Przez brokera kupuję to, co w konfiguratorze - nie wziąłem 3 lat, bo potem biorąc opcję 5 letnią płacę po raz drugi za 3 rok. Tak, zmienia się, to fakt - no ale np. kupując przez brokera mam rabat na pakiet przeglądów - więc wziąłem Plus, bo tarcze i klocki kilka razy wymienię, a jak mam mieć na to rabat to żal było nie skorzystać PS BMW dobrze robi - dla siebie - że będzie (chyba) można tylko przedłużyć gwarancję kupując nowe auto. Bo teraz to ściągasz z zagranicy 2 latka i dokupujesz gwarancję - i masz święty spokój. Zysk dla BMW żaden...