Treść opublikowana przez SebastianM
-
Remote view 3d
Długo czekałaś na włączenie usługi? Od razu się udało?
-
Remote view 3d
U mnie tego nie ma - i dlatego składałem "reklamację reklamacji" PS Od razu Ci włączyli tę usługę, czy też były takie problemy ?
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
A może ... pośpieszyli się z postem i miał on pójść 1 kwietnia? :)
-
Remote view 3d
No niestety, dramat z tą usługą jest PS Czy komuś w ogóle to włączyli z sukcesem? A może powinienem zapytać - czy komuś w ogóle działa Remote 3D View ?
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Skoro brokerzy dla niektórych opcji dają czasem prawie 40%, to trudno się dziwić, że dla Lidla dali tyle :)
-
RTTI i nawigacja G30
Faktycznie, klną jak szewcy i dlatego nie przenosiłem CB z drugiego samochodu do G30 :) Ale mam lepszy sposób - wystarczy trzmać się znaków i toleracji +10 km/h, aby nie bać się suszarki :) PS Janosik nigdy nie sprawdzał się tak dobrze jak CB - więc jak to nie jest problem to na pewno lepszy jest od ... braku CB/Janosika; ja jednak czekam na adroid playa, mam nadzieję, że to już niedługo ...
-
Nowa wersja map do nawigacji
Nie narzekaj, ja czekałem 45 dni na restart 3D Remote View - po czym po restarcie okazało się, że ... znowu trzeba "gonić Monachium" 45 dni naprawy bez efektu PS A odnośnie map - sugeruję, abyście zgłaszali uwagi na [email protected] z propozycjami dodawania ważnych ulic (pominiętych obecnie w traficu) do RTTI - ja zgłosiłem ostatnio dwa odcinki, mają być od mapy 2018-2 :) - teraz wysłałem do nich kilkanaście kolejnych propozycji - jak to naniosą, to po Krakowie w końcu będzie można jeździć płynnie
-
RTTI i nawigacja G30
To już lepiej sobie CB zamontuj, ma lepszą "skuteczność" od Janosika :)
-
RTTI i nawigacja G30
-
RTTI i nawigacja G30
Nie wiem, czy głos się wyłącza, ale na logikę nie. Pożyjemy, zobaczymy - chyba z 2017-3 znacząco poprawiła się jakość traficu. BMW rozmawia z Google - miejmy nadzieję, że się dogadają :)
-
RTTI i nawigacja G30
RTTI z Google nie zbiera danych - A szkoda, bo Google ma lepsze pokrycie. W Krakowie BMW w stosunku do Google dodatkowo pokazuje często zielony kolor, mimo, że się stoi w "płynnym korku". Na pewno warto zgłaszać do nich uwagi - w mapie 2018-2 uwzględniony zostanie np odcinek w Krakowie między Rondem Mogilskim a Grzegórzeckim - przelotowy odcinek, do tej pory bez RTTI...
-
RTTI i nawigacja G30
Na Google nie pojedziesz, chyba że na głosie - mirror się wyłącza przy 7 km (albo 4). BMW rozmawia z Google i liczę, że się dogadają - no i Android Play w końcu włączą ..
-
Remote view 3d
Monachium "zresetowalo" po 45 dniach !!! usługę i ... nie działa Brak słów
-
BMW X2 - F39 (2018)
Podpytałem w salonie o rabaty, usłyszałem odpowiedź ... 4%
-
Powłoka ceramiczna/kwarcowa hit czy kit?
Dlatego w salonie należy zaznaczyć opcję NIE MYĆ na formularzu zlecenia :)
-
Night Vision
Wychwytuje - duże psy, konie - bez problemu - "świecą jak ludzie" :)
-
Night Vision
Napisałem, że sarna wyskoczyła i system nie zadziałał parę postów wyżej :) Dużego psa "zobaczy" - małego czy kota nie :)
-
Night Vision
Liczę, że to poprawią. NV kupiłem dla wykrywania ludzi i tutaj działa rewelacyjnie. :)
-
Night Vision
Nie, nie - z pieszymi świetnie działa - oświetla tak mocno idących poboczem, że ostatnio poprosiłem córkę, aby wysiadła z samochodu i stanęła na chodniku - okazało się. że to, co wydaje się mocnym doświetleniem z poziomu kabiny, dla pieszego jest NIEZAUWAŻALNE - ot, "niby coś miga, ale delikatnie" Poza tym ludzie pięknie są na żółto podkreśleni, więc jak nie pada lub nie ma mgły - to jest git. Tylko ta sarna mnie zmartwiła, bo mi .... "kopnęła" w nerkę i musiałem ją wymienić na własny koszt
-
Night Vision
Pytanie do osób posiadających Night Vision Na podstawie prawie półrocznego użytkowania samochodu, zauważyłem, że system ten działa bez sensu: - system „pokazuje jelenia” na HUD w sytuacji, gdy jadę za dwoma rowerzystami i jeden „wychyla się na stronę” - system „pokazuje jelenia” na HUD w sytuacji, gdy zbliżam się do grupy pieszych idących „gęsiego” i nagle jeden z nich „odchodzi na bok” - system „pokazuje jelenia” na HUD w sytuacji, gdy … nic się nie dzieje – nocą jeżdżę na włączonym na wyświetlaczu Night Vision i NIGDY nie zobaczyłem zwierzęcia na drodze. A teraz najlepsze - przed samochód wyskakuje sarna i ... zero reakcji - ani doświetlenia zwierzaka, ani sygnału dźwiękowego, HUD też nic nie pokazał Macie podobne obserwacje ? Dodam, że serwis nic nie wykrył - brak jakichkolwiek błędów w oprogramowaniu ....
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
czujniki często pokazują coś z boku, w sytuacji, gdy ... nic tam nie ma. Mi powiedziano jednak, że może się tak zdarzyć, jak jest koło mocno skręcone - będę to musiał "przetestować" :)
-
Wycofanie silników benzynowych
Hm... myślicie, że będą do każdej benzyny dawać filtr cząstek stałych ?
-
Wycofanie silników benzynowych
Biorąc pod uwagę, jak mi się sprawuje benzynowe 530i to mam wrażenie, że sprzedawcy - lub (sorry) Tobie - pomylił się diesel z benzyną :) Chociaż i tutaj nie chce mi się wierzyć, ponieważ na Zachodzie diesle powoli odchodza do lamusa, a Polska nie jest aż tak bardzo "postępowa" :)
-
Docieranie - mit czy nie?
Dodatkowa wymiana w ASO, z ich materiałami, to zakres 650 - 900.
-
Kamera samochodowa
Za 500 ? W poprzednim aucie wydałem 1700 złotych - 4 lata temu; za 500 złotych dwie kamery, przód tył, w dobrej jakości ngrań? - nie ma mowy. A co do "specjalistów" - wolę, jak mi ASO spieprzy, bo będzie naprawiało, niż ktoś inny - bo wtedy nie mam pewności, że dobrze to poskłada System, o którym mówisz, jest teraz na promocji, i kosztuje tyle, ile napisałem, z montażem Ja się nad tym zastanawiam - chociaż chodzą słuchym że będzie nowy model niedługo, więc na razie się wstrzymuję :)