Treść opublikowana przez SebastianM
-
Widok mapy w zegarach
Pytanie, jakie masz zegary? Jak te rozbudowane to zrób, jak napisał przedmowca :)
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Z ciekawości zatankowałem 95 plus na Statoil i ... pali więcej prawie 2 litry więcej. Ostatnio miałem tak wieki temu przy Matizie :) Ktoś wie,? dlaczego
-
G30 różnice między zwykłą a Mpakiet
- Rok modelowy 2019
Ha, BMW oszczędza? :) Zamknięcie przez apkę nie składa lusterek i to jest błąd, niestety, moim zdaniem - zgłosiłem to do nich, może kiedyś poprawią aplikację - na razie tak musi zostać- Rok modelowy 2019
Z kluczykiem wielofunkcyjnym i tak dają dwa normalne - więc kto nie chce, zostawia go, a chodzi z normalnym :)- opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Nie wiem, jak było w F, ale faktycznie, nie są to super wygodne fotele - czuję się po 3 godzinach tak samo jak w fotelach sportowych w Skodzie RS - i to mnie martwi- Rok modelowy 2019
Można z aplikacji w telefonie, jak i z kluczyka LCD który automatycznie dostaje się przy wybraniu opcji ogrzewania postojowego. Sam mam dobrany ten pakiet Tylko kluczyk musi być w zasięgu auta, z tego, co wiem- G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Przy zaliczce VAT nie idzie w koszty - a leasing to leasing - jest faktura, jest koszt (i VAT do odliczenia) - tu nie ma nic skomplikowanego :)- opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Jechałem na wentylacji miesiąc temu 7 godzin i potem byłem przeziębiony - więc jak piszecie, że wentylacja w fotelach G30nie działa, to bzdura To, że nie dmucha a odciąga to super, bo inaczej po godzinie przeziębienie gwarantowane jak nic - włączając na trójkę w upale czuć już po minucie chłodek, więc ja wyłączałem na 1kę lub nawet wyłączałem i zero dyskomfortu PS Mi brakuje wentylacji na kierownicy w lecie, fajny bajer byłby :)- Adaptacyjne swiatla LED - mieszane odczucia
Zdecydowani opcja must have - mieszkając poza miastem, gdzie piesi chodzą poboczami bez odblasków, docenia się tę opcję najbardziej. Przydatna też do wyprzedzania - od razu widać, co jest z przodu - normalnie długie włącza się dopiero na wysokości wyprzedzanego pojazdu Parę miesięcy temu coś się zmieniło chyba w oprogramowaniu - zauważyłem LEDy zaczęły znacznie lepiej działać. Jak dla mnie jedna rzecz do poprawy - w sytuacji, gdy po lewej stronie świecą się lampy, a prawa "tonie w czerni" LEDy powinny doświetlać prawą stronę - a tak wyłączane są dla obydwu stron PS Przez rok czasu może raz ktoś mrugnął, że oślepiam - normalnie to widać, jak snopy "unikają samochodów", skracając odległość świecenia przed zgaśnięciem- 530xi wrazenia po 1.5k
A to nie aby czasem aystent za Ciebie skręca? :) W G30 spieprzyli brak opcji podwójnych szyb - ja osobiście nie jestem zadowolony z wyciszenia przy 160, niestety tutaj się nie popisali Ostatnio jakiś update softu był i teraz lepiej działają - jednak i tak jazda za kimś w nocy, z doświetlaniem pobocza mocno do przodu to wygoda - więc jak ktoś pisze, że to zbędny gadżet, to albo nie włączył, albo jeździ po oświetlonym terenie i to się nie włącza Ale fakt - Szkoda, ze nie są to Matrixy, które potrafią wycinać obiekty - i tutaj jestem zawiedziony i ja, ze w G30 dali takie, a nie inne rozwiązanie Działąją świetnie - jakiś czas temu auto jadące przede mną gwałtownie zahamowało, ja na hamulec, a on "ucieka w podłogę". Pieszych i rowerzystów też dobrze wychwytują - a przy Plusie nie wjedziesz w przeszkodę, bo auto się zatrzyma - mnie to już raz uratowało, więc będę każdego zachęcał do pakietu Plus :) Świetnie działa w Polsce, ja jestem zadowolony- Regulacja wysokosci pasów na słupku
G30 mnie jest super wyciszony - nie wiem dlaczego nie dali w opcji podwójnych szyb...- Aktywny grill
Wiem tylko, że grill wpływa na optymalne zarządzanie temperaturą silnika - nie rozgryzałem nigdy, czy oba się mają otwierać równocześnie, czy nie. Sugerowałbym telefon do BOKu - od tego są (albo od razu do serwisu jechać)- Aktywny grill
Bo to zależy od tego :)- Systemy asystujące kierowcę
Wiesz, z tym "prawie" to bywa różnie - osobiście nie zaryzykuję, czy auto samo się zatrzyma "dla testu" Zauważ, że przesunięcie na pasie czy na sąsiedni pas teoretycznie zadziałą, jak ktoś z boku będzie szedł na kolizję - więc wolę mieć jakąś szansę uratowania, niż nic PS Czułość mam wszędzie na maksa ustawioną i szczerze nie czuję się "zdominowanym" :)- Systemy asystujące kierowcę
Ja tylko porownalem BMW do innych marek :) Ps Asystent nie oznacza wyłączenia rozsadku - dla mnie to dodatek, który ma zadziałać jak coś zepsuję. Już kilka razy się przydał - w W Skodzie wcześniej, teraz w BMW - więc coś daje :)- Systemy asystujące kierowcę
Kuba, szarpie to w Skodzie, a już na pewno w Maździe :) - ja jestem wręcz zdziwiony, że mimo ustawienia pewnych opcji na silne jest to nadal subtelne (wibracja na kierownicy czy odbijanie od linii na jezdni) - inżynierowie w BMW pozwalają na więcej kierowcy ...- 540xi - opinie, wnioski, ocena, rady, porady
Obraz na monitorze jest dla Ciebie - NV działa cały czas w tle.- Akcja serwisowa - wymiana czujnika wału korbowego
Jaki silnik ?- Zakup G30 jako pierwszego BMW.
Wszystko się psuje - A auta kupujemy dla wygody :)- opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Nie rozumiem - pytasz czy można podjechać gdzieś i sprawdzić. To podjedź - za chwilę może być za późno- opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Gwarancja nie jest ważna w całej Europie?- Zakup G30 jako pierwszego BMW.
ad 3) Nie widziałem w iDrive opcji wyłączenia - ale gesty są spoko, zwłąszcza do zmiany stacji radiowych czy przewijania utworów (jak sobie ustawisz oczywiście) ad 4) Plus to większy zakres bezpieczeństwa - więc jak planujesz tyle jeździć, ja bym brał "plusa"- Remote view 3d
Nie wiem jak jest w Szwecji, ale każdy kraj ma własne regulacje - w Polsce też ponad rok czekaliśmy na włączenie tej funkcji- Aktywny tempomat z funkcją jazdy w korku
Auto samo ruszy w ciągu kilku sekund. Potem trzeba mu pomóc, naciskając np na padał razu lub w przycisk na kierownicy - Rok modelowy 2019
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.