Na przyszŁość dajcie kilka zkrętów, trochę piasku i też się przyŁączę
  3. Moje auto przetrzepali dokŁadnie na SŁowacji. Można być odważnym, ale po co w tak idiotyczny sposób. Moim pomysŁem, myślę że lepszym jest usunięcie z tablicy żóŁtego paska lub sprawienie, że nie będzie się w oczy rzucaŁ.
  4. Stawiam $ przeciwko orzechom, że e34 będzie górą. Tak z przekory i przekonania co d sŁuszności stwierdzenia, że wartość auta jest odwrotnie proporcjonalna do umiejętności kierowcy.
  5. Boogie, bardzo chętnie zweryfikuję legendarne osiągi Twojego V8. Czekam na prv. Pzdr, Tak z ciekawości pytam, masz przenośną hamownię?
  6. jakub odpowiedział(a) na pitereks temat w E36
    Poszukaj danych o preparacie Brunox. Na rynku są dostępne także inne preparaty wchodzące w reakcje z rdzą i skutecznie hamujące jej rozwój.
  7. WidziaŁem dzisiaj to auto "na żywo" i z pewnością nie odstaje od większości auto użytkowników tego forum, więc myślę, że "jazdę po" możemy już zakończyć. Zegary się ściemniają ponieważ na desce w okolicy wŁącznika świateŁ masz czujnik zmierzchu. Możliwe, że przypadkowo przysŁoniŁeś go ręką i zegary przygasŁy.
  8. Panowie spokojnie, auto dla mojej mamy, ma 58 lat :)
  9. Wiem jak jeździ diesel i mi to nie imponuje. Liczy się wyŁącznie dźwięk silnika. Auto nie będzie dla mnie więc moc silnika nie ma znaczenia. Liczy się wyŁącznie komfort (na jako takim poziomie), a jeżdżąc 120d kolegi caŁy czas sŁyszaŁem diesla. Czy 116i jest w stanie zmieścić się w 8 litrach /100 km w warunakch miejskich? (kierowca dojrzaŁy i stabilny emocjonalnie)
  10. jakub odpowiedział(a) na Faruq temat w E36
    Nie
  11. Wiem już ile pali 118d czyli 4-9 litrów, a teraz pytanie o spalanie 116 lub 118i. Moja antypatia do diesla nie pozwala myśleć o niczym innym.
  12. jakub odpowiedział(a) na rafal-LUBIN temat w E36
    Umiesz czytać? Po co nadinterpretujesz moją wypowiedź?
  13. To co masz na suficie to są czujniki ruchu do alarmu. Lusterko ma funcję samościemniania oraz diodę alarmu stąd kabelki. Najlepszy warsztat od BMW to Marcin Michalski na zawiślu. To jest mój kolega, podjedź obejrzymy to Twoje auto i wydamy djagnozę. Zrób listę usterek.
  14. jakub odpowiedział(a) na rafal-LUBIN temat w E36
    Chodzi Ci o taki komputer przy użyciu, którego można odpalić każde auto? Obce też?
  15. jakub odpowiedział(a) na kameleon3000 temat w E46
    Myślę, że brak umiejętności to góra 1-2 sekundy dŁużej.
  16. jakub odpowiedział(a) na vipior temat w E36
    5 mm spokojnie wystarczy. Gdy się zużyte zawieszenie po wpadnięciu w dziurę nie wraco ono "na swoje" miejsce i stąd to rozkoŁysanie.
  17. jakub odpowiedział(a) na vipior temat w E36
    Najważniejsze będą opony, stan zawieszenia (tuleje) i styl jazdy. Jeśli masz dobre opony i wchodzisz w zakręt delikatnie z wyczuciem i bez szarpnięć, nic się nie powinno dziać. GwaŁtowne zdjęcie nogi z pedaŁu gazu w zakręcie powoduje odciążenie tylnych kóŁ i zmniejszenie nacisku na nawierzchnię i stąd ten poślizg. Jeśli masz w zŁym stanie tuleje w zawieszeniu to pierwszą oznaką będzie zdzieranie opon od wewnętrznej strony.
  18. jakub odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Dokładnie, luzujesz z góry i wysuwasz.
  19. jakub odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Śrubka na krzyżak do odkręcenia kierunkowskazu jest niżej , głębiej w takim otworze , nie na wysokości tej co ustawia się światłą , tamtą luzujesz o kilka obrotów / nawet za dużo / i kierunek wychodzi na zewnątrz - tą kręciłeś co zaznaczyłem strzałką ? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img243.imageshack.us/img243/2208/xxxmj5.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img243.imageshack.us/img243/2208/xxxmj5.fd1608afee.jpg WkŁadasz srubokręt w dziurkę na bŁotniku. Śrubka z biaŁą plastikową otoczką, która wŁaśnie trzyma kierunek. Wszystko.
  20. jakub odpowiedział(a) na Ignacy1 temat w E46
    Pompa wode do wymiany. Dolewka innego pŁynu nie szkodzi.
  21. jakub odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Nie, śrubokręt krzyżak.
  22. Zbyt niski poziom oleju. U mnie zapalaŁa się już przy 1/3 stanu.
  23. jakub odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Po otwarciu maski, nad kierunkowskazem masz śrubkę, którą odkręcasz. Po uwolnieniu wysuwasz kierunek. Montaż odwrotny.
  24. 1200 euro (doklikaŁem) Nie warte uwagi, zaŁożę się , że z bliska wygląda tandetnie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.