Treść opublikowana przez SebastianM
-
Ustawianie celu nawigacji w aplikacji Android
Widzisz, usuwać z auta nie próbowałem. Dzięki :)
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
OK, chodzi o kodowanie. Na razie odpada - auto na gwarancji, nie chcę grzebać w elektronice
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
Gdzie? Nie widziałem tego w ustawieniach nigdzie ostatnio ...
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
Faktycznie - doprecyzowują; informacji mediowych
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
WKurzające jest czytanie wiadomości w korkach - jak ruszysz, to iDrive przechodzi na początek wpisu - że też takiej prostej rzeczy nie mogą zrobić, aby użytkownik kontynuował czytanie tam, gdzie skończył ...
-
Ustawianie celu nawigacji w aplikacji Android
Od samego początku nie działa mi ta opcja w Celach podróży - jak kliknę w lupkę na dole ekranu wyskakuje mi na czerwonym tle "Wystąpił problem z przetwarzaniem ostatniego żądania. Spróbuj ponownie" Do tej pory obchodziłem to, klikając w ikonkę w pobliżu, ale ... po ostatniej aktualizacji ona zniknęła W paru ASO pytałem - nie wiedzą, dlaczego tak się dzieje. ktoś spotkał się z takim problemem?
-
Klocki, tarcze - wymiana
No to ja przejechałem już chyba nawet z 7 i nadal nic się nie świeci - stąd pytanie Tak - może dlatego, że mam pakiet serwisowy plus, więc ASO wymienia, bo i tak im BMW "odda" :)
-
Klocki, tarcze - wymiana
Podpytam od razu - tylne klocki i tarcze miałem wymieniane przy 45, a przednie przy 50 dalej się nie świecą - przy xdrivie przód ma znacznie dłuższą żywotność ??
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
Hej. Jak ktoś wsiada do auta z zamkami na tylnych kieszeniach to zniszczy skóry - to skóra, podatna na zarysowanie - IMHO z tego wynika to zniszczenie. Ja mam 50 tys i brak jakichkolwiek uszkodzeń foteli. Skrzypienie? - nic nie skrzypi. Czasem stuka pas pasażera, ale to wynika z tego, że po odpięciu metalowa końcówka z automatu ustawia się jakoś tak, że dotyka boku fotela - wystarczy wyprostować pas i po sprawie. Ja też sporo modeli obejrzałem i wybrałem G30, dodam, że bez jazy próbnej (zamawiałem kilka miesięcy przed premierą, bazując na materiałach dostępnych w Sieci i rozmowie z brokerem) Polecam wersję z jonizacją powietrza - pierwsze auto, które praktycznie w ogóle się nie kurzy w środku, jak przetrzesz szmatką to masz kilka tygodni spokoju
-
G30 LCI
Kwestia gustu .... Ja npo. uważam, że bok i tył jest ok, ale przód to najsłabsza strona G30 - audi bije tutaj BMW od lat na głowę. W F10 to już w ogóle była porażka, G30 jest lepsze, mam nadzieję, że kolejna edycja będzie bardziej atrakcyjna wizualnie
-
G30 LCI
Wrzuć zapytanie do Google :) - https://spidersweb.pl/autoblog/nowe-bmw-x6-2020-premiera/
-
Strzelające plastiki kokpitu...
Bo co niektórzy jak kupią BMW to dadzą się zabić, niż przyznać, że coś jest nie tak - co jest chore, bo człowiek powinien kierować się logiką, a nie zachowywać się jak nie powiem kto ...
-
Nowa seria 5 G30
Ja mam 18 normalne i jest OK - chociaż przeszkadzają mi lusterka, szkoda, że nie dali lepszych szyb z przodu, byłoby już w ogóle cool
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Ostatnio zatankowałem na Statoią 95 przez przypadek - i auto lepiej jeździło. Potem zatankowałem to samo paliwo na innej stacji i ... jest jak wcześniej Dodam, że do tej pory nie widziałem różnicy, ale przedostatnie tankowanie mnie lekko zdziwiło - no chyba, że Statoil coś "po cichu zmienił" Ktoś ma jakąś teorię na to? Przypadek ?
-
Kamery z czujnikiem uderzenia
Polecam, sam od roku używam 2 kanałowej (przód tył) - rewelacja! Specjalnie taką kupiłem, aby miała w miarę szeroki kąt, aby nagrywała dobry obraz w nocy (/deszczu). Efekt nagrań przekroczył moje oczekiwania. Masz te nowe kamerki, 2.0, od BMW ?
-
Szarpnięcia przy zmianie biegów na niższe [automat] 530i xD
To też robią. Przy czym za zawsze uprzedzam i pytam, czy jest - bo to dodatkowy czas czekania na auto
-
Szarpnięcia przy zmianie biegów na niższe [automat] 530i xD
W mojej benzynie nic nie szarpie jak delikatnie przyspieszam - a często tak robię, więc zauważyłbym
-
Szarpnięcia przy zmianie biegów na niższe [automat] 530i xD
Mało kiedy redukuję łopatkami, ale zauważyłem i ja szarpnięcia - przy czym było to w sytuacji, gdy się rozpędzałem i za szybko zmieniałem bieg. Moim zdaniem zatem po prostu za szybko chcesz zmienić bieg i dlatego skrzynia szarpie (jak zmieniałem przy większych obrotach, to szarpnięcia nie było)
-
Czy BMW przespalo ostatnie 20 lat?
Rolexa kupuje się dla szpanu lub ego - auto dla szpanu, ago lub wygody
-
Klocki, tarcze - wymiana
Coraz więcej oosób kupuje auta Premium, to i kolejki są coraz większe - w Krakowie w DObrzańskim 3 tygodnie czekałem na wymianę klocków PS Za chwile BMW będzie jak VW "Volkswagen = auto dla ludu" :)
-
Nowa seria 5 G30
Jest to o tyle dziwne, że BMW niby preferuje Androida - tak mi mówiono w BMW przed kupnem G30 - a tu taki zonk ...
-
odprowadzanie do domu g30?
Podłączam się - w Skodzie ustawiłem na 30 sekund i tyle po zamknięciu auta światła były włączone. W G30 też mam 30 sekund i gasną szybko...
-
Nowa seria 5 G30
Mnie dziwi, że chyba Toyota ma od jakiegoś czasu zabezpieczenie przed otwarciem drzwi, jak coś jedzie z tyłu samochodu - a G30 nie ..
-
Nowa seria 5 G30
W G30 można bardzo wysoko fotele ustawić :) Szkoda, że kierownica ma mały zasięg obniżania tylko ...
-
Klocki, tarcze - wymiana
@FUX, zgadza się; ale jak dochodzi do wypadku, to różnie potem może z tym być - 5000 km to full czasu, aby zaplanować wymianę klocków :)